Karta atleta

Export do excelu
  • Lustigová Adéla
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: SC Radotín Praha
  • Trenér Tomáš Vodička
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.9 Černošice 6.4.2019
60 m 09.81 h Praha - Strahov 27.2.2019
150 m 24.93 Praha - Radotín 20.6.2018
150 m 25.69 h Praha - Stromovka 10.1.2018
600 m 2:21.43 Praha - Jeseniova 18.5.2017
800 m 2:50.11 Praha - Přátelství 10.9.2019
60 m překážek 13.94 Praha - Juliska 13.5.2019
hod kriketovým míčkem 41.17 Praha - Přátelství 10.9.2019
vrh koulí 2kg 05.45 Praha - Radotín 20.6.2018
skok daleký 3.06 Praha - Radotín 7.10.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.9 Černošice 6.4.2019
60 m 09.81 h Praha - Strahov 27.2.2019
800 m 2:50.11 Praha - Přátelství 10.9.2019
60 m překážek 13.94 Praha - Juliska 13.5.2019
hod kriketovým míčkem 41.17 Praha - Přátelství 10.9.2019
skok daleký 2.78 Černošice 6.4.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.09.2018 Semifinále MPD mladšího žactva, skupina B (Univerzitní sportovní klub Praha) 150 m/Žkm/B05 MS Praha - Přátelství 25.44
13.09.2018 Semifinále MPD mladšího žactva, skupina B (Univerzitní sportovní klub Praha) 800 m/Žkm/B03 MS Praha - Přátelství 3:17.57
20.06.2018 4.kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SC Radotín Praha) 150 m/Žkm/B10 2 Praha - Radotín 24.93
20.06.2018 4.kolo MPD mladšího žactva, skupina B (SC Radotín Praha) koule 2kg/Žkm 18 Praha - Radotín 05.45
20.05.2018 Oddílové závody atletický pětiboj (SC Radotín Praha) pětiboj/Žkm Praha - Radotín DNS
20.05.2018 Oddílové závody atletický pětiboj (SC Radotín Praha) kriket/Žkm Praha - Radotín DNS
20.05.2018 Oddílové závody atletický pětiboj (SC Radotín Praha) dálka/Žkm Praha - Radotín DNS
20.05.2018 Oddílové závody atletický pětiboj (SC Radotín Praha) 60 m př./Žkm/B05 Praha - Radotín DNS
20.05.2018 Oddílové závody atletický pětiboj (SC Radotín Praha) 60 m/Žkm/B05 Praha - Radotín DNS
15.05.2018 2. kolo mladšího žactva, skupina B (VSK FTVS Praha) kriket/Žkm 18 Praha - Vokovice 25.63
15.05.2018 2. kolo mladšího žactva, skupina B (VSK FTVS Praha) 800 m/Žkm 10 Praha - Vokovice 3:17.02
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B30 4 Praha-Stromovka 10.34
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B13 8 Praha - Stromovka 10.71
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B23 5 Praha - Stromovka 25.69