Karta atleta

Export do excelu
  • Michaela Paprskářová
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: Atletický klub Zlín, z.s.
  • Trenér: Sukupová Markéta, Sukupová Markéta
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.80 h Olomouc 17.01.2020
60 m 09.69 Uherské Hradiště 09.06.2020
100 m 15.70 Zlín 18.05.2020
150 m 24.54 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2019
150 m 23.35 Zlín 20.05.2020
200 m 32.69 Zlín 18.05.2020
300 m 55.76 Zlín 09.05.2018
800 m 2:53.08 h Ostrava - Vítkovice 26.01.2020
800 m 2:41.47 Břeclav 27.09.2020
1500 m 6:03.06 Šumperk 06.10.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 12.87 Otrokovice 13.09.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 12.62 h Olomouc 11.01.2019
60 m překážek (0.76/8.20) 11.57 h Ostrava - Vítkovice 26.01.2020
skok vysoký 1.08 h Zlín 04.12.2019
skok vysoký 1.09 Zlín 01.06.2020
skok daleký 3.46 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
skok daleký 3.50 Zlín 29.06.2020
hod kriketovým míčkem 18.23 Zlín 10.04.2019
pětiboj 1097 Zlín 30.05.2018
sprintérský trojboj 1047 Zlín 18.05.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 10.30 h Olomouc 19.01.2018
60 m 10.24 Zlín 30.05.2018
150 m 25.71 h Ostrava 21.01.2018
150 m 25.99 Zlín 25.04.2018
300 m 55.76 Zlín 09.05.2018
800 m 3:05.66 Zlín 30.05.2018
1500 m 6:16.90 Šumperk 07.10.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 13.25 h Ostrava 21.01.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 12.87 Otrokovice 13.09.2018
skok vysoký 1.03 h Zlín 05.12.2018
skok daleký 3.42 Zlín 18.04.2018
skok daleký 3.46 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
hod kriketovým míčkem 15.94 Zlín 30.05.2018
pětiboj 1097 Zlín 30.05.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žkm 25 Ostrava - Vítkovice 3.46
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/R12 6 Ostrava - Vítkovice 10.32
05.12.2018 Mikulášská laťka 2018 (Atletický klub Zlín) skok vysoký/Žkm/F 26= Zlín 1.03
07.10.2018 MMAS družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 1500 m/Žkm/F 10 Šumperk 6:16.90
19.09.2018 5. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s) pětiboj/Žkm Zlín DNS
19.09.2018 5. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s) 60 m/Žkm/B01 MS Zlín 10.41
13.09.2018 IV. kolo soutěže družstev mladšího žactva (TJ Jiskra Otrokovice) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 6 Otrokovice 12.87
13.09.2018 IV. kolo soutěže družstev mladšího žactva (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/Žkm/F 12 Otrokovice 3.85
30.05.2018 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s.) pětiboj/Žkm 45 Zlín 1097
30.05.2018 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s.) skok daleký/Žkm/F 51 Zlín 3.24
30.05.2018 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 56 Zlín 15.94
30.05.2018 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B07 2 Zlín 12.89
30.05.2018 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žkm/B05 4 Zlín 10.24
30.05.2018 3. kolo družstev mladšího žactva Zlínského kraje - pětiboj (Atletický klub Zlín, z.s.) 800 m/Žkm/B03 2 Zlín 3:05.66
09.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva + Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Atletický klub Zlín, z.s.) skok daleký/Žkm/F MS Zlín 3.31
09.05.2018 2. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva + Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Atletický klub Zlín, z.s.) 300 m/Žkm/B02 MS Zlín 55.76
25.04.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva (AK Zlín) 150 m/Žkm/B04 6 Zlín 25.99
25.04.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva (AK Zlín) skok daleký/Žkm/F 27 Zlín 3.27
25.04.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva (AK Zlín) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B03 4 Zlín 13.33
18.04.2018 II. Atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žkm/B06 3 Zlín 10.42
18.04.2018 II. Atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) skok daleký/Žkm 12 Zlín 3.42
11.04.2018 I. Atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) 150 m/Žkm/B02 5 Zlín 26.53
11.04.2018 I. Atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 23 Zlín 15.29
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žkm/B11 4 Ostrava 25.71
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/R1 6 Ostrava 13.25
19.01.2018 Zahajovací závody mladšího žactva (AK Olomouc) skok daleký/Žkm/FB 17 Olomouc 3.17
19.01.2018 Zahajovací závody mladšího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žkm/R18 3 Olomouc 10.30