Karta atleta

Export do excelu
  • Veronika Tylová
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: SK Čtyři Dvory České Budějovice
  • Trenér: Rybák Michal
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 09.15 Tábor 21.05.2016
50 m 08.22 h České Budějovice 02.03.2019
60 m 09.74 h Praha - Strahov 16.02.2019
60 m 09.31 Pacov 13.07.2019
150 m 25.00 České Budějovice - Čtyři Dvory 02.09.2018
300 m 81.03 h České Budějovice 04.12.2016
600 m 2:17.40 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.05.2018
800 m 3:25.90 h Praha - Strahov 17.02.2018
800 m 3:14.09 Nová Včelnice 04.05.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 11.90 h Jablonec nad Nisou 16.03.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 11.58 Brno 27.04.2019
100 m překážek (0.76/8.20) 21.95 České Budějovice 05.06.2020
200 m překážek (0.76) 38.92 České Budějovice - Čtyři Dvory 15.06.2019
skok vysoký 1.36 h Praha - Strahov 26.01.2019
skok vysoký 1.43 Brno 27.04.2019
skok daleký 3.81 h Jablonec nad Nisou 16.03.2019
skok daleký 4.07 Tábor 11.05.2019
vrh koulí 2kg 08.77 h Praha - Strahov 16.02.2019
vrh koulí 2kg 10.10 Veselí nad Lužnicí 26.05.2019
vrh koulí 3kg 08.39 h Praha - Strahov 25.01.2020
vrh koulí 3kg 08.76 České Budějovice 01.06.2020
hod diskem 0,75kg 22.31 České Budějovice 06.06.2020
hod oštěpem 400g 19.05 Nová Včelnice 15.09.2019
hod oštěpem 500g 24.99 České Budějovice - Čtyři Dvory 15.06.2019
pohár rozhlasu 0650 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 06.05.2019
hod kriketovým míčkem 43.05 Veselí nad Lužnicí 26.05.2019
hod plným míčem 1kg 07.02 České Budějovice 08.10.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 08.29 h České Budějovice 08.12.2018
60 m 10.23 h Praha - Strahov 17.02.2018
60 m 09.73 Brno 11.09.2018
150 m 25.00 České Budějovice - Čtyři Dvory 02.09.2018
600 m 2:17.40 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.05.2018
800 m 3:25.90 h Praha - Strahov 17.02.2018
800 m 3:40.34 České Budějovice - Čtyři Dvory 14.10.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 14.09 h Praha - Strahov 17.02.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 11.97 Nová Včelnice 16.09.2018
skok vysoký 1.23 České Budějovice - Čtyři Dvory 14.10.2018
skok daleký 3.20 h Praha - Strahov 17.02.2018
skok daleký 3.77 Veselí nad Lužnicí 22.09.2018
vrh koulí 2kg 06.86 h Praha - Strahov 17.02.2018
vrh koulí 2kg 08.26 České Budějovice - Čtyři Dvory 14.10.2018
vrh koulí 3kg 06.14 České Budějovice - Čtyři Dvory 02.09.2018
hod diskem 0,75kg 18.76 České Budějovice - Čtyři Dvory 02.09.2018
hod oštěpem 400g 15.00 Nová Včelnice 16.09.2018
hod oštěpem 500g 16.82 Písek 03.06.2018
pohár rozhlasu 0283 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.05.2018
hod kriketovým míčkem 41.97 Veselí nad Lužnicí 22.09.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.12.2018 14. ročník Mikulášské haly pro přípravku, ml. a st. žactvo a dorost (TJ SK Čéčova Č.Budějovice) 50 m/Žkm/B2 6 České Budějovice 08.29
08.12.2018 14. ročník Mikulášské haly pro přípravku, ml. a st. žactvo a dorost (TJ SK Čéčova Č.Budějovice) 50 m/Žkm/B2 6 České Budějovice 09.78
14.10.2018 Závody ve vícebojích o pohár předsedy KAS Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) skok vysoký/Žkm/F České Budějovice - Čtyři Dvory 1.23
14.10.2018 Závody ve vícebojích o pohár předsedy KAS Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) vrh koulí 2kg/Žkm České Budějovice - Čtyři Dvory 08.26
14.10.2018 Závody ve vícebojích o pohár předsedy KAS Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 4 České Budějovice - Čtyři Dvory 13.05
14.10.2018 Závody ve vícebojích o pohár předsedy KAS Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 60 m/Žkm/B02 2 České Budějovice - Čtyři Dvory 09.91
14.10.2018 Závody ve vícebojích o pohár předsedy KAS Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) pětiboj/Žkm 5 České Budějovice - Čtyři Dvory 1645
14.10.2018 Závody ve vícebojích o pohár předsedy KAS Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 800 m/Žkm 7 České Budějovice - Čtyři Dvory 3:40.34
22.09.2018 KP ve vícebojích ml. žactva a přípravek (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) pětiboj/Žkm 24 Veselí nad Lužnicí 1201
22.09.2018 KP ve vícebojích ml. žactva a přípravek (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) 60 m/Žkm/B01 5 Veselí nad Lužnicí 10.40
22.09.2018 KP ve vícebojích ml. žactva a přípravek (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) 800 m/Žkm/B02 10 Veselí nad Lužnicí 3:40.83
22.09.2018 KP ve vícebojích ml. žactva a přípravek (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) skok daleký/Žkm/F 11 Veselí nad Lužnicí 3.77
22.09.2018 KP ve vícebojích ml. žactva a přípravek (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 4 Veselí nad Lužnicí 41.97
22.09.2018 KP ve vícebojích ml. žactva a přípravek (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 4 Veselí nad Lužnicí 13.25
20.09.2018 Oddílové závody mladšího žactva a přípravky (SK Čtyři Dvory České Budějovice) hod oštěpem 500g/Žkm/F České Budějovice - Čtyři Dvory 13.49
20.09.2018 Oddílové závody mladšího žactva a přípravky (SK Čtyři Dvory České Budějovice) hod kriketovým míčkem/Žkm/F České Budějovice - Čtyři Dvory 37.77
20.09.2018 Oddílové závody mladšího žactva a přípravky (SK Čtyři Dvory České Budějovice) vrh koulí 2kg/Žkm/F České Budějovice - Čtyři Dvory 07.84
16.09.2018 3. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B03 3 Nová Včelnice 11.97
16.09.2018 3. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s.) hod oštěpem 400g/Žkm/F 19 Nová Včelnice 15.00
16.09.2018 3. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm/F 14 Nová Včelnice 07.11
11.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) skok daleký/Žkm/KH 6 Brno 3.74
11.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 60 m/Žkm/R14 2 Brno 09.73
11.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) hod kriketovým míčkem/Žkm/KD 1 Brno 39.98
02.09.2018 3. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) vrh koulí 3kg/Žky 18 České Budějovice - Čtyři Dvory 06.14
02.09.2018 3. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) hod diskem 0,75kg/Žky 6 České Budějovice - Čtyři Dvory 18.76
02.09.2018 3. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 150 m/Žky/B09 3 České Budějovice - Čtyři Dvory 25.00
14.06.2018 Oddílové závody mládeže (nominační závody) (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) vrh koulí 2kg/Žkm České Budějovice - Čtyři Dvory 07.12
14.06.2018 Oddílové závody mládeže (nominační závody) (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) hod diskem 0,75kg/Žkm České Budějovice - Čtyři Dvory 16.33
14.06.2018 Oddílové závody mládeže (nominační závody) (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) hod oštěpem 400g/Žkm České Budějovice - Čtyři Dvory 13.00
10.06.2018 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s.) 150 m/Žkm/B10 Nová Včelnice DNS
10.06.2018 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm Nová Včelnice DNS
10.06.2018 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm Nová Včelnice DNS
03.06.2018 2. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a přípravek (Atletika Písek, z.s.) vrh koulí 3kg/Žky/F 17 Písek 05.66
03.06.2018 2. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a přípravek (Atletika Písek, z.s.) hod oštěpem 500g/Žky/F 12 Písek 16.82
03.06.2018 2. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a přípravek (Atletika Písek, z.s.) hod diskem 0,75kg/Žky/F 7 Písek 14.58
20.05.2018 KP jednotlivců mladšího žactva (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B03 4 Veselí nad Lužnicí 13.51
20.05.2018 KP jednotlivců mladšího žactva (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí) hod oštěpem 400g/Žkm/F 9 Veselí nad Lužnicí 13.87
20.05.2018 KP jednotlivců mladšího žactva (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí) vrh koulí 2kg/Žkm/F 10 Veselí nad Lužnicí 07.59
13.05.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a mladších žákyň JČ kraje (SK Čtyři Dvory České Budějovice) 800 m/Žkm/B01 9 České Budějovice - Čtyři Dvory 3:42.28
13.05.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a mladších žákyň JČ kraje (SK Čtyři Dvory České Budějovice) hod oštěpem 400g/Žkm 14 České Budějovice - Čtyři Dvory 14.90
13.05.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a mladších žákyň JČ kraje (SK Čtyři Dvory České Budějovice) vrh koulí 2kg/Žkm 16 České Budějovice - Čtyři Dvory 07.07
09.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - České Budějovice, Kategorie III (Petra Kokešová, kokesovapet@seznam.cz, 724977980) 600 m/Žkm/B01 7 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:17.40
09.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - České Budějovice, Kategorie III (Petra Kokešová, kokesovapet@seznam.cz, 724977980) skok vysoký/Žkm/F 7 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 1.13
09.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - České Budějovice, Kategorie III (Petra Kokešová, kokesovapet@seznam.cz, 724977980) pohár rozhlasu/Žkm 71 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 0283
05.05.2018 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (TJ Nová Včelnice) pětiboj/Žkm Nová Včelnice DNF
05.05.2018 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (TJ Nová Včelnice) 800 m/Žkm/B01 Nová Včelnice DNS
05.05.2018 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (TJ Nová Včelnice) hod kriketovým míčkem/Žkm 11 Nová Včelnice 27.12
05.05.2018 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (TJ Nová Včelnice) skok daleký/Žkm Nová Včelnice DNS
05.05.2018 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (TJ Nová Včelnice) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 4 Nová Včelnice 13.01
05.05.2018 KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN (TJ Nová Včelnice) 60 m/Žkm/B02 Nová Včelnice DNS
21.04.2018 Morenda Kooperativa mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) skok vysoký/Žkm/F 11 Brno 1.15
21.04.2018 Morenda Kooperativa mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) vrh koulí 2kg/Žkm/F 5 Brno 07.46
21.04.2018 Morenda Kooperativa mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/Žkm/B07 4 Brno 10.31
14.04.2018 Přebor Jihočeského kraje v přespolním běhu (SK Čtyři Dvory České Budějovice) 1500 m/Žkm/F Temelín DNF
17.03.2018 Velikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žkm/B08 7 Jablonec nad Nisou 10.44
17.03.2018 Velikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B03 6 Jablonec nad Nisou 14.19
24.02.2018 8. ročník Velké ceny SK Čéčova pro dorost, st. a ml. žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.) 50 m/Žkm 8 České Budějovice 08.48
24.02.2018 8. ročník Velké ceny SK Čéčova pro dorost, st. a ml. žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.) 60 m/Žkm 8 České Budějovice 10.27
17.02.2018 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích pětiboj hala/Žkm 29 Praha - Strahov 1063
17.02.2018 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích 800 m/Žkm/B01 9 Praha - Strahov 3:25.90
17.02.2018 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích skok daleký/Žkm 29= Praha - Strahov 3.20
17.02.2018 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích vrh koulí 2kg/Žkm 5 Praha - Strahov 06.86
17.02.2018 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B05 5 Praha - Strahov 14.09
17.02.2018 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích 60 m/Žkm/B06 3 Praha - Strahov 10.23