Karta atleta

Export do excelu
  • Kateřina Mendreková
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: TJ TŽ Třinec
  • Trenér: Lubojacki Kamil
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 05.8 h Havířov, tělocvična ZŠ M.Kudeříkové 11.03.2018
60 m 08.97 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2019
60 m 08.84 Frýdek-Místek 01.05.2019
150 m 21.40 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2020
150 m 21.41 Ostrava - Vítkovice 07.07.2020
300 m 45.40 Frýdek-Místek 17.06.2019
300 m 45.90 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2020
500 m 1:26.4 Frýdek-Místek 22.05.2019
600 m 1:46.75 Vyškov 29.09.2019
800 m 2:28.21 h Ostrava - Vítkovice 08.02.2020
800 m 2:30.13 Ostrava - Vítkovice 07.07.2020
1500 m 5:34.55 Frýdek-Místek 05.09.2019
1500 m 5:31.38 h Ostrava - Vítkovice 13.12.2019
1 anglická míle 6:09.8 Frýdek-Místek 17.10.2018
3000 m 12:52.2 Frýdek-Místek 10.04.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 13.81 Třinec 24.04.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 11.71 h Ostrava - Vítkovice 13.12.2019
60 m překážek (0.76/8.20) 11.48 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2020
skok vysoký 1.37 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
skok vysoký 1.33 Frýdek-Místek 05.09.2019
skok daleký 4.28 h Opava 24.01.2018
skok daleký 3.79 Třinec 24.04.2019
vrh koulí 3kg 05.84 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
hod kriketovým míčkem 32.71 Třinec 24.04.2019
pohár rozhlasu 1469 Tyršův stadión, Opava 27.05.2019
pětiboj 1498 Třinec 24.04.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
40 yardů 05.8 h Havířov, tělocvična ZŠ M.Kudeříkové 11.03.2018
60 m 09.11 h Opava 10.01.2018
60 m 09.24 Frýdek-Místek 21.06.2018
150 m 22.61 Opava 10.05.2018
150 m 22.19 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
300 m 47.36 Blansko 30.09.2018
600 m 1:55.1 Frýdek-Místek 11.04.2018
800 m 2:38.76 h Ostrava 21.01.2018
800 m 2:37.31 Blansko 30.09.2018
1 anglická míle 6:09.8 Frýdek-Místek 17.10.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 13.35 Třinec 26.04.2018
skok vysoký 1.20 Frýdek-Místek 01.05.2018
skok vysoký 1.37 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
skok daleký 4.28 h Opava 24.01.2018
skok daleký 3.46 Třinec 26.04.2018
hod kriketovým míčkem 29.80 Třinec 26.04.2018
pětiboj 1441 Třinec 26.04.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/Žkm/F 12= Ostrava - Vítkovice 1.37
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žkm/B01 7 Ostrava - Vítkovice 2:40.27
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žkm/B15 1 Ostrava - Vítkovice 22.19
17.10.2018 Frýdecká míle (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 1 anglická míle/Žkm 4 Frýdek-Místek 6:09.8
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) 800 m/Žkm/B01 8 Blansko 2:37.31
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) 300 m/Žkm/B03 2 Blansko 47.36
06.09.2018 KP MSK družstev mladšího žactva 5.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 300 m/Žkm/B02 5 Frýdek-Místek 50.35
06.09.2018 KP MSK družstev mladšího žactva 5.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) skok vysoký/Žkm 20= Frýdek-Místek 1.20
06.09.2018 KP MSK družstev mladšího žactva 5.kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 800 m/Žkm Frýdek-Místek 2:40.93
21.06.2018 KP MSK družstev ml.žactva 4. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žkm/B04 2 Frýdek-Místek 09.24
21.06.2018 KP MSK družstev ml.žactva 4. kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 800 m/Žkm/F 4 Frýdek-Místek 2:40.63
25.05.2018 Čokoládová tretra - základní kolo 800 m/Žkm/B01 1 Český Těšín 2:43.44
24.05.2018 OPD mladšího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) 300 m/Žkm/B01 5 Třinec 48.35
24.05.2018 OPD mladšího žactva - 2. kolo (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žkm/F Třinec 2:38.13
12.05.2018 Krajský přebor jednotlivců MSK mlad.žactva (TJ Sokol Opava) 60 m/Žkm/R05 2 Opava 09.31
12.05.2018 Krajský přebor jednotlivců MSK mlad.žactva (TJ Sokol Opava) 300 m/Žkm/B1 5 Opava 48.66
12.05.2018 Krajský přebor jednotlivců MSK mlad.žactva (TJ Sokol Opava) 800 m/Žkm/F Opava 2:41.35
10.05.2018 2. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) 800 m/Žkm/B1 1 Opava 2:38.16
10.05.2018 2. kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) 150 m/Žkm/B07 1 Opava 22.61
01.05.2018 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/Žkm/B08 3 Frýdek-Místek 09.54
01.05.2018 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) 800 m/Žkm 4 Frýdek-Místek 2:49.91
01.05.2018 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) skok vysoký/Žkm 6 Frýdek-Místek 1.20
26.04.2018 OPD ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) pětiboj/Žkm 8 Třinec 1441
26.04.2018 OPD ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žkm/B07 2 Třinec 09.45
26.04.2018 OPD ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B05 2 Třinec 13.35
26.04.2018 OPD ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) skok daleký/Žkm 18 Třinec 3.46
26.04.2018 OPD ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) hod kriketovým míčkem/Žkm 16 Třinec 29.80
26.04.2018 OPD ml. žactva - pětiboj (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žkm/B07 1 Třinec 2:56.40
18.04.2018 Čokoládová tretra - základní kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 800 m/Žkm/B01 7 Frýdek-Místek 2:46.19
11.04.2018 27. ročník Trojka na dráze (TJ Slezan Frýdek-Místek z.s.) 600 m/Žkm 6 Frýdek-Místek 1:55.1
11.03.2018 Okresní trojboj mládeže (TJ Start Havířov z.s.) 40 yardů/Žkm Havířov, tělocvična ZŠ M.Kudeříkové 05.8
11.03.2018 Okresní trojboj mládeže (TJ Start Havířov z.s.) skok daleký/Žkm Havířov, tělocvična ZŠ M.Kudeříkové 3.90
11.03.2018 Okresní trojboj mládeže (TJ Start Havířov z.s.) skok vysoký/Žkm 5 Havířov, tělocvična ZŠ M.Kudeříkové 1.25
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba z.s.) skok daleký/Žkm/F1 25 Ostrava - Vítkovice 3.74
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba z.s.) 60 m/Žkm/R6 7 Ostrava - Vítkovice 09.87
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba z.s.) 800 m/Žkm/B1 8 Ostrava - Vítkovice 3:02.57
24.01.2018 Meziokresní přebory atletických přípravek a žactva ve skoku dalekém (TJ Slezan Opava, z.s.) skok daleký/Žkm Opava 4.28
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/R4 7 Ostrava 09.36
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žkm/B2 1 Ostrava 2:38.76
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žkm/F1 24 Ostrava 3.84
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/Žkm Ostrava NM
10.01.2018 Meziokresní přebory atletických přípravek a žactva v běhu na 60 metrů (TJ Slezan Opava, z.s.) 60 m/Žkm/B3 1 Opava 09.11