Karta atleta

Export do excelu
  • Vilímová Nicole
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: Atletika Líbeznice, z.s.
  • Trenér Pšenička Tomáš
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.79 Kutná Hora 05.05.2019
60 m 08.43 h Praha - Strahov 31.01.2020
150 m 21.04 Stará Boleslav 28.08.2019
150 m 20.18 h Praha - Strahov 31.01.2020
300 m 47.29 Roztoky 06.09.2019
300 m 44.18 h Praha - Strahov 12.01.2020
500 m 1:31.66 Říčany 05.10.2019
600 m 1:52.66 Plzeň 11.06.2019
pohár rozhlasu 1071 Plzeň 11.06.2019
hod kriketovým míčkem 47.51 Plzeň 11.06.2019
vrh koulí 2kg 08.79 Říčany 05.10.2019
skok daleký 4.52 Kladno 17.05.2019
skok daleký 4.85 h Praha - Strahov 26.01.2020
skok vysoký 1.30 h Nehvizdy 21.02.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.43 h Praha - Strahov 31.01.2020
150 m 20.18 h Praha - Strahov 31.01.2020
300 m 44.18 h Praha - Strahov 12.01.2020
skok daleký 4.85 h Praha - Strahov 26.01.2020
skok vysoký 1.30 h Nehvizdy 21.02.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2018 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žkm 6 Český Brod 08.6
15.12.2018 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) dálka/Žkm 16 Český Brod 4.04
16.09.2018 Krajské finále mladšího žactva - Středočeský kraj (SKP Olympia Kutná Hora) 150 m/Žkm/B03 4 Kutná Hora 22.06
16.09.2018 Krajské finále mladšího žactva - Středočeský kraj (SKP Olympia Kutná Hora) dálka/Žkm 18 Kutná Hora 4.01
04.09.2018 4. kolo KPD mladší žactvo (A. C. TEPO Kladno) 300 m/Žkm/B07 2 Kladno 48.40
04.09.2018 4. kolo KPD mladší žactvo (A. C. TEPO Kladno) dálka/Žkm 13 Kladno 3.95
21.06.2018 3. kolo KPD mladší žactvo (ŠSK Slaný) 150 m/Žkm/B02 2 Kladno 21.63
21.06.2018 3. kolo KPD mladší žactvo (ŠSK Slaný) dálka/Žkm 6 Kladno 4.37
10.06.2018 KP Středočeského kraje mladšího žactva (TJ Spartak Vlašim) 150 m/Žkm/B04 3 Vlašim 21.92
10.06.2018 KP Středočeského kraje mladšího žactva (TJ Spartak Vlašim) dálka/Žkm 26 Vlašim 3.95
10.06.2018 KP Středočeského kraje mladšího žactva (TJ Spartak Vlašim) kriket/Žkm 7 Vlašim 39.73
01.06.2018 2. kolo KPD mladší žactvo (A. C. TEPO Kladno) dálka/Žkm 9 Kladno 4.05
01.06.2018 2. kolo KPD mladší žactvo (A. C. TEPO Kladno) 300 m/Žkm/B08 1 Kladno 48.80
18.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 150 m/Žkm/B09 1 Beroun 21.78
18.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) dálka/Žkm 5 Beroun 4.33
10.03.2018 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žkm 6 Český Brod 08.9
10.03.2018 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) dálka/Žkm 4 Český Brod 4.29
10.03.2018 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) výška/Žkm 9 Český Brod 1.20
01.03.2018 Veřejné závody PAS mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m/Žkm/B11 2 Praha-Strahov 09.19
01.03.2018 Veřejné závody PAS mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) dálka/Žkm 8 Praha-Strahov 4.06
11.02.2018 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň 150 m/Žkm/B24 2 Praha - Strahov 22.34
11.02.2018 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň dálka/Žkm/F 10 Praha - Strahov 4.21