Karta atleta

Export do excelu
  • Adéla Strusková
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.56 České Budějovice 29.05.2016
50 m 07.95 h České Budějovice 02.03.2019
60 m 09.38 České Budějovice - Čtyři Dvory 13.10.2019
60 m 09.18 h České Budějovice 07.12.2019
100 m 14.77 Nová Včelnice 14.06.2020
150 m 22.38 Veselí nad Lužnicí 26.05.2019
150 m 22.56 h Praha - Strahov 18.01.2020
200 m 38.9 České Budějovice 22.09.2015
200 m 30.53 h Praha - Strahov 25.01.2020
300 m 63.98 h České Budějovice 04.12.2016
300 m 48.27 Nová Včelnice 19.05.2019
400 m 71.60 Nová Včelnice 14.06.2020
600 m 2:03.91 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 06.05.2019
800 m 3:02.35 h Praha - Strahov 16.02.2019
800 m 2:55.00 Veselí nad Lužnicí 21.09.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 12.61 Nová Včelnice 10.06.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 12.62 h Praha - Strahov 26.01.2019
100 m překážek (0.76/8.20) 20.93 Tábor 01.05.2019
200 m překážek (0.76) 37.94 Písek 03.06.2018
skok vysoký 1.20 h České Budějovice 24.11.2019
skok daleký 3.90 h Praha - Strahov 16.02.2019
skok daleký 4.02 České Budějovice - Čtyři Dvory 13.10.2019
vrh koulí 2kg 07.98 h Praha - Strahov 26.01.2019
vrh koulí 2kg 08.95 Nová Včelnice 15.09.2019
vrh koulí 3kg 07.64 h Praha - Strahov 18.01.2020
vrh koulí 3kg 07.95 Kolín 11.07.2020
hod kladivem 2kg 26.11 Pacov 12.10.2019
hod kladivem 3kg 18.57 České Budějovice 20.06.2020
hod oštěpem 400g 22.84 Pacov 12.10.2019
hod oštěpem 500g 23.75 České Budějovice 06.06.2020
hod oštěpem 600g 19.82 Nová Včelnice 14.06.2020
pohár rozhlasu 0453 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 06.05.2019
hod kriketovým míčkem 38.72 České Budějovice - Čtyři Dvory 13.10.2019
hod plným míčem 1kg 06.26 h Nová Včelnice 16.01.2016
hod plným míčem 1kg 06.95 Tábor 27.05.2017
pětiboj 1749 České Budějovice - Čtyři Dvory 13.10.2019
čtyřboj 1068 Veselí nad Lužnicí 23.09.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 08.05 h České Budějovice 25.03.2018
60 m 09.51 h České Budějovice 25.03.2018
60 m 09.42 České Budějovice - Čtyři Dvory 02.09.2018
150 m 23.71 h Praha - Strahov 10.02.2018
150 m 23.08 Písek 27.05.2018
300 m 49.24 Nová Včelnice 12.05.2018
800 m 3:08.72 h Praha - Strahov 17.02.2018
800 m 3:07.54 České Budějovice - Čtyři Dvory 13.05.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 13.01 h Praha - Strahov 17.02.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 12.61 Nová Včelnice 10.06.2018
200 m překážek (0.76) 37.94 Písek 03.06.2018
skok daleký 3.58 h Praha - Strahov 17.02.2018
skok daleký 3.72 Nová Včelnice 12.05.2018
vrh koulí 2kg 06.94 h Praha-Stromovka 31.01.2018
vrh koulí 2kg 06.74 Nová Včelnice 16.09.2018
hod kladivem 3kg 06.16 Písek 03.06.2018
hod oštěpem 400g 20.95 Nová Včelnice 16.09.2018
hod oštěpem 500g 13.04 Písek 27.05.2018
hod kriketovým míčkem 35.86 Veselí nad Lužnicí 20.05.2018
pětiboj 1265 Veselí nad Lužnicí 22.09.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.12.2018 14. ročník Mikulášské haly pro přípravku, ml. a st. žactvo a dorost (TJ SK Čéčova Č.Budějovice) 50 m/Žkm/B2 4 České Budějovice 08.06
08.12.2018 14. ročník Mikulášské haly pro přípravku, ml. a st. žactvo a dorost (TJ SK Čéčova Č.Budějovice) 50 m/Žkm/B2 5 České Budějovice 09.44
22.09.2018 KP ve vícebojích ml. žactva a přípravek (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) pětiboj/Žkm 21 Veselí nad Lužnicí 1265
22.09.2018 KP ve vícebojích ml. žactva a přípravek (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) 60 m/Žkm/B04 4 Veselí nad Lužnicí 10.01
22.09.2018 KP ve vícebojích ml. žactva a přípravek (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B04 4 Veselí nad Lužnicí 13.09
22.09.2018 KP ve vícebojích ml. žactva a přípravek (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) skok daleký/Žkm/F 26 Veselí nad Lužnicí 3.43
22.09.2018 KP ve vícebojích ml. žactva a přípravek (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 17 Veselí nad Lužnicí 30.62
22.09.2018 KP ve vícebojích ml. žactva a přípravek (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) 800 m/Žkm/B01 1 Veselí nad Lužnicí 3:12.30
16.09.2018 3. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 5 Nová Včelnice 13.31
16.09.2018 3. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s.) hod oštěpem 400g/Žkm/F 6 Nová Včelnice 20.95
16.09.2018 3. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm/F 16 Nová Včelnice 06.74
11.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) skok daleký/Žkm/KG 23 Brno 3.50
11.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 60 m/Žkm/R10 3 Brno 09.55
11.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) hod kriketovým míčkem/Žkm/KD 7 Brno 33.26
02.09.2018 3. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 60 m/Žky/B05 6 České Budějovice - Čtyři Dvory 09.42
02.09.2018 3. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) skok daleký/Žky České Budějovice - Čtyři Dvory NM
02.09.2018 3. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 150 m/Žky/B09 2 České Budějovice - Čtyři Dvory 23.68
10.06.2018 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B03 2 Nová Včelnice 12.61
10.06.2018 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm 18 Nová Včelnice 06.02
10.06.2018 2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva (TJ Nová Včelnice, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 11 Nová Včelnice 31.84
03.06.2018 2. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a přípravek (Atletika Písek, z.s.) 200 m překážek (0.76)/Žky/B02 3 Písek 37.94
03.06.2018 2. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a přípravek (Atletika Písek, z.s.) 150 m/Žky/B02 7 Písek 23.67
03.06.2018 2. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a přípravek (Atletika Písek, z.s.) hod kladivem 3kg/Žky/F 12 Písek 06.16
27.05.2018 Krajský přebor staršího žactva a přípravek na dráze (Atletika Písek) 150 m/Žky/B02 6 Písek 23.08
27.05.2018 Krajský přebor staršího žactva a přípravek na dráze (Atletika Písek) 60 m/Žky/R01 6 Písek 09.69
27.05.2018 Krajský přebor staršího žactva a přípravek na dráze (Atletika Písek) hod oštěpem 500g/Žky/F 12 Písek 13.04
20.05.2018 KP jednotlivců mladšího žactva (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B03 1 Veselí nad Lužnicí 13.03
20.05.2018 KP jednotlivců mladšího žactva (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 6 Veselí nad Lužnicí 35.86
20.05.2018 KP jednotlivců mladšího žactva (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí) vrh koulí 2kg/Žkm/F 15 Veselí nad Lužnicí 06.52
13.05.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a mladších žákyň JČ kraje (SK Čtyři Dvory České Budějovice) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 5 České Budějovice - Čtyři Dvory 12.84
13.05.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a mladších žákyň JČ kraje (SK Čtyři Dvory České Budějovice) 60 m/Žkm/B01 České Budějovice - Čtyři Dvory DNS
13.05.2018 1. kolo krajského přeboru družstev mužů, žen, mladších žáků a mladších žákyň JČ kraje (SK Čtyři Dvory České Budějovice) 800 m/Žkm/B02 8 České Budějovice - Čtyři Dvory 3:07.54
12.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva a přípravek (TJ Nová Včelnice, z.s.) 60 m/Žky/B07 5 Nová Včelnice 09.51
12.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva a přípravek (TJ Nová Včelnice, z.s.) 300 m/Žky/B07 3 Nová Včelnice 49.24
12.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva a přípravek (TJ Nová Včelnice, z.s.) skok daleký/Žky/F 31 Nová Včelnice 3.72
25.03.2018 Rozloučení s halou pro dorost, st. a ml. žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.) 50 m/Žkm 7 České Budějovice 08.05
25.03.2018 Rozloučení s halou pro dorost, st. a ml. žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.) 60 m/Žkm 8 České Budějovice 09.51
24.02.2018 8. ročník Velké ceny SK Čéčova pro dorost, st. a ml. žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.) 50 m/Žkm 5= České Budějovice 08.23
24.02.2018 8. ročník Velké ceny SK Čéčova pro dorost, st. a ml. žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.) 60 m/Žkm 6 České Budějovice 09.70
17.02.2018 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích pětiboj hala/Žkm 23 Praha - Strahov 1483
17.02.2018 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích 800 m/Žkm/B01 3 Praha - Strahov 3:08.72
17.02.2018 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích skok daleký/Žkm 19 Praha - Strahov 3.58
17.02.2018 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích vrh koulí 2kg/Žkm 15 Praha - Strahov 06.41
17.02.2018 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B05 4 Praha - Strahov 13.01
17.02.2018 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích 60 m/Žkm/B05 3 Praha - Strahov 09.57
10.02.2018 Přebor Jihočeského kraje staršího a mladšího žactva (T. J. Sokol České Budějovice) 150 m/Žkm/B01 4 Praha - Strahov 23.71
10.02.2018 Přebor Jihočeského kraje staršího a mladšího žactva (T. J. Sokol České Budějovice) vrh koulí 2kg/Žkm/F 10 Praha - Strahov 06.66
10.02.2018 Přebor Jihočeského kraje staršího a mladšího žactva (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m/Žkm/R03 4 Praha - Strahov 09.65
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B29 5 Praha-Stromovka 09.57
31.01.2018 5. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm 35 Praha-Stromovka 06.94
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žky/B19 5 Praha - Stromovka 09.88
10.01.2018 2. Olympcup (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žky/B27 3 Praha - Stromovka 23.71