Karta atleta

Export do excelu
  • Křížová Karolína
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: TJ Jäkl Karviná, z. s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 06.0 h Havířov, tělocvična ZŠ M.Kudeříkové 11.3.2018
60 m 09.01 Tyršův stadión, Opava 27.5.2019
60 m 08.99 h Opava 9.1.2019
150 m 22.33 Frýdek-Místek 17.6.2019
300 m 47.45 Frýdek-Místek 17.6.2019
300 m 48.67 h Ostrava - Vítkovice 1.2.2019
800 m 3:00.57 Třinec 24.4.2019
800 m 3:16.84 h Ostrava - Vítkovice 10.2.2018
60 m překážek 13.44 Třinec 26.4.2018
pohár rozhlasu 0876 Tyršův stadión, Opava 27.5.2019
pětiboj 1600 Třinec 24.4.2019
hod oštěpem 400g 17.22 Opava 12.5.2018
hod kriketovým míčkem 36.62 Frýdek-Místek 1.5.2019
vrh koulí 2kg 08.18 Třinec 1.6.2019
vrh koulí 2kg 07.58 h Ostrava 9.2.2019
skok daleký 4.02 Tyršův stadión, Opava 27.5.2019
skok daleký 4.38 h Opava 16.1.2019
skok vysoký 1.10 h Havířov, tělocvična ZŠ M.Kudeříkové 11.3.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.01 Tyršův stadión, Opava 27.5.2019
60 m 08.99 h Opava 9.1.2019
150 m 22.33 Frýdek-Místek 17.6.2019
300 m 47.45 Frýdek-Místek 17.6.2019
300 m 48.67 h Ostrava - Vítkovice 1.2.2019
800 m 3:00.57 Třinec 24.4.2019
60 m překážek 13.88 Třinec 24.4.2019
pohár rozhlasu 0876 Tyršův stadión, Opava 27.5.2019
pětiboj 1600 Třinec 24.4.2019
hod kriketovým míčkem 36.62 Frýdek-Místek 1.5.2019
vrh koulí 2kg 08.18 Třinec 1.6.2019
vrh koulí 2kg 07.58 h Ostrava 9.2.2019
skok daleký 4.02 Tyršův stadión, Opava 27.5.2019
skok daleký 4.38 h Opava 16.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žkm 33 Ostrava - Vítkovice 3.90
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/R08 5 Ostrava - Vítkovice 09.26
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žkm/B04 4 Ostrava - Vítkovice 50.08
06.09.2018 KP MSK družstev mladšího žactva 5.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žkm/B04 8 Frýdek-Místek 09.54
06.09.2018 KP MSK družstev mladšího žactva 5.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 300 m/Žkm/B03 3 Frýdek-Místek 50.59
06.09.2018 KP MSK družstev mladšího žactva 5.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) dálka/Žkm 22 Frýdek-Místek 3.73
21.06.2018 KP MSK družstev ml.žactva 4. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 300 m/Žkm/B02 1 Frýdek-Místek 49.49
21.06.2018 KP MSK družstev ml.žactva 4. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) dálka/Žkm 17 Frýdek-Místek 3.83
12.05.2018 Krajský přebor jednotlivců MSK mlad.žactva (TJ Sokol Opava) oštěp 400g/Žkm 5 Opava 17.22
12.05.2018 Krajský přebor jednotlivců MSK mlad.žactva (TJ Sokol Opava) 300 m/Žkm/B02 2 Opava 53.36
12.05.2018 Krajský přebor jednotlivců MSK mlad.žactva (TJ Sokol Opava) 60 m/Žkm/R04 3 Opava 09.25
12.05.2018 Krajský přebor jednotlivců MSK mlad.žactva (TJ Sokol Opava) 60 m/Žkm/FB 5 Opava 09.17
12.05.2018 Krajský přebor jednotlivců MSK mlad.žactva (TJ Sokol Opava) dálka/Žkm 7 Opava 4.24
10.05.2018 2. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) dálka/Žkm/FA 14 Opava 4.22
10.05.2018 2. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) 300 m/Žkm/B04 3 Opava 51.09
01.05.2018 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žkm/B07 5 Frýdek-Místek 09.59
01.05.2018 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) kriket/Žkm 15 Frýdek-Místek 30.90
01.05.2018 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) dálka/Žkm 14 Frýdek-Místek 3.85
26.04.2018 OPD ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) pětiboj/Žkm 15 Třinec 1328
26.04.2018 OPD ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žkm/B06 3 Třinec 09.78
26.04.2018 OPD ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) 60 m př./Žkm/B04 2 Třinec 13.44
26.04.2018 OPD ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) dálka/Žkm 7 Třinec 3.72
26.04.2018 OPD ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) kriket/Žkm 14 Třinec 30.70
26.04.2018 OPD ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žkm/B06 2 Třinec 3:13.30
11.03.2018 Okresní trojboj mládeže (TJ Start Havířov z.s.) 40 y/Žkm 6 Havířov, tělocvična ZŠ M.Kudeříkové 06.0
11.03.2018 Okresní trojboj mládeže (TJ Start Havířov z.s.) dálka/Žkm Havířov, tělocvična ZŠ M.Kudeříkové 4.08
11.03.2018 Okresní trojboj mládeže (TJ Start Havířov z.s.) výška/Žkm 8 Havířov, tělocvična ZŠ M.Kudeříkové 1.10
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba z.s.) dálka/Žkm/F2 9 Ostrava - Vítkovice 3.69
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba z.s.) 60 m/Žkm/R8 5 Ostrava - Vítkovice 09.48
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba z.s.) 800 m/Žkm/B3 7 Ostrava - Vítkovice 3:16.84
02.02.2018 Mistrovství MaS starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žkm/B1 4 Ostrava - Vítkovice 51.39
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/R10 4 Ostrava 09.53
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žkm/B2 5 Ostrava 50.80
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žkm/F1 35 Ostrava 3.43
10.01.2018 Meziokresní přebory atletických přípravek a žactva v běhu na 60 metrů (TJ Slezan Opava, z.s.) 60 m/Žkm/B3 3 Opava 09.53