Karta atleta

Export do excelu
  • Helena Janáková
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: AKM Viktoria Plzeň
  • Trenér: Rodek Bohumil
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.2 h Plzeň 05.02.2019
60 m 08.67 h Praha - Strahov 18.01.2020
60 m 08.34 Stříbro 30.05.2021
100 m 13.39 Nýřany 03.07.2021
150 m 21.14 h Praha - Stromovka 17.02.2019
150 m 19.96 Sušice 28.06.2021
200 m 27.68 Sušice 22.08.2021
300 m 49.97 h Praha - Stromovka 16.01.2019
300 m 45.77 Stříbro 05.09.2021
500 m 1:39.0 Plzeň 24.04.2018
600 m 1:55.78 Plzeň - Schwarzova 20.09.2019
800 m 2:44.85 Plzeň 01.05.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 11.12 h Praha - Stromovka 17.02.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 10.31 Plzeň - Schwarzova 20.09.2019
60 m překážek (0.76/8.20) 09.95 h Praha - Stromovka 25.01.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 15.37 Sušice 28.06.2021
200 m překážek (0.76) 32.00 Plzeň 17.06.2021
skok vysoký 1.29 h Plzeň, tělocvična 26. ZŠ 31.01.2020
skok vysoký 1.43 Louny 07.08.2021
skok o tyči 2.11 h Sušice 08.02.2020
skok o tyči 3.10 Mladá Boleslav 18.09.2021
skok daleký 4.69 h Praha - Strahov 18.01.2020
skok daleký 5.12 Plzeň 17.06.2021
vrh koulí 2kg 08.22 Plzeň - Schwarzova 26.04.2019
vrh koulí 2kg 08.76 h Plzeň, tělocvična 26. ZŠ 13.12.2019
vrh koulí 3kg 07.10 h Plzeň 07.02.2020
vrh koulí 3kg 08.01 Plzeň - Schwarzova 17.06.2021
hod diskem 0,75kg 16.15 Sušice 09.08.2021
hod oštěpem 400g 21.54 Plzeň - Schwarzova 20.09.2019
hod oštěpem 500g 23.43 Plzeň 02.06.2021
hod kriketovým míčkem 34.36 Sušice 06.08.2019
hod plným míčem 2kg 06.10 h Plzeň, tělocvična 26. ZŠ 25.01.2019
středoškolský pohár 0678 Klatovy 05.10.2021
pětiboj 2454 Sušice 21.06.2019
sedmiboj [Zky] 3681 Sušice 29.06.2021

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.39 h Praha - Stromovka 24.02.2018
60 m 08.85 Stříbro 03.06.2018
100 m 14.81 Plzeň 04.05.2018
150 m 22.84 h Praha - Stromovka 24.02.2018
150 m 21.73 Stříbro 09.05.2018
300 m 47.82 Nýřany 14.06.2018
500 m 1:39.0 Plzeň 24.04.2018
800 m 3:05.47 Mariánské Lázně 14.05.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 11.31 Plzeň- Petřín 04.09.2018
skok vysoký 1.24 Nýřany 22.05.2018
skok daleký 4.11 h Praha - Stromovka 24.02.2018
skok daleký 4.19 Stříbro 09.05.2018
vrh koulí 2kg 06.83 Plzeň 24.04.2018
hod kriketovým míčkem 22.35 Mariánské Lázně 14.05.2018
pětiboj 1581 Mariánské Lázně 14.05.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
25.09.2018 4. Viktoriánek (AKM Viktoria Plzeň z.s.) skok daleký/Žkm/F Plzeň 3.97
25.09.2018 4. Viktoriánek (AKM Viktoria Plzeň z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm/F 5 Plzeň 06.81
04.09.2018 4. kolo KMD mladších žáků, mladších žákyň Plzeňského kraje (TJ Sokol SG Plzeň - Petřín) skok vysoký/Žkm/F 9 Plzeň- Petřín 1.16
04.09.2018 4. kolo KMD mladších žáků, mladších žákyň Plzeňského kraje (TJ Sokol SG Plzeň - Petřín) skok daleký/Žkm/F Plzeň- Petřín 4.15
04.09.2018 4. kolo KMD mladších žáků, mladších žákyň Plzeňského kraje (TJ Sokol SG Plzeň - Petřín) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 3 Plzeň- Petřín 11.31
29.08.2018 Malá cena AKM Viktoria Plzeň 2018 (AKM Viktoria Plzeň z.s.) 60 m/Ž/B04 7 Nýřany 09.14
29.08.2018 Malá cena AKM Viktoria Plzeň 2018 (AKM Viktoria Plzeň z.s.) skok daleký/Žkm/F 11 Nýřany 3.63
26.06.2018 3. Viktoriánek (AKM Viktoria Plzeň z.s.) 60 m/Ž/R04 1 Plzeň 09.14
26.06.2018 3. Viktoriánek (AKM Viktoria Plzeň z.s.) 60 m/Ž/FB Plzeň 08.91
26.06.2018 3. Viktoriánek (AKM Viktoria Plzeň z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm Plzeň 06.68
26.06.2018 3. Viktoriánek (AKM Viktoria Plzeň z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 1 Plzeň 11.58
14.06.2018 3. kolo KMD mladších žáků a žákyň Plzeňského kraje, skupina B (ATLETCLUB Nýřany, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 Nýřany DNF
14.06.2018 3. kolo KMD mladších žáků a žákyň Plzeňského kraje, skupina B (ATLETCLUB Nýřany, z.s.) 300 m/Žkm/B01 2 Nýřany 47.82
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) skok daleký/Žkm 9 Stříbro 4.14
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) 60 m/Žkm/R10 3 Stříbro 08.85
03.06.2018 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze (TJ Baník Stříbro, spolek) 150 m/Žkm/B1 6 Stříbro 21.74
22.05.2018 2. kolo OMD SZA mladších žáků a žákyní - sk. B (AKM Viktoria Plzeň) skok vysoký/Žkm/F 6 Nýřany 1.24
22.05.2018 2. kolo OMD SZA mladších žáků a žákyní - sk. B (AKM Viktoria Plzeň) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 1 Nýřany 12.17
22.05.2018 2. kolo OMD SZA mladších žáků a žákyní - sk. B (AKM Viktoria Plzeň) 300 m/Žkm/B01 1 Nýřany 48.88
14.05.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mladšího žactva ve vícebojích a I. kolo OMD mladšího žactva skupina C (Athletic Club Mariánské Lázně ) pětiboj/Žkm 19 Mariánské Lázně 1581
14.05.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mladšího žactva ve vícebojích a I. kolo OMD mladšího žactva skupina C (Athletic Club Mariánské Lázně ) 60 m/Žkm/B03 2 Mariánské Lázně 09.18
14.05.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mladšího žactva ve vícebojích a I. kolo OMD mladšího žactva skupina C (Athletic Club Mariánské Lázně ) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 5 Mariánské Lázně 12.59
14.05.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mladšího žactva ve vícebojích a I. kolo OMD mladšího žactva skupina C (Athletic Club Mariánské Lázně ) skok daleký/Žkm 11 Mariánské Lázně 3.93
14.05.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mladšího žactva ve vícebojích a I. kolo OMD mladšího žactva skupina C (Athletic Club Mariánské Lázně ) hod kriketovým míčkem/Žkm 35 Mariánské Lázně 22.35
14.05.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mladšího žactva ve vícebojích a I. kolo OMD mladšího žactva skupina C (Athletic Club Mariánské Lázně ) 800 m/Žkm 34 Mariánské Lázně 3:05.47
09.05.2018 1. kolo KMD mladších žáků a mladších žákyň Plzeňského kraje skupina B (TJ Baník Stříbro, spolek) skok daleký/Žkm/F 5 Stříbro 4.19
09.05.2018 1. kolo KMD mladších žáků a mladších žákyň Plzeňského kraje skupina B (TJ Baník Stříbro, spolek) 150 m/Žkm/B01 1 Stříbro 21.73
09.05.2018 1. kolo KMD mladších žáků a mladších žákyň Plzeňského kraje skupina B (TJ Baník Stříbro, spolek) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 3 Stříbro 12.12
04.05.2018 2. Viktoriánek (AKM Viktoria Plzeň z.s.) 60 m/Žkm/B02 4 Plzeň 09.57
04.05.2018 2. Viktoriánek (AKM Viktoria Plzeň z.s.) skok vysoký/Žkm/F 7 Plzeň 1.16
04.05.2018 2. Viktoriánek (AKM Viktoria Plzeň z.s.) 100 m/Žkm/F Plzeň 14.81
24.04.2018 1. Viktoriánek (AKM Viktoria Plzeň z.s.) skok daleký/Žkm Plzeň 3.96
24.04.2018 1. Viktoriánek (AKM Viktoria Plzeň z.s.) 500 m/Žkm Plzeň 1:39.0
24.04.2018 1. Viktoriánek (AKM Viktoria Plzeň z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm Plzeň 06.83
24.04.2018 1. Viktoriánek (AKM Viktoria Plzeň z.s.) skok vysoký/Žkm 3= Plzeň 1.15
24.02.2018 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň skok daleký/Žkm/F 6 Praha - Stromovka 4.11
24.02.2018 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 60 m/Žkm/R01 5 Praha - Stromovka 09.39
24.02.2018 Mistrovství Plzeňského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň 150 m/Žkm/B01 2 Praha - Stromovka 22.84
13.02.2018 Halové závody mládeže AKM Viktoria Plzeň (AKM Viktoria Plzeň) 60 m/Žkm/B01 1 Plzeň 09.2
13.02.2018 Halové závody mládeže AKM Viktoria Plzeň (AKM Viktoria Plzeň) skok daleký/Žkm Plzeň 3.98
07.02.2018 6. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B12 7 Praha-Stromovka 09.44
07.02.2018 6. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B15 4 Praha-Stromovka 23.00