Karta atleta

Export do excelu
  • Šefránková Ema
  • Narozen: 16.8.2006
  • Místo narození: -
  • Výška / váha: - / -
  • Klub / oddíl: TJ ČZ Strakonice
  • Trenér -
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.47 Tábor 27.5.2017
50 m 07.99 h Nová Včelnice 18.2.2017
60 m 08.22 Nová Včelnice 10.6.2018
60 m 08.53 h Praha - Strahov 9.12.2018
100 m 13.74 Kolín 22.8.2018
150 m 20.07 Nová Včelnice 10.6.2018
150 m 20.53 h Praha - Strahov 9.12.2018
200 m 28.01 Kolín 22.8.2018
300 m 45.46 České Budějovice - Čtyři Dvory 13.5.2018
600 m 1:48.43 Brno 11.9.2017
800 m 2:33.51 Veselí nad Lužnicí 22.9.2018
60 m překážek 13.44 Veselí nad Lužnicí 22.9.2018
sprintérský trojboj 1937 Kolín 22.8.2018
pětiboj 2163 Veselí nad Lužnicí 22.9.2018
čtyřboj 1686 Veselí nad Lužnicí 23.9.2017
hod kriketovým míčkem 28.20 Veselí nad Lužnicí 22.9.2018
skok daleký 4.64 Veselí nad Lužnicí 22.9.2018
skok daleký 3.72 h Praha - Strahov 10.2.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.22 Nová Včelnice 10.6.2018
60 m 08.53 h Praha - Strahov 9.12.2018
100 m 13.74 Kolín 22.8.2018
150 m 20.07 Nová Včelnice 10.6.2018
150 m 20.53 h Praha - Strahov 9.12.2018
200 m 28.01 Kolín 22.8.2018
300 m 45.46 České Budějovice - Čtyři Dvory 13.5.2018
800 m 2:33.51 Veselí nad Lužnicí 22.9.2018
60 m překážek 13.44 Veselí nad Lužnicí 22.9.2018
sprintérský trojboj 1937 Kolín 22.8.2018
pětiboj 2163 Veselí nad Lužnicí 22.9.2018
hod kriketovým míčkem 28.20 Veselí nad Lužnicí 22.9.2018
skok daleký 4.64 Veselí nad Lužnicí 22.9.2018
skok daleký 3.72 h Praha - Strahov 10.2.2018

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.12.2018 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina A (Univerzitní sportovní klub Pra) 150 m/Žkm/B4 2 Praha - Strahov 20.53
09.12.2018 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina A (Univerzitní sportovní klub Pra) 60 m/Žkm/R3 4 Praha - Strahov 08.53
22.09.2018 KP ve vícebojích ml. žactva a přípravek (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) pětiboj/Žkm Veselí nad Lužnicí 2163
22.09.2018 KP ve vícebojích ml. žactva a přípravek (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) 60 m/Žkm/B07 1 Veselí nad Lužnicí 08.76
22.09.2018 KP ve vícebojích ml. žactva a přípravek (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) 60 m př./Žkm/B06 2 Veselí nad Lužnicí 13.44
22.09.2018 KP ve vícebojích ml. žactva a přípravek (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) dálka/Žkm/F Veselí nad Lužnicí 4.64
22.09.2018 KP ve vícebojích ml. žactva a přípravek (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) kriket/Žkm/F 21 Veselí nad Lužnicí 28.20
22.09.2018 KP ve vícebojích ml. žactva a přípravek (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) 800 m/Žkm/B03 1 Veselí nad Lužnicí 2:33.51
16.09.2018 3. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s.) 150 m/Žkm/B01 2 Nová Včelnice 20.38
16.09.2018 3. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s.) 60 m/Žkm/B01 1 Nová Včelnice 08.32
16.09.2018 3. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s.) dálka/Žkm/F Nová Včelnice 4.61
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) dálka/Žkm/KE 4 Brno 4.63
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 60 m/Žkm/R1 4 Brno 08.50
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 60 m/Žkm/FA 7 Brno 08.55
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) dálka/Žkm/FB 6 Brno 4.61
22.08.2018 Velká cena Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) sprint. tr/Ž 17 Kolín 1937
22.08.2018 Velká cena Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Ž/B3 4 Kolín 13.74
22.08.2018 Velká cena Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Ž/B4 1 Kolín 28.01
22.08.2018 Velká cena Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Ž/B2 7 Kolín 08.64
10.06.2018 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s.) dálka/Žkm 4 Nová Včelnice 4.25
10.06.2018 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s.) 150 m/Žkm/B01 1 Nová Včelnice 20.07
10.06.2018 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s.) 60 m/Žkm/B01 1 Nová Včelnice 08.22
27.05.2018 Krajský přebor staršího žactva a přípravek na dráze (Atletika Písek) 60 m/Žky/R05 3 Písek 08.66
27.05.2018 Krajský přebor staršího žactva a přípravek na dráze (Atletika Písek) 150 m/Žky/B01 4 Písek 20.56
20.05.2018 KP jednotlivců mladšího žactva (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí) dálka/Žkm/F 5 Veselí nad Lužnicí 4.49
20.05.2018 KP jednotlivců mladšího žactva (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí) 60 m/Žkm/R01 1 Veselí nad Lužnicí 08.54
20.05.2018 KP jednotlivců mladšího žactva (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí) 60 m/Žkm/F Veselí nad Lužnicí 08.60
20.05.2018 KP jednotlivců mladšího žactva (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí) 150 m/Žkm/B01 2 Veselí nad Lužnicí 20.35
13.05.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a mladších žákyň JČ kraje (SK Čtyři Dvory České Budějovice) dálka/Žkm 4 České Budějovice - Čtyři Dvory 4.47
13.05.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a mladších žákyň JČ kraje (SK Čtyři Dvory České Budějovice) 300 m/Žkm/B03 1 České Budějovice - Čtyři Dvory 45.46
13.05.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a mladších žákyň JČ kraje (SK Čtyři Dvory České Budějovice) 60 m/Žkm/B02 1 České Budějovice - Čtyři Dvory 08.53
29.04.2018 Atletická neděle - jaro (Atletika Prachatice) 150 m/Žkm/B01 1 Prachatice 21.40
29.04.2018 Atletická neděle - jaro (Atletika Prachatice) 60 m/Žkm/B01 2 Prachatice 08.93
29.04.2018 Atletická neděle - jaro (Atletika Prachatice) dálka/Žkm Prachatice 4.10
10.02.2018 Přebor Jihočeského kraje staršího a mladšího žactva (T.J. Sokol České Budějovice) dálka/Žkm/F 16 Praha - Strahov 3.72
10.02.2018 Přebor Jihočeského kraje staršího a mladšího žactva (T.J. Sokol České Budějovice) 60 m/Žkm/F 5 Praha - Strahov 08.65
10.02.2018 Přebor Jihočeského kraje staršího a mladšího žactva (T.J. Sokol České Budějovice) 60 m/Žkm/R07 2 Praha - Strahov 08.75
10.02.2018 Přebor Jihočeského kraje staršího a mladšího žactva (T.J. Sokol České Budějovice) 150 m/Žkm/B07 1 Praha - Strahov 21.50