Karta atleta

Export do excelu
  • Dočkalová Tereza
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: SKOK J. Hradec, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.69 Tábor 27.5.2017
50 m 07.63 h České Budějovice 2.3.2019
60 m 08.68 Nová Včelnice 16.9.2018
60 m 08.91 h České Budějovice 2.3.2019
150 m 21.36 Nová Včelnice 10.6.2018
150 m 22.67 h Praha - Strahov 10.2.2018
300 m 50.07 Nová Včelnice 12.5.2018
400 m 91.40 Jindřichův Hradec 1.5.2017
800 m 2:56.66 Veselí nad Lužnicí 22.9.2018
60 m překážek 11.88 Nová Včelnice 16.9.2018
100 m překážek 20.79 České Budějovice - Čtyři Dvory 2.9.2018
pětiboj 1818 Veselí nad Lužnicí 22.9.2018
hod kriketovým míčkem 33.42 Veselí nad Lužnicí 22.9.2018
skok daleký 3.64 Veselí nad Lužnicí 22.9.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.63 h České Budějovice 2.3.2019
60 m 08.91 h České Budějovice 2.3.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
22.09.2018 KP ve vícebojích ml. žactva a přípravek (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) pětiboj/Žkm 8 Veselí nad Lužnicí 1818
22.09.2018 KP ve vícebojích ml. žactva a přípravek (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) 60 m/Žkm/B04 1 Veselí nad Lužnicí 09.07
22.09.2018 KP ve vícebojích ml. žactva a přípravek (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) 60 m př./Žkm/B04 1 Veselí nad Lužnicí 12.11
22.09.2018 KP ve vícebojích ml. žactva a přípravek (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) dálka/Žkm/F 19 Veselí nad Lužnicí 3.64
22.09.2018 KP ve vícebojích ml. žactva a přípravek (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) kriket/Žkm/F 13 Veselí nad Lužnicí 33.42
22.09.2018 KP ve vícebojích ml. žactva a přípravek (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) 800 m/Žkm/B03 7 Veselí nad Lužnicí 2:56.66
16.09.2018 3. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s.) 60 m/Žkm/B02 1 Nová Včelnice 08.68
16.09.2018 3. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s.) 60 m př./Žkm/B03 1 Nová Včelnice 11.88
16.09.2018 3. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s.) 150 m/Žkm/B01 4 Nová Včelnice 21.59
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 60 m/Žkm/R5 2 Brno 08.82
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) kriket/Žkm/KD 14 Brno 31.21
02.09.2018 3. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 150 m/Žky/B05 2 České Budějovice - Čtyři Dvory 21.97
02.09.2018 3. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 100 m př./Žky/B01 1 České Budějovice - Čtyři Dvory 20.79
02.09.2018 3. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) dálka/Žky 21 České Budějovice - Čtyři Dvory 3.49
10.06.2018 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s.) 60 m/Žkm/B02 5 Nová Včelnice 08.75
10.06.2018 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s.) 60 m př./Žkm/B04 3 Nová Včelnice 12.89
10.06.2018 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s.) 150 m/Žkm/B03 1 Nová Včelnice 21.36
03.06.2018 2. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a přípravek (Atletika Písek, z.s.) 60 m/Žky/B02 7 Písek 08.78
03.06.2018 2. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a přípravek (Atletika Písek, z.s.) dálka/Žky/F 30 Písek 3.63
03.06.2018 2. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a přípravek (Atletika Písek, z.s.) 150 m/Žky/B01 7 Písek 21.17
20.05.2018 KP jednotlivců mladšího žactva (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí) 150 m/Žkm/B10 1 Veselí nad Lužnicí 21.71
20.05.2018 KP jednotlivců mladšího žactva (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí) 60 m/Žkm/R09 1 Veselí nad Lužnicí 08.99
20.05.2018 KP jednotlivců mladšího žactva (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí) kriket/Žkm/F 13 Veselí nad Lužnicí 29.75
13.05.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a mladších žákyň JČ kraje (SK Čtyři Dvory České Budějovice) 300 m/Žkm/B03 3 České Budějovice - Čtyři Dvory 51.20
13.05.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a mladších žákyň JČ kraje (SK Čtyři Dvory České Budějovice) 60 m/Žkm/B05 1 České Budějovice - Čtyři Dvory 08.94
12.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva a přípravek (TJ Nová Včelnice, z.s.) 300 m/Žky/B02 3 Nová Včelnice 50.07
12.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva a přípravek (TJ Nová Včelnice, z.s.) 60 m/Žky/B04 2 Nová Včelnice 08.78
24.02.2018 8. ročník Velké ceny SK Čéčova pro dorost, st. a ml. žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č. Budějovice) 50 m/Žkm České Budějovice 07.72
24.02.2018 8. ročník Velké ceny SK Čéčova pro dorost, st. a ml. žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č. Budějovice) 60 m/Žkm České Budějovice 08.97
10.02.2018 Přebor Jihočeského kraje staršího a mladšího žactva (T.J. Sokol České Budějovice) 60 m/Žkm/R07 3 Praha - Strahov 08.98
10.02.2018 Přebor Jihočeského kraje staršího a mladšího žactva (T.J. Sokol České Budějovice) 150 m/Žkm/B08 1 Praha - Strahov 22.67