Karta atleta

Export do excelu
  • Hríbová Eliška
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér Tomáš Krupka
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.36 Praha - Eden 26.04.2019
60 m 09.45 h Praha - Stromovka 09.01.2019
300 m 50.18 h Praha - Stromovka 16.01.2019
600 m 1:49.38 Praha - Kotlářka 23.05.2019
800 m 2:37.68 Praha - Děkanka 09.05.2019
800 m 2:39.35 h Praha - Strahov 27.02.2019
60 m překážek 11.90 Praha - Eden 26.04.2019
60 m překážek 12.26 h Praha - Strahov 27.02.2019
pohár rozhlasu 0000 Praha - Kotlářka 23.05.2019
pětiboj 1873 Praha - Eden 26.04.2019
hod kriketovým míčkem 25.62 Praha - Eden 26.04.2019
skok daleký 3.80 Praha - Eden 26.04.2019
skok vysoký 1.36 Praha - Vokovice 13.05.2019
Přespolní běh 08:00 Mladá Boleslav 30.03.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.36 Praha - Eden 26.04.2019
60 m 09.45 h Praha - Stromovka 09.01.2019
300 m 50.18 h Praha - Stromovka 16.01.2019
600 m 1:49.38 Praha - Kotlářka 23.05.2019
800 m 2:37.68 Praha - Děkanka 09.05.2019
800 m 2:39.35 h Praha - Strahov 27.02.2019
60 m překážek 11.90 Praha - Eden 26.04.2019
60 m překážek 12.26 h Praha - Strahov 27.02.2019
pohár rozhlasu 0000 Praha - Kotlářka 23.05.2019
pětiboj 1873 Praha - Eden 26.04.2019
hod kriketovým míčkem 25.62 Praha - Eden 26.04.2019
skok daleký 3.80 Praha - Eden 26.04.2019
skok vysoký 1.36 Praha - Vokovice 13.05.2019
Přespolní běh 08:00 Mladá Boleslav 30.03.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.09.2018 Finále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) 60 m/Žkm/B03 5 Praha - Eden 09.73
18.09.2018 Finále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň (ASK Slavia Praha) 800 m/Žkm/B02 2 Praha - Eden 2:42.52
27.06.2018 11. veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 800 m/Žky 6 Praha - Eden 2:44.25
27.06.2018 11. veřejné závody PAS žactva (ASK Slavia Praha) 60 m/Žky/B04 6 Praha - Eden 09.60
21.06.2018 4.kolo MPD kvalifikace mladšího žactva skupina C (AC Praha 1890) 60 m př./Žkm/B01 4 Praha-Pekařka 12.99
21.06.2018 4.kolo MPD kvalifikace mladšího žactva skupina C (AC Praha 1890) dálka/Žkm 13 Praha-Pekařka 3.45
05.06.2018 Přebor Hl. m. Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žkm/B02 7 Praha - Podvinný mlýn 2:46.45
30.05.2018 3. kolo MPD mladšího žactva dvojboje, skupina C (SK Aktis Praha z.s.) kriket/Žkm 13 Praha - Vokovice 21.00
30.05.2018 3. kolo MPD mladšího žactva dvojboje, skupina C (SK Aktis Praha z.s.) 800 m/Žkm/F Praha - Vokovice 2:46.62
17.05.2018 2. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev, 1. kolo dvojboje mladšího žactva skupina C (AC Praha 1890) 800 m/Žkm/B01 Praha - Pekařka DNS
17.05.2018 2. kolo kvalifikace přeboru Prahy družstev, 1. kolo dvojboje mladšího žactva skupina C (AC Praha 1890) kriket/Žkm Praha - Pekařka DNS
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) pětiboj/Žkm 65 Praha - Eden 1068
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m/Žkm/B03 7 Praha - Eden 10.02
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m př./Žkm/B04 7 Praha - Eden 13.60
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) dálka/Žkm 38 Praha - Eden 2.79
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) kriket/Žkm 37 Praha - Eden 16.66
27.04.2018 4. veřejné závody PAS žactva - Otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 800 m/Žkm/B05 1 Praha - Eden 2:57.36
21.02.2018 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žkm/B3 1 Praha-Stromovka 2:51.84