Karta atleta

Export do excelu
  • Veronika Benešová
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: AK ŠKODA Plzeň
  • Trenér: Benešová Denisa
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.73 Sušice 13.06.2019
60 m 08.61 h Plzeň 26.01.2020
150 m 22.04 Plzeň 23.05.2019
150 m 21.24 h Praha-Stromovka 07.12.2019
300 m 47.53 Sušice 13.06.2019
600 m 2:05.69 Plzeň (Skvrňany) 21.05.2017
800 m 2:40.46 Plzeň 23.05.2019
800 m 2:38.34 h Praha-Stromovka 07.12.2019
1000 m 3:44.70 Sušice 13.06.2018
1500 m 5:58.71 Stříbro 03.06.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 10.89 Plzeň 15.09.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 10.75 h Plzeň 21.12.2019
60 m překážek (0.76/8.20) 10.01 h Plzeň 26.01.2020
skok vysoký 1.40 Sušice 13.06.2019
skok vysoký 1.47 h Praha - Stromovka 19.01.2020
skok daleký 4.53 Plzeň 15.09.2019
skok daleký 4.79 h Plzeň 21.12.2019
vrh koulí 2kg 06.58 Plzeň 28.08.2019
vrh koulí 3kg 07.08 Plzeň 26.05.2020
hod oštěpem 500g 17.91 Plzeň 26.05.2020
hod kriketovým míčkem 32.36 Plzeň 28.08.2019
pětiboj 2195 Sušice 21.06.2019
Přespolní běh 08:54 Mladá Boleslav 30.03.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.57 h Praha - Stromovka 24.02.2018
60 m 09.41 Plzeň 12.05.2018
300 m 52.42 Plzeň 09.05.2018
800 m 2:54.81 h Praha - Stromovka 24.02.2018
800 m 2:48.03 Plzeň 16.09.2018
1000 m 3:44.70 Sušice 13.06.2018
1500 m 5:58.71 Stříbro 03.06.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 13.34 h Plzeň 11.02.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 13.05 Domažlice 05.09.2018
skok vysoký 1.26 Plzeň 16.09.2018
skok daleký 3.70 Stříbro 23.06.2018
skok daleký 4.13 h Plzeň 16.12.2018
hod kriketovým míčkem 24.23 Stříbro 23.06.2018
pětiboj 1462 Plzeň 12.05.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.12.2018 Testovací závody v běhu na 60m (AK ŠKODA Plzeň) 60 m/Žkm/R01 2 Plzeň 09.0
16.12.2018 Testovací závody v běhu na 60m př. (AK ŠKODA Plzeň) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/R03 3 Plzeň 12.7
16.12.2018 Testovací závody ve skoku dalekém (AK ŠKODA Plzeň) skok daleký/Žkm 10 Plzeň 4.13
16.09.2018 Finále oblastního mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje družstev mladších žáků a mladších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) 800 m/Žkm/B02 1 Plzeň 2:48.03
16.09.2018 Finále oblastního mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje družstev mladších žáků a mladších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) skok vysoký/Žkm 13 Plzeň 1.26
05.09.2018 4. kolo Oblastního mistrovství družstev ml.žactva skupina A (AC Domažlice, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 3 Domažlice 13.05
05.09.2018 4. kolo Oblastního mistrovství družstev ml.žactva skupina A (AC Domažlice, z.s.) skok vysoký/Žkm/F 7 Domažlice 1.26
05.09.2018 4. kolo Oblastního mistrovství družstev ml.žactva skupina A (AC Domažlice, z.s.) 800 m/Žkm/F 6 Domažlice 2:57.54
23.06.2018 Mistrovství Plzeňského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Baník Stříbro, spolek) pětiboj/Žkm 16 Stříbro 1414
23.06.2018 Mistrovství Plzeňského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Baník Stříbro, spolek) 800 m/Žkm/B01 2 Stříbro 2:52.58
23.06.2018 Mistrovství Plzeňského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Baník Stříbro, spolek) hod kriketovým míčkem/Žkm 20 Stříbro 24.23
23.06.2018 Mistrovství Plzeňského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Baník Stříbro, spolek) skok daleký/Žkm 15 Stříbro 3.70
23.06.2018 Mistrovství Plzeňského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Baník Stříbro, spolek) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B03 6 Stříbro 14.28
23.06.2018 Mistrovství Plzeňského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Baník Stříbro, spolek) 60 m/Žkm/B03 3 Stříbro 09.51
13.06.2018 3. kolo OMD mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (TJ Sušice) skok vysoký/Žkm 11 Sušice 1.11
13.06.2018 3. kolo OMD mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (TJ Sušice) skok daleký/Žkm 15 Sušice 3.57
13.06.2018 3. kolo OMD mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (TJ Sušice) 1000 m/Žkm 4 Sušice 3:44.70
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) 1500 m/Žkm/F 8 Stříbro 5:58.71
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) skok vysoký/Žkm 10= Stříbro 1.26
24.05.2018 2. kolo KMD mladších žáků a mladších žákyň, skupiny A (Atletika Klatovy) skok vysoký/Žkm/F Klatovy 1.26
24.05.2018 2. kolo KMD mladších žáků a mladších žákyň, skupiny A (Atletika Klatovy) 800 m/Žkm/F 7 Klatovy 2:55.31
12.05.2018 Pětiboj mladšího žactva SKPLZ (AK ŠKODA Plzeň) pětiboj/Žkm 15 Plzeň 1462
12.05.2018 Pětiboj mladšího žactva SKPLZ (AK ŠKODA Plzeň) hod kriketovým míčkem/Žkm 19 Plzeň 22.21
12.05.2018 Pětiboj mladšího žactva SKPLZ (AK ŠKODA Plzeň) skok daleký/Žkm 17 Plzeň 3.59
12.05.2018 Pětiboj mladšího žactva SKPLZ (AK ŠKODA Plzeň) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B03 4 Plzeň 13.07
12.05.2018 Pětiboj mladšího žactva SKPLZ (AK ŠKODA Plzeň) 60 m/Žkm/B03 5 Plzeň 09.41
12.05.2018 Pětiboj mladšího žactva SKPLZ (AK ŠKODA Plzeň) 800 m/Žkm/B02 4 Plzeň 2:57.72
09.05.2018 1. kolo KMD mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (AK Škoda Plzeň) skok vysoký/Žkm 7= Plzeň 1.21
09.05.2018 1. kolo KMD mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (AK Škoda Plzeň) skok daleký/Žkm 18 Plzeň 3.58
09.05.2018 1. kolo KMD mladších žáků a mladších žákyň, skupina A (AK Škoda Plzeň) 300 m/Žkm/B01 3 Plzeň 52.42
24.02.2018 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 800 m/Žkm/B01 4 Praha - Stromovka 2:54.81
24.02.2018 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 60 m/Žkm/R04 4 Praha - Stromovka 09.57
11.02.2018 2. testovací závody - dálka (AK Škoda Plzeň) skok daleký/Žkm 10 Plzeň 3.73
11.02.2018 2. testovací závody na 60 m (AK Škoda Plzeň) 60 m/Žkm/B06 1 Plzeň 09.74
11.02.2018 2. testovací závody na 60 m př. (AK Škoda Plzeň) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B03 3 Plzeň 13.34
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žky/B3 9 Praha-Stromovka 3:21.14
21.01.2018 Testovací závody žactva na 60 m (AK ŠKODA Plzeň) 60 m/Žkm/R7 3 Plzeň 09.94
21.01.2018 Testovací závody žactva na 60 m př. (AK ŠKODA Plzeň) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/R3 4 Plzeň 14.17
21.01.2018 Testovací závody žactva ve skoku dalekém (AK ŠKODA Plzeň) skok daleký/Žkm 11 Plzeň 3.82