Karta atleta

Export do excelu
  • Rýdlová Veronika
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: TJ Lokomotiva Beroun z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.39 Vlašim 10.06.2018
150 m 23.72 Vlašim 10.06.2018
150 m 24.76 h Praha - Strahov 11.02.2018
300 m 54.12 Kladno 01.06.2018
600 m 2:09.75 Kladno 21.06.2018
800 m 3:08.9 Beroun 13.10.2018
60 m překážek 13.0 Beroun 13.10.2018
60 m překážek 16.09 h Praha - Strahov 11.02.2018
pětiboj 1319 Beroun 13.10.2018
hod kriketovým míčkem 27.68 Beroun 13.10.2018
skok daleký 3.42 Beroun 13.10.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.10.2018 Berounské oddílové víceboje (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) pětiboj/Žkm/F 7 Beroun 1319
13.10.2018 Berounské oddílové víceboje (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) dálka/Žkm 10 Beroun 3.42
13.10.2018 Berounské oddílové víceboje (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) kriket/Žkm 7 Beroun 27.68
13.10.2018 Berounské oddílové víceboje (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m př./Žkm 8= Beroun 13.0
13.10.2018 Berounské oddílové víceboje (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 800 m/Žkm 4 Beroun 3:08.9
13.10.2018 Berounské oddílové víceboje (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žkm 6 Beroun 09.4
16.09.2018 Krajské finále mladšího žactva - Středočeský kraj (SKP Olympia Kutná Hora) 150 m/Žkm/B06 4 Kutná Hora 23.72
16.09.2018 Krajské finále mladšího žactva - Středočeský kraj (SKP Olympia Kutná Hora) 60 m/Žkm/R05 5 Kutná Hora 09.62
04.09.2018 4. kolo KPD mladší žactvo (A. C. TEPO Kladno) 300 m/Žkm/B03 4 Kladno 55.92
04.09.2018 4. kolo KPD mladší žactvo (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žkm/R02 4 Kladno 10.00
21.06.2018 3. kolo KPD mladší žactvo (ŠSK Slaný) 60 m/Žkm/R04 4 Kladno 09.56
21.06.2018 3. kolo KPD mladší žactvo (ŠSK Slaný) 600 m/Žkm/B01 10 Kladno 2:09.75
10.06.2018 KP Středočeského kraje mladšího žactva (TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žkm/R06 3 Vlašim 09.39
10.06.2018 KP Středočeského kraje mladšího žactva (TJ Spartak Vlašim) 150 m/Žkm/B12 4 Vlašim 23.72
01.06.2018 2. kolo KPD mladší žactvo (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žkm/R07 4 Kladno 09.81
01.06.2018 2. kolo KPD mladší žactvo (A. C. TEPO Kladno) 300 m/Žkm/B02 2 Kladno 54.12
18.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 150 m/Žkm/B14 3 Beroun 24.48
18.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žkm/R01 5 Beroun 09.62
11.02.2018 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň 150 m/Žkm/B20 4 Praha - Strahov 24.76
11.02.2018 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň 60 m př./Žkm/B05 6 Praha - Strahov 16.09