Karta atleta

Export do excelu
  • Vendula Staňková
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: TJ Spartak Třebíč, spolek
  • Trenér: Fišera Vratislav
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.15 Třebíč 04.06.2020
60 m 08.21 h Praha - Strahov 26.01.2020
60 m 08.22 Třebíč 01.06.2020
100 m 13.66 Třebíč 04.06.2020
150 m 20.89 h Praha - Strahov 26.01.2020
150 m 20.73 Třebíč 23.05.2020
300 m 48.27 Třebíč 26.05.2019
800 m 2:50.16 Třebíč 11.05.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 11.89 Třebíč 11.05.2019
100 m překážek (0.76/8.20) 19.33 Třebíč 20.06.2020
skok vysoký 1.34 h Brno-Olympia 14.02.2020
skok vysoký 1.43 Třebíč 20.06.2020
skok daleký 5.02 h Praha - Strahov 26.01.2020
skok daleký 5.28 Třebíč 16.08.2020
vrh koulí 2kg 08.11 Humpolec 15.09.2019
vrh koulí 3kg 07.74 Třebíč 20.06.2020
hod diskem 0,75kg 17.87 Třebíč 21.05.2020
hod oštěpem 400g 21.44 Humpolec 15.09.2019
hod oštěpem 500g 24.10 Třebíč 01.06.2020
pohár rozhlasu 1047 Třebíč 14.05.2019
hod kriketovým míčkem 37.63 Třebíč 21.09.2019
pětiboj 2247 Třebíč 21.09.2019
sedmiboj [Zky] 3177 Třebíč 21.06.2020
čtyřboj 1844 Pacov 15.06.2019
vrhačský trojboj 0925 Třebíč 21.05.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.76 Třebíč 11.09.2018
60 m 09.09 Třebíč 02.09.2018
100 m 15.30 Třebíč 11.09.2018
150 m 23.13 Pacov 10.06.2018
800 m 3:01.60 Třebíč 28.09.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 12.43 Třebíč 28.09.2018
skok vysoký 1.14 Humpolec 23.09.2018
skok daleký 3.85 Třebíč 02.09.2018
vrh koulí 2kg 06.64 Třebíč 13.09.2018
hod diskem 0,75kg 13.54 Třebíč 13.09.2018
hod oštěpem 400g 12.07 Humpolec 23.09.2018
hod kriketovým míčkem 29.77 Třebíč 28.09.2018
pětiboj 1428 Třebíč 28.09.2018
čtyřboj 1152 Třebíč 24.06.2018
vrhačský trojboj 0608 Třebíč 13.09.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2018 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) pětiboj/Žkm 32 Třebíč 1428
28.09.2018 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žkm/B02 5 Třebíč 09.18
28.09.2018 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) hod kriketovým míčkem/Žkm/FB 10 Třebíč 29.77
28.09.2018 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 800 m/Žkm/B04 2 Třebíč 3:01.60
28.09.2018 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok daleký/Žkm/FB Třebíč NM
28.09.2018 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B06 1 Třebíč 12.43
23.09.2018 4. kolo KPD mladšího žactva (TJ Jiskra Humpolec) čtyřboj/Žkm 29 Humpolec 1096
23.09.2018 4. kolo KPD mladšího žactva (TJ Jiskra Humpolec) 150 m/Žkm/B12 1 Humpolec 23.67
23.09.2018 4. kolo KPD mladšího žactva (TJ Jiskra Humpolec) hod oštěpem 400g/Žkm/FB 10 Humpolec 12.07
23.09.2018 4. kolo KPD mladšího žactva (TJ Jiskra Humpolec) vrh koulí 2kg/Žkm/FB 9 Humpolec 06.38
23.09.2018 4. kolo KPD mladšího žactva (TJ Jiskra Humpolec) skok vysoký/Žkm/FB 9= Humpolec 1.14
13.09.2018 Vrhačský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) vrhačský trojboj/Žkm/F 7 Třebíč 0608
13.09.2018 Vrhačský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) hod diskem 0,75kg/Žkm/F 7 Třebíč 13.54
13.09.2018 Vrhačský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) hod oštěpem 400g/Žkm/F 8 Třebíč 11.45
13.09.2018 Vrhačský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) vrh koulí 2kg/Žkm/F 8 Třebíč 06.64
11.09.2018 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) 50 m/Žkm/B01 2 Třebíč 07.76
11.09.2018 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žkm/B01 2 Třebíč 09.18
11.09.2018 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m/Žkm/B01 3 Třebíč 15.30
08.09.2018 Finále KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m/Žky/B04 MS Pacov 09.11
08.09.2018 Finále KPD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) skok daleký/Žky/F Pacov NM
02.09.2018 KP staršího a mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 800 m/Žkm/B02 5 Třebíč 3:06.48
02.09.2018 KP staršího a mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žkm/F 8 Třebíč 09.25
02.09.2018 KP staršího a mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žkm/R02 2 Třebíč 09.09
02.09.2018 KP staršího a mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok daleký/Žkm/F 7 Třebíč 3.85
19.08.2018 Velká cena Třebíče (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok daleký/Žky/F 14 Třebíč 3.79
19.08.2018 Velká cena Třebíče (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žky/B02 1 Třebíč 09.27
24.06.2018 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) čtyřboj/Žkm 27 Třebíč 1152
24.06.2018 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žkm/B03 3 Třebíč 09.30
24.06.2018 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B07 2 Třebíč 13.46
24.06.2018 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok daleký/Žkm/FA 15 Třebíč 3.74
24.06.2018 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) hod kriketovým míčkem/Žkm/FA 22 Třebíč 27.57
10.06.2018 2. kolo krajského přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 150 m/Žkm/B04 4 Pacov 23.13
10.06.2018 2. kolo krajského přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) hod oštěpem 400g/Žkm/FB 16 Pacov 08.50
10.06.2018 2. kolo krajského přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) vrh koulí 2kg/Žkm/FB 11 Pacov 05.59
10.06.2018 2. kolo krajského přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) skok vysoký/Žkm/F 54= Pacov 1.04
05.06.2018 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) 50 m/Žkm/B02 1 Třebíč 07.78
05.06.2018 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žkm/B02 1 Třebíč 09.27
05.06.2018 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m/Žkm/B02 Třebíč 15.34
27.05.2018 3. kolo krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m/Žky/B05 2 Pacov 09.46
27.05.2018 3. kolo krajského přeboru družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) skok daleký/Žky/F 30 Pacov 3.52
12.05.2018 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žky/B04 1 Třebíč 09.26
12.05.2018 2. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok daleký/Žky/F 31 Třebíč 3.82
28.04.2018 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) skok daleký/Žky/F 27 Jihlava 3.87
28.04.2018 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 60 m/Žky/B09 1 Jihlava 09.63
28.04.2018 1. kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (Atletika Jihlava z.s.) 150 m/Žky/B03 5 Jihlava 24.47