Karta atleta

Export do excelu
  • Anna Černínová
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: AC Česká Lípa
  • Trenér: Süssnerová Veronika
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.79 Mladá Boleslav 17.09.2017
50 m 07.66 h Jablonec nad Nisou 03.12.2017
60 m 08.79 Rumburk 12.05.2019
60 m 08.43 h Jablonec nad Nisou 19.02.2020
100 m 13.1 Česká Lípa 01.06.2020
150 m 21.59 Mladá Boleslav 09.09.2019
300 m 47.49 h Jablonec nad Nisou 16.02.2019
300 m 46.77 Turnov 21.09.2019
600 m 1:59.94 Jablonné v Podještědí 03.10.2018
800 m 2:45.92 Rumburk 12.05.2019
800 m 2:54.18 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 09.94 Rumburk 12.05.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 09.92 h Jablonec nad Nisou 07.12.2019
60 m překážek (0.76/8.20) 09.58 h Jablonec nad Nisou 19.02.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 17.97 Mladá Boleslav 09.09.2019
skok vysoký 1.49 h Jablonec nad Nisou 16.02.2019
skok vysoký 1.45 Varnsdorf 09.05.2019
skok daleký 4.29 Česká Lípa 12.05.2018
skok daleký 4.51 h Jablonec nad Nisou 02.02.2020
vrh koulí 2kg 07.67 h Jablonec nad Nisou 01.02.2019
vrh koulí 3kg 07.19 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
vrh koulí 3kg 07.54 Česká Lípa 25.05.2020
hod oštěpem 500g 25.93 Česká Lípa 01.06.2020
pohár rozhlasu 1571 Turnov 23.05.2018
hod kriketovým míčkem 35.54 Rumburk 12.05.2019
hod plným míčem 1kg 08.20 h Jablonec nad Nisou 03.12.2017
pětiboj hala [Zky] 2366 h Jablonec nad Nisou 12.01.2020
Přespolní běh 1:51 Mladá Boleslav 01.04.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.96 h Jablonec nad Nisou 02.02.2018
60 m 08.98 Česká Lípa 12.05.2018
150 m 21.20 Jičín 17.06.2018
300 m 50.10 h Jablonec nad Nisou 17.02.2018
300 m 47.09 Turnov 30.09.2018
600 m 1:59.94 Jablonné v Podještědí 03.10.2018
800 m 2:57.19 Česká Lípa 12.05.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 10.93 Česká Lípa 12.05.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 10.04 h Jablonec nad Nisou 08.12.2018
skok vysoký 1.25 h Česká Lípa 06.01.2018
skok vysoký 1.33 Jablonné v Podještědí 03.10.2018
skok daleký 4.29 Česká Lípa 12.05.2018
skok daleký 4.49 h Jablonec nad Nisou 08.12.2018
vrh koulí 2kg 06.26 h Jablonec nad Nisou 02.02.2018
hod kriketovým míčkem 32.46 Česká Lípa 12.05.2018
pohár rozhlasu 1571 Turnov 22.05.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.12.2018 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 3 Jablonec nad Nisou 10.04
08.12.2018 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/Žkm 12 Jablonec nad Nisou 4.49
01.12.2018 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/Žkm 13 Jablonec nad Nisou 4.36
01.12.2018 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 4 Jablonec nad Nisou 10.08
03.10.2018 Atletický čtyřboj ZŠ - krajské kolo (SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.) čtyřboj/Žkm/B 1 Jablonné v Podještědí 0474
03.10.2018 Atletický čtyřboj ZŠ - krajské kolo (SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.) 60 m/Žkm Jablonné v Podještědí 08.91
03.10.2018 Atletický čtyřboj ZŠ - krajské kolo (SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.) 600 m/Žkm Jablonné v Podještědí 1:59.94
03.10.2018 Atletický čtyřboj ZŠ - krajské kolo (SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.) skok vysoký/Žkm Jablonné v Podještědí 1.33
03.10.2018 Atletický čtyřboj ZŠ - krajské kolo (SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 8 Jablonné v Podještědí 31.59
03.10.2018 Atletický čtyřboj ZŠ - krajské kolo (SK ZŠ Jablonné v Podj., z.s.) skok daleký/Žkm Jablonné v Podještědí DNS
30.09.2018 Finále KPD mladšího žactva - Libereckého kraje (AC Turnov, z.s.) 300 m/Žkm/B04 1 Turnov 47.09
30.09.2018 Finále KPD mladšího žactva - Libereckého kraje (AC Turnov, z.s.) skok daleký/Žkm 6 Turnov 4.23
30.09.2018 Finále KPD mladšího žactva - Libereckého kraje (AC Turnov, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 2 Turnov 10.28
19.09.2018 3. kolo KPD mladšího žactva skupina B (TJ Slovan Varnsdorf, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 1 Varnsdorf 10.20
19.09.2018 3. kolo KPD mladšího žactva skupina B (TJ Slovan Varnsdorf, z.s.) 60 m/Žkm/B01 1 Varnsdorf 08.88
17.06.2018 KPJ mladší žactvo (AC TJ Jičín) 150 m/Žkm/B03 1 Jičín 21.20
17.06.2018 KPJ mladší žactvo (AC TJ Jičín) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 4 Jičín 10.43
17.06.2018 KPJ mladší žactvo (AC TJ Jičín) skok daleký/Žkm/F 6 Jičín 4.35
07.06.2018 2. kolo KPD mladšího žactva skupina B (SK ZŠ Jablonné v Podj. z.s) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 1 Jablonné v Podještědí 10.65
07.06.2018 2. kolo KPD mladšího žactva skupina B (SK ZŠ Jablonné v Podj. z.s) 150 m/Žkm/B03 1 Jablonné v Podještědí 22.07
22.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Liberecký, Kategorie III a IV (Mgr. Karel ŠTRINCL, orassksm@seznam.cz, 702046061) 60 m/Žkm/R01 2 Turnov 08.89
22.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Liberecký, Kategorie III a IV (Mgr. Karel ŠTRINCL, orassksm@seznam.cz, 702046061) skok daleký/Žkm Turnov 4.54
22.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Liberecký, Kategorie III a IV (Mgr. Karel ŠTRINCL, orassksm@seznam.cz, 702046061) pohár rozhlasu/Žkm Turnov 1571
17.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva skupina B (AC Česká Lípa) skok daleký/Žkm Česká Lípa 4.30
17.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva skupina B (AC Česká Lípa) 60 m/Žkm/B01 2 Česká Lípa 08.92
12.05.2018 KPJ ve vícebojích (AC Česká Lípa) pětiboj/Žkm 5 Česká Lípa 2151
12.05.2018 KPJ ve vícebojích (AC Česká Lípa) 800 m/Žkm/B01 8 Česká Lípa 2:57.19
12.05.2018 KPJ ve vícebojích (AC Česká Lípa) hod kriketovým míčkem/Žkm 10 Česká Lípa 32.46
12.05.2018 KPJ ve vícebojích (AC Česká Lípa) skok daleký/Žkm Česká Lípa 4.29
12.05.2018 KPJ ve vícebojích (AC Česká Lípa) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B03 1 Česká Lípa 10.93
12.05.2018 KPJ ve vícebojích (AC Česká Lípa) 60 m/Žkm/B04 1 Česká Lípa 08.98
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Česká Lípa, Kategorie III (Kopřiva Petr, skjvp@seznam.cz, 728772152) skok daleký/Žkm Jablonné v Podještědí 4.39
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Česká Lípa, Kategorie III (Kopřiva Petr, skjvp@seznam.cz, 728772152) pohár rozhlasu/Žkm Jablonné v Podještědí 1459
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Česká Lípa, Kategorie III (Kopřiva Petr, skjvp@seznam.cz, 728772152) 60 m/Žkm/B06 1 Jablonné v Podještědí 09.02
17.02.2018 Přebor Libereckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 300 m/Žkm/B01 3 Jablonec nad Nisou 50.10
17.02.2018 Přebor Libereckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žkm/FB Jablonec nad Nisou 09.12
17.02.2018 Přebor Libereckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 2 Jablonec nad Nisou 10.72
17.02.2018 Přebor Libereckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žkm/R10 2 Jablonec nad Nisou 09.22
02.02.2018 Krajské přebory v hale čtyřčlenných družstev předžactva a mladšího žactva ve víceboji (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žkm 10 Jablonec nad Nisou 08.96
02.02.2018 Krajské přebory v hale čtyřčlenných družstev předžactva a mladšího žactva ve víceboji (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) trojboj/Žkm 15 Jablonec nad Nisou 1158
02.02.2018 Krajské přebory v hale čtyřčlenných družstev předžactva a mladšího žactva ve víceboji (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/Žkm 19= Jablonec nad Nisou 3.94
02.02.2018 Krajské přebory v hale čtyřčlenných družstev předžactva a mladšího žactva ve víceboji (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm 42= Jablonec nad Nisou 06.26
06.01.2018 Českolipský Kvakoš (AC Česká Lípa) skok vysoký/Žkm/F Česká Lípa 1.25