Karta atleta

Export do excelu
  • Tereza Krajánková
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: TJ Neratovice
  • Trenér: -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.42 h Český Brod 19.01.2019
60 m 09.79 Kutná Hora 11.09.2020
100 m 16.00 Roztoky u Prahy 13.09.2020
150 m 25.41 Vlašim 10.06.2018
150 m 25.08 h Praha - Strahov 12.01.2020
300 m 56.31 Kladno 04.09.2018
800 m 3:08.6 Neratovice 16.05.2019
1000 m 4:17.09 Beroun 18.05.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 13.86 h Český Brod 14.12.2019
60 m překážek (0.76/8.20) 13.11 h Český Brod 22.02.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 22.50 Kutná Hora 11.09.2020
skok vysoký 1.10 Beroun 18.05.2018
skok vysoký 1.21 h Český Brod 23.11.2019
skok daleký 3.66 h Český Brod 24.11.2018
skok daleký 3.50 Stará Boleslav 02.06.2019
vrh koulí 2kg 06.37 h Praha - Strahov 02.02.2019
vrh koulí 2kg 06.08 Kladno 17.05.2019
vrh koulí 3kg 06.61 h Praha - Strahov 12.01.2020
hod oštěpem 400g 18.37 Čelákovice 09.06.2019
hod oštěpem 500g 20.95 Kutná Hora 11.09.2020
hod oštěpem 600g 17.39 Roztoky u Prahy 13.09.2020
pohár rozhlasu 0289 Neratovice 16.05.2019
hod kriketovým míčkem 28.37 Slaný 21.06.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 10.83 h Praha-Strahov 01.03.2018
150 m 27.14 h Praha - Strahov 11.02.2018
150 m 25.41 Vlašim 10.06.2018
300 m 56.31 Kladno 04.09.2018
800 m 3:10.18 Vlašim 10.06.2018
1000 m 4:17.09 Beroun 18.05.2018
skok vysoký 1.10 Beroun 18.05.2018
skok vysoký 1.11 h Český Brod 24.11.2018
skok daleký 3.66 h Český Brod 24.11.2018
vrh koulí 2kg 05.14 h Praha - Strahov 11.02.2018
hod oštěpem 400g 14.30 Kutná Hora 16.09.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2018 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žkm 34 Český Brod 09.9
15.12.2018 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok daleký/Žkm 33 Český Brod 3.38
24.11.2018 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žkm 19= Český Brod 10.0
24.11.2018 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok daleký/Žkm 15 Český Brod 3.66
24.11.2018 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok vysoký/Žkm 12 Český Brod 1.11
16.09.2018 Krajské finále mladšího žactva - Středočeský kraj (SKP Olympia Kutná Hora) hod oštěpem 400g/Žkm 20 Kutná Hora 14.30
16.09.2018 Krajské finále mladšího žactva - Středočeský kraj (SKP Olympia Kutná Hora) 1000 m/Žkm/B02 11 Kutná Hora 4:22.17
04.09.2018 4. kolo KPD mladší žactvo (A. C. TEPO Kladno) 300 m/Žkm/B06 6 Kladno 56.31
04.09.2018 4. kolo KPD mladší žactvo (A. C. TEPO Kladno) hod oštěpem 400g/Žkm 23 Kladno 14.12
10.06.2018 KP Středočeského kraje mladšího žactva (TJ Spartak Vlašim) 800 m/Žkm/B03 8 Vlašim 3:10.18
10.06.2018 KP Středočeského kraje mladšího žactva (TJ Spartak Vlašim) 150 m/Žkm/B13 6 Vlašim 25.41
10.06.2018 KP Středočeského kraje mladšího žactva (TJ Spartak Vlašim) hod oštěpem 400g/Žkm 16 Vlašim 13.84
01.06.2018 2. kolo KPD mladší žactvo (A. C. TEPO Kladno) skok vysoký/Žkm Kladno NM
01.06.2018 2. kolo KPD mladší žactvo (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Žkm/B02 9 Kladno 3:16.94
18.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 1000 m/Žkm/B02 7 Beroun 4:17.09
18.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) skok vysoký/Žkm/F 21 Beroun 1.10
10.03.2018 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žkm 24= Český Brod 10.2
10.03.2018 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok daleký/Žkm 21 Český Brod 3.41
10.03.2018 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok vysoký/Žkm Český Brod NM
01.03.2018 Veřejné závody PAS mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) 60 m/Žkm/B11 6 Praha-Strahov 10.83
01.03.2018 Veřejné závody PAS mladšího žactva (Univerzitní sportovní klub Praha) skok vysoký/Žkm 21 Praha-Strahov 1.10
11.02.2018 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň skok vysoký/Žkm/F 32= Praha - Strahov 1.05
11.02.2018 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň 150 m/Žkm/B15 4 Praha - Strahov 27.14
11.02.2018 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň vrh koulí 2kg/Žkm/F 28 Praha - Strahov 05.14