Karta atleta

Export do excelu
  • Poláčková Natálie
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: ASK Blansko
  • Trenér -
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.76 Třebíč 5.6.2018
50 m 08.10 h Jablonec nad Nisou 3.12.2017
60 m 08.52 Brno 27.4.2019
60 m 08.82 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
100 m 14.14 Přerov 1.5.2019
150 m 20.59 Brno 9.9.2019
150 m 21.46 h Ostrava - Vítkovice 1.2.2019
200 m 29.15 Přerov 1.5.2019
300 m 47.06 Brno 22.7.2019
300 m 47.39 h Ostrava - Vítkovice 21.2.2019
400 m 80.01 Brno 7.8.2017
800 m 2:50.28 Pacov 14.7.2018
800 m 3:12.18 h Ostrava 11.2.2017
60 m překážek 12.00 Blansko 9.5.2019
60 m překážek 14.73 h Ostrava - Vítkovice 10.2.2018
100 m překážek 19.64 Ústí nad Orlicí 11.5.2019
200 m překážek 38.13 Brno 19.8.2019
sprintérský trojboj 1751 Přerov 1.5.2019
pětiboj 1953 Hodonín 20.6.2018
sedmiboj 2870 Ústí nad Orlicí 11.5.2019
trojboj 1916 h Jablonec nad Nisou 3.12.2017
hod oštěpem 400g 27.33 Břeclav 4.5.2019
hod oštěpem 500g 22.49 Ústí nad Orlicí 11.5.2019
hod kriketovým míčkem 38.84 Brno 13.6.2019
hod plným míčem 1kg 07.15 h Jablonec nad Nisou 3.12.2017
vrh koulí 2kg 09.85 Brno 13.6.2019
vrh koulí 3kg 07.65 Ústí nad Orlicí 11.5.2019
skok daleký 4.53 Břeclav 4.5.2019
skok daleký 4.40 h Ostrava - Vítkovice 18.1.2019
skok vysoký 1.26 Ústí nad Orlicí 11.5.2019
skok vysoký 1.20 h Hustopeče 25.1.2018
Přespolní běh 0:03:34 Vyškov 26.11.2016

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.52 Brno 27.4.2019
60 m 08.82 h Brno-Nový Lískovec 11.1.2019
100 m 14.14 Přerov 1.5.2019
150 m 20.59 Brno 9.9.2019
150 m 21.46 h Ostrava - Vítkovice 1.2.2019
200 m 29.15 Přerov 1.5.2019
300 m 47.06 Brno 22.7.2019
300 m 47.39 h Ostrava - Vítkovice 21.2.2019
800 m 2:50.64 Ústí nad Orlicí 11.5.2019
60 m překážek 12.00 Blansko 9.5.2019
100 m překážek 19.64 Ústí nad Orlicí 11.5.2019
200 m překážek 38.13 Brno 19.8.2019
sprintérský trojboj 1751 Přerov 1.5.2019
sedmiboj 2870 Ústí nad Orlicí 11.5.2019
hod oštěpem 400g 27.33 Břeclav 4.5.2019
hod oštěpem 500g 22.49 Ústí nad Orlicí 11.5.2019
hod kriketovým míčkem 38.84 Brno 13.6.2019
vrh koulí 2kg 09.85 Brno 13.6.2019
vrh koulí 3kg 07.65 Ústí nad Orlicí 11.5.2019
skok daleký 4.53 Břeclav 4.5.2019
skok daleký 4.40 h Ostrava - Vítkovice 18.1.2019
skok vysoký 1.26 Ústí nad Orlicí 11.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žkm/B02 1 Ostrava - Vítkovice 50.49
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/R02 5 Ostrava - Vítkovice 08.82
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žkm/B05 5 Ostrava - Vítkovice 22.44
01.12.2018 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 300 m/Žkm/B09 2 Jablonec nad Nisou 49.69
01.12.2018 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žkm/B01 4 Jablonec nad Nisou 08.87
01.12.2018 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) dálka/Žkm 27 Jablonec nad Nisou 4.13
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) 60 m/Žkm/R04 4 Blansko 09.03
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) 150 m/Žkm/B04 4 Blansko 22.14
20.09.2018 Jm KAS družstev ml. žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) oštěp 400g/Žkm/F 8 Břeclav 21.11
20.09.2018 Jm KAS družstev ml. žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) koule 2kg/Žkm/F 10 Břeclav 07.85
20.09.2018 Jm KAS družstev ml. žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) výška/Žkm/F 15 Břeclav 1.25
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) dálka/Žkm/KF 8 Brno 4.01
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 60 m/Žkm/R4 4 Brno 08.90
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) kriket/Žkm/KD 8 Brno 32.90
04.09.2018 Atletické úterý, víceboj mladšího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) čtyřboj/Žkm Prostějov DNS
04.09.2018 Atletické úterý, víceboj mladšího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) dálka/Ž 7 Prostějov 3.99
04.09.2018 Atletické úterý, víceboj mladšího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) koule 2kg/Žkm/F Prostějov 07.09
04.09.2018 Atletické úterý, víceboj mladšího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 60 m př./Žkm/B02 1 Prostějov 12.76
22.08.2018 Velká cena Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) sprint. tr/Ž 22 Kolín 1474
22.08.2018 Velká cena Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Ž/B5 2 Kolín 14.68
22.08.2018 Velká cena Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Ž/B5 4 Kolín 09.26
22.08.2018 Velká cena Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Ž/B5 1 Kolín 30.16
15.08.2018 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/Ž/B03 2 Břeclav 32.20
15.08.2018 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) dálka/Ž/F 9 Břeclav 4.02
15.08.2018 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) koule 2kg/Žkm/F Břeclav 07.76
06.08.2018 IV. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/Ž/B02 3 Brno 08.91
06.08.2018 IV. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) koule 2kg/Žkm/F Brno 07.92
06.08.2018 IV. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 200 m př./Ž/B01 1 Brno 38.36
04.08.2018 Letní mítink VC Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) sprint. tr/Ž 14 Litomyšl 1328
04.08.2018 Letní mítink VC Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/Ž/B03 3 Litomyšl 09.26
04.08.2018 Letní mítink VC Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m/Ž/B03 3 Litomyšl 14.95
04.08.2018 Letní mítink VC Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 200 m/Ž/B03 3 Litomyšl 31.81
23.07.2018 II. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 300 m/Ž/B03 2 Brno 52.84
23.07.2018 II. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 150 m/Ž/B05 2 Brno 21.77
14.07.2018 Cena Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) sedmiboj/Žky 4 Pacov 2369
14.07.2018 Cena Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 150 m/Žky 4 Pacov 22.30
14.07.2018 Cena Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 800 m/Žky/F Pacov 2:50.28
14.07.2018 Cena Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m př./Žky/F 5 Pacov 20.51
14.07.2018 Cena Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) koule 3kg/Žky/F Pacov 06.54
14.07.2018 Cena Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) oštěp 500g/Žky/F 5 Pacov 12.88
14.07.2018 Cena Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) dálka/Žky/F Pacov 4.15
14.07.2018 Cena Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) výška/Žky/F 5 Pacov 1.20
20.06.2018 20. ročník Memoriálu Petra Bělohoubka v pětiboji mladšího žactva (Atletický klub Hodonín,z.s.) pětiboj/Žkm 5 Hodonín 1953
20.06.2018 20. ročník Memoriálu Petra Bělohoubka v pětiboji mladšího žactva (Atletický klub Hodonín,z.s.) 60 m př./Žkm/B01 2 Hodonín 12.25
20.06.2018 20. ročník Memoriálu Petra Bělohoubka v pětiboji mladšího žactva (Atletický klub Hodonín,z.s.) kriket/Žkm 4 Hodonín 31.12
20.06.2018 20. ročník Memoriálu Petra Bělohoubka v pětiboji mladšího žactva (Atletický klub Hodonín,z.s.) dálka/Žkm 5 Hodonín 4.02
20.06.2018 20. ročník Memoriálu Petra Bělohoubka v pětiboji mladšího žactva (Atletický klub Hodonín,z.s.) 60 m/Žkm/B03 1 Hodonín 08.87
20.06.2018 20. ročník Memoriálu Petra Bělohoubka v pětiboji mladšího žactva (Atletický klub Hodonín,z.s.) 800 m/Žkm/B02 5 Hodonín 2:51.93
14.06.2018 II. kolo soutěže družstev mladšího žactva (AC Moravská Slavia Brno, spolek) výška/Žkm/F 6 Brno 1.20
14.06.2018 II. kolo soutěže družstev mladšího žactva (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 150 m/Žkm/B01 4 Brno 22.26
14.06.2018 II. kolo soutěže družstev mladšího žactva (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m př./Žkm/B02 3 Brno 12.17
05.06.2018 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) 50 m/Žky/B02 4 Třebíč 07.76
05.06.2018 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žky/B02 4 Třebíč 09.26
05.06.2018 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m/Žky/B02 4 Třebíč 14.97
27.05.2018 Přebor JmKAS st. a ml. žactva -2.kolo družstev st.žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/Žkm/R02 3 Břeclav 09.00
27.05.2018 Přebor JmKAS st. a ml. žactva -2.kolo družstev st.žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) dálka/Žkm/F02 4 Břeclav 3.98
27.05.2018 Přebor JmKAS st. a ml. žactva -2.kolo družstev st.žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 150 m/Žkm/B05 1 Břeclav 21.73
10.05.2018 1. kolo soutěže mladšího žactva družstev (ASK Blansko) koule 2kg/Žkm/F 7 Blansko 07.64
10.05.2018 1. kolo soutěže mladšího žactva družstev (ASK Blansko) oštěp 400g/Žkm/F 4 Blansko 17.08
10.05.2018 1. kolo soutěže mladšího žactva družstev (ASK Blansko) 60 m/Žkm/B02 1 Blansko 08.95
08.05.2018 Atletický trojboj (Orel Vyškov - atletika) 60 m/Žkm Vyškov 08.8
08.05.2018 Atletický trojboj (Orel Vyškov - atletika) dálka/Žkm/F Vyškov 3.80
08.05.2018 Atletický trojboj (Orel Vyškov - atletika) 60 m př./Žkm Vyškov 12.3
01.05.2018 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) sprint. tr/Žky 22 Přerov 1404
01.05.2018 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m/Žky/B03 7 Přerov 09.19
01.05.2018 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 100 m/Žky/B03 7 Přerov 14.79
01.05.2018 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 200 m/Žky/B04 4 Přerov 31.23
29.04.2018 Memoriál Věry Bušové Gilkové (ASK Blansko) výška/Ž/F 4 Blansko 1.15
29.04.2018 Memoriál Věry Bušové Gilkové (ASK Blansko) oštěp 400g/Žkm/F Blansko 16.72
29.04.2018 Memoriál Věry Bušové Gilkové (ASK Blansko) 60 m/Žky/B02 1 Blansko 09.40
29.04.2018 Memoriál Věry Bušové Gilkové (ASK Blansko) 200 m př./Žky/B02 2 Blansko 40.65
29.04.2018 Memoriál Věry Bušové Gilkové (ASK Blansko) pětiboj/Žkm 12 Blansko 0468
29.04.2018 Memoriál Věry Bušové Gilkové (ASK Blansko) 60 m/Žkm 8 Blansko 09.40
25.04.2018 Čokoládová tretra - základní kolo 300 m/Žkm/B02 3 Blansko 50.33
21.04.2018 Morenda Kooperativa mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) výška/Žkm/F 10 Brno 1.20
21.04.2018 Morenda Kooperativa mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/Žkm/B07 2 Brno 09.09
21.04.2018 Morenda Kooperativa mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 300 m/Žkm/B05 3 Brno 54.92
20.02.2018 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dky/R3 5 Ostrava 09.26
20.02.2018 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Jky/B8 2 Ostrava 22.66
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba z.s.) 60 m př./Žkm/R3 7 Ostrava - Vítkovice 14.73
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba z.s.) dálka/Žkm/F1 32 Ostrava - Vítkovice 3.40
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba z.s.) 60 m/Žkm/R5 6 Ostrava - Vítkovice 10.09
25.01.2018 Hustopečské skákání - žáci (SK Atletika Hustopeče, z.s.) výška/Žkm 15= Hustopeče 1.20
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/R5 1 Ostrava 09.12
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žkm/B2 4 Ostrava 50.58
19.01.2018 Zahajovací závody mladšího žactva (AK Olomouc) dálka/Žkm/FA 18 Olomouc 3.82
19.01.2018 Zahajovací závody mladšího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žkm/R04 4 Olomouc 09.35
12.01.2018 Halové klubové přebory mladšího žactva a starších přípravek (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/Žkm/R 6 Brno-Nový Lískovec 09.28
12.01.2018 Halové klubové přebory mladšího žactva a starších přípravek (AC Moravská Slavia Brno, spolek) dálka/Žkm 7 Brno-Nový Lískovec 3.71