Karta atleta

Export do excelu
  • Natálie Poláčková
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: JAC Brno
  • Trenér: -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2026
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.10 h Jablonec nad Nisou 03.12.2017
50 m 07.76 Třebíč 05.06.2018
60 m 08.44 h Ostrava - Vítkovice 13.12.2019
60 m 08.33 Brno 05.09.2021
100 m 13.32 Brno 27.07.2020
150 m 19.82 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2020
150 m 19.24 Ostrava - Vítkovice 02.10.2021
200 m 26.76 Břeclav 07.08.2021
300 m 47.39 h Ostrava - Vítkovice 21.02.2019
300 m 41.85 Brno 06.09.2021
400 m 64.98 Břeclav 07.08.2021
800 m 2:47.87 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
800 m 2:45.86 Třinec 28.06.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 14.73 h Ostrava - Vítkovice 10.02.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 12.00 Blansko 09.05.2019
60 m překážek (0.76/8.20) 11.31 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
100 m překážek (0.84) 22.57 Brno 07.08.2017
100 m překážek (0.76/8.20) 19.10 Třinec 27.06.2020
200 m překážek (0.76) 38.13 Brno 19.08.2019
skok vysoký 1.29 Třinec 27.06.2020
skok vysoký 1.36 h Brno 16.12.2020
skok daleký 4.93 h Ostrava - Vítkovice 13.12.2019
skok daleký 4.68 Brno 27.07.2020
vrh koulí 2kg 09.85 Brno 13.06.2019
vrh koulí 3kg 07.91 h Ostrava - Vítkovice 08.02.2020
vrh koulí 3kg 08.10 Brno 13.07.2020
hod oštěpem 400g 29.36 Blansko 26.09.2019
hod oštěpem 500g 27.01 Znojmo 06.06.2020
hod kriketovým míčkem 38.84 Brno 13.06.2019
hod plným míčem 1kg 07.15 h Jablonec nad Nisou 03.12.2017
pětiboj 1953 Hodonín 20.06.2018
pětiboj hala [Zky] 2137 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2020
sedmiboj [Zky] 3159 Třinec 27.06.2020
trojboj 1916 h Jablonec nad Nisou 03.12.2017
sprintérský trojboj 1974 Břeclav 12.08.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.76 Třebíč 05.06.2018
60 m 08.87 Hodonín 20.06.2018
60 m 08.82 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
100 m 14.68 Kolín 22.08.2018
150 m 21.73 Břeclav 27.05.2018
150 m 22.44 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
200 m 30.16 Kolín 22.08.2018
300 m 50.33 Blansko 25.04.2018
300 m 49.69 h Jablonec nad Nisou 01.12.2018
800 m 2:50.28 Pacov 15.07.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 14.73 h Ostrava - Vítkovice 10.02.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 12.17 Brno 14.06.2018
100 m překážek (0.76/8.20) 20.51 Pacov 14.07.2018
200 m překážek (0.76) 38.36 Brno 06.08.2018
skok vysoký 1.20 h Hustopeče 25.01.2018
skok vysoký 1.25 Břeclav 20.09.2018
skok daleký 4.04 Pacov 15.07.2018
skok daleký 4.13 h Jablonec nad Nisou 01.12.2018
vrh koulí 2kg 07.92 Brno 06.08.2018
vrh koulí 3kg 06.54 Pacov 14.07.2018
hod oštěpem 400g 21.11 Břeclav 20.09.2018
hod oštěpem 500g 12.88 Pacov 15.07.2018
hod kriketovým míčkem 32.90 Brno 11.09.2018
pětiboj 1953 Hodonín 20.06.2018
sedmiboj [Zky] 2369 Pacov 15.07.2018
sprintérský trojboj 1474 Kolín 22.08.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žkm/B02 1 Ostrava - Vítkovice 50.49
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/R02 5 Ostrava - Vítkovice 08.82
14.12.2018 Vánoční hala mladšího žactva 2018 (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žkm/B05 5 Ostrava - Vítkovice 22.44
01.12.2018 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 300 m/Žkm/B09 2 Jablonec nad Nisou 49.69
01.12.2018 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žkm/B01 4 Jablonec nad Nisou 08.87
01.12.2018 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/Žkm 27 Jablonec nad Nisou 4.13
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) 60 m/Žkm/R04 4 Blansko 09.03
30.09.2018 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva jednotlivců (ASK Blansko) 150 m/Žkm/B04 4 Blansko 22.14
20.09.2018 Jm KAS družstev ml. žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) hod oštěpem 400g/Žkm/F 8 Břeclav 21.11
20.09.2018 Jm KAS družstev ml. žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) vrh koulí 2kg/Žkm/F 10 Břeclav 07.85
20.09.2018 Jm KAS družstev ml. žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) skok vysoký/Žkm/F 15 Břeclav 1.25
11.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) skok daleký/Žkm/KF 8 Brno 4.01
11.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 60 m/Žkm/R4 4 Brno 08.90
11.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) hod kriketovým míčkem/Žkm/KD 8 Brno 32.90
04.09.2018 Atletické úterý, víceboj mladšího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) čtyřboj/Žkm Prostějov DNS
04.09.2018 Atletické úterý, víceboj mladšího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) skok daleký/Ž 7 Prostějov 3.99
04.09.2018 Atletické úterý, víceboj mladšího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) vrh koulí 2kg/Žkm/F Prostějov 07.09
04.09.2018 Atletické úterý, víceboj mladšího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 1 Prostějov 12.76
22.08.2018 Velká cena Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) sprintérský trojboj/Ž 22 Kolín 1474
22.08.2018 Velká cena Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Ž/B5 2 Kolín 14.68
22.08.2018 Velká cena Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Ž/B5 4 Kolín 09.26
22.08.2018 Velká cena Kolína (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Ž/B5 1 Kolín 30.16
15.08.2018 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/Ž/B03 2 Břeclav 32.20
15.08.2018 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) skok daleký/Ž/F 9 Břeclav 4.02
15.08.2018 Atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) vrh koulí 2kg/Žkm/F Břeclav 07.76
06.08.2018 IV. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/Ž/B02 3 Brno 08.91
06.08.2018 IV. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) vrh koulí 2kg/Žkm/F Brno 07.92
06.08.2018 IV. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 200 m překážek (0.76)/Ž/B01 1 Brno 38.36
04.08.2018 Letní mítink VC Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) sprintérský trojboj/Ž 14 Litomyšl 1328
04.08.2018 Letní mítink VC Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/Ž/B03 3 Litomyšl 09.26
04.08.2018 Letní mítink VC Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m/Ž/B03 3 Litomyšl 14.95
04.08.2018 Letní mítink VC Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 200 m/Ž/B03 3 Litomyšl 31.81
23.07.2018 II. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 300 m/Ž/B03 2 Brno 52.84
23.07.2018 II. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 150 m/Ž/B05 2 Brno 21.77
15.07.2018 Cena Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) sedmiboj [Zky]/Žky 4 Pacov 2369
14.07.2018 Cena Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 150 m/Žky 4 Pacov 22.30
15.07.2018 Cena Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 800 m/Žky/F Pacov 2:50.28
14.07.2018 Cena Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/F 5 Pacov 20.51
14.07.2018 Cena Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) vrh koulí 3kg/Žky/F Pacov 06.54
15.07.2018 Cena Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) hod oštěpem 500g/Žky/F 5 Pacov 12.88
15.07.2018 Cena Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) skok daleký/Žky/F Pacov 4.15
14.07.2018 Cena Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) skok vysoký/Žky/F 5 Pacov 1.20
20.06.2018 20. ročník Memoriálu Petra Bělohoubka v pětiboji mladšího žactva (Atletický klub Hodonín,z.s.) pětiboj/Žkm 5 Hodonín 1953
20.06.2018 20. ročník Memoriálu Petra Bělohoubka v pětiboji mladšího žactva (Atletický klub Hodonín,z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 2 Hodonín 12.25
20.06.2018 20. ročník Memoriálu Petra Bělohoubka v pětiboji mladšího žactva (Atletický klub Hodonín,z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 4 Hodonín 31.12
20.06.2018 20. ročník Memoriálu Petra Bělohoubka v pětiboji mladšího žactva (Atletický klub Hodonín,z.s.) skok daleký/Žkm 5 Hodonín 4.02
20.06.2018 20. ročník Memoriálu Petra Bělohoubka v pětiboji mladšího žactva (Atletický klub Hodonín,z.s.) 60 m/Žkm/B03 1 Hodonín 08.87
20.06.2018 20. ročník Memoriálu Petra Bělohoubka v pětiboji mladšího žactva (Atletický klub Hodonín,z.s.) 800 m/Žkm/B02 5 Hodonín 2:51.93
14.06.2018 II. kolo soutěže družstev mladšího žactva (AC Moravská Slavia Brno, spolek) skok vysoký/Žkm/F 6 Brno 1.20
14.06.2018 II. kolo soutěže družstev mladšího žactva (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 150 m/Žkm/B01 4 Brno 22.26
14.06.2018 II. kolo soutěže družstev mladšího žactva (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 3 Brno 12.17
05.06.2018 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) 50 m/Žky/B02 4 Třebíč 07.76
05.06.2018 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žky/B02 4 Třebíč 09.26
05.06.2018 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m/Žky/B02 4 Třebíč 14.97
27.05.2018 Přebor JmKAS st. a ml. žactva -2.kolo družstev st.žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/Žkm/R02 3 Břeclav 09.00
27.05.2018 Přebor JmKAS st. a ml. žactva -2.kolo družstev st.žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) skok daleký/Žkm/F02 4 Břeclav 3.98
27.05.2018 Přebor JmKAS st. a ml. žactva -2.kolo družstev st.žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 150 m/Žkm/B05 1 Břeclav 21.73
10.05.2018 1. kolo soutěže mladšího žactva družstev (ASK Blansko) vrh koulí 2kg/Žkm/F 7 Blansko 07.64
10.05.2018 1. kolo soutěže mladšího žactva družstev (ASK Blansko) hod oštěpem 400g/Žkm/F 4 Blansko 17.08
10.05.2018 1. kolo soutěže mladšího žactva družstev (ASK Blansko) 60 m/Žkm/B02 1 Blansko 08.95
08.05.2018 Atletický trojboj (Orel Vyškov - atletika) 60 m/Žkm Vyškov 08.8
08.05.2018 Atletický trojboj (Orel Vyškov - atletika) skok daleký/Žkm/F Vyškov 3.80
08.05.2018 Atletický trojboj (Orel Vyškov - atletika) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm Vyškov 12.3
01.05.2018 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) sprintérský trojboj/Žky 22 Přerov 1404
01.05.2018 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m/Žky/B03 7 Přerov 09.19
01.05.2018 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 100 m/Žky/B03 7 Přerov 14.79
01.05.2018 Memoriál Jaroslava Králíka ve sprinterském trojboji (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 200 m/Žky/B04 4 Přerov 31.23
29.04.2018 Memoriál Věry Bušové Gilkové (ASK Blansko) skok vysoký/Ž/F 4 Blansko 1.15
29.04.2018 Memoriál Věry Bušové Gilkové (ASK Blansko) hod oštěpem 400g/Žkm/F Blansko 16.72
29.04.2018 Memoriál Věry Bušové Gilkové (ASK Blansko) 60 m/Žky/B02 1 Blansko 09.40
29.04.2018 Memoriál Věry Bušové Gilkové (ASK Blansko) 200 m překážek (0.76)/Žky/B02 2 Blansko 40.65
29.04.2018 Memoriál Věry Bušové Gilkové (ASK Blansko) pětiboj/Žkm 12 Blansko 0468
29.04.2018 Memoriál Věry Bušové Gilkové (ASK Blansko) 60 m/Žkm 8 Blansko 09.40
25.04.2018 Čokoládová tretra - základní kolo 300 m/Žkm/B02 3 Blansko 50.33
21.04.2018 Morenda Kooperativa mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) skok vysoký/Žkm/F 10 Brno 1.20
21.04.2018 Morenda Kooperativa mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/Žkm/B07 2 Brno 09.09
21.04.2018 Morenda Kooperativa mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 300 m/Žkm/B05 3 Brno 54.92
20.02.2018 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Dky/R3 5 Ostrava 09.26
20.02.2018 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Jky/B8 2 Ostrava 22.66
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/R3 7 Ostrava - Vítkovice 14.73
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba z.s.) skok daleký/Žkm/F1 32 Ostrava - Vítkovice 3.40
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba z.s.) 60 m/Žkm/R5 6 Ostrava - Vítkovice 10.09
25.01.2018 Hustopečské skákání - žáci (SK Atletika Hustopeče, z.s.) skok vysoký/Žkm 15= Hustopeče 1.20
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/R5 1 Ostrava 09.12
21.01.2018 Přebor Moravskoslezského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SSK Vítkovice, z.s.) 300 m/Žkm/B2 4 Ostrava 50.58
19.01.2018 Zahajovací závody mladšího žactva (AK Olomouc) skok daleký/Žkm/FA 18 Olomouc 3.82
19.01.2018 Zahajovací závody mladšího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žkm/R04 4 Olomouc 09.35
12.01.2018 Halové klubové přebory mladšího žactva a starších přípravek (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/Žkm/R 6 Brno-Nový Lískovec 09.28
12.01.2018 Halové klubové přebory mladšího žactva a starších přípravek (AC Moravská Slavia Brno, spolek) skok daleký/Žkm 7 Brno-Nový Lískovec 3.71