Karta atleta

Export do excelu
  • Vodák Tomáš
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: TJ Znojmo, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.35 Třebíč 28.09.2018
150 m 24.37 Pacov 10.06.2018
300 m 52.75 Brno 07.06.2018
600 m 1:57.9 Znojmo 06.06.2019
800 m 2:44.6 Znojmo 25.04.2019
1000 m 3:33.65 Břeclav 17.05.2019
60 m překážek 13.89 Třebíč 24.06.2018
pohár rozhlasu 0000 Znojmo 15.05.2019
pětiboj 0575 Třebíč 28.09.2018
čtyřboj 0231 Třebíč 24.06.2018
hod kriketovým míčkem 19.28 Třebíč 28.09.2018
vrh koulí 3kg 04.88 Pacov 10.06.2018
skok daleký 3.29 Třebíč 28.09.2018
skok vysoký 1.20 Znojmo 16.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.4 Znojmo 06.06.2019
600 m 1:57.9 Znojmo 06.06.2019
800 m 2:44.6 Znojmo 25.04.2019
1000 m 3:33.65 Břeclav 17.05.2019
pohár rozhlasu 0000 Břeclav 17.05.2019
skok vysoký 1.20 Znojmo 16.05.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2018 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) pětiboj/Žcm 27 Třebíč 0575
28.09.2018 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žcm/B05 6 Třebíč 10.35
28.09.2018 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m př./Žcm/B04 3 Třebíč 14.07
28.09.2018 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) dálka/Žcm/FB 13 Třebíč 3.29
28.09.2018 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) kriket/Žcm/FB 16 Třebíč 19.28
28.09.2018 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 800 m/Žcm/B03 1 Třebíč 2:50.15
24.06.2018 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) čtyřboj/Žcm 42 Třebíč 0231
24.06.2018 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m př./Žcm/B07 3 Třebíč 13.89
24.06.2018 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žcm/B06 7 Třebíč 10.42
24.06.2018 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) kriket/Žcm/FB 21 Třebíč 17.05
24.06.2018 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) dálka/Žcm/FB 19 Třebíč 3.03
12.06.2018 3. kolo okresní soutěže družstev žactva (TJ Znojmo, z.s.) 300 m/Žci/B03 1 Znojmo 54.8
10.06.2018 2. kolo krajského přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) výška/Žcm/F 24 Pacov 1.12
10.06.2018 2. kolo krajského přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) koule 3kg/Žcm/FB 12 Pacov 04.88
10.06.2018 2. kolo krajského přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) oštěp 500g/Žcm/FB Pacov NM
10.06.2018 2. kolo krajského přeboru družstev mladších žáků a žákyň (TJ Slavoj BANES Pacov) 150 m/Žcm/B05 3 Pacov 24.37
07.06.2018 Čokoládová tretra - krajské finále (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 300 m/EleH/B04 1 Brno 52.75
26.04.2018 Čokoládová tretra – základní kolo (TJ Znojmo) 300 m/EleH/B01 5 Znojmo 56.01