Karta atleta

Export do excelu
  • Motl Eliáš
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: Atletika Stará Boleslav, z.s.
  • Trenér Nikola Brejchová
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.39 h Jablonec nad Nisou 2.12.2018
60 m 08.47 Stará Boleslav 5.10.2019
60 m 08.3 h Český Brod 24.11.2018
100 m 13.34 Stará Boleslav 11.9.2019
150 m 19.77 Kutná Hora 21.9.2019
150 m 20.05 h Praha - Stromovka 17.2.2019
300 m 43.11 Stará Boleslav 21.8.2019
300 m 47.03 h Jablonec nad Nisou 2.12.2018
400 m 69.81 Ostrava - Vítkovice 11.6.2018
800 m 2:34.87 Vlašim 26.4.2019
60 m překážek 10.80 Stará Boleslav 5.10.2019
60 m překážek 11.1 h Český Brod 15.12.2018
200 m překážek 33.16 Stará Boleslav 11.9.2019
pětiboj 2169 Stará Boleslav 5.10.2019
hod oštěpem 500g 43.81 Kladno 29.9.2019
hod kriketovým míčkem 74.02 Stará Boleslav 5.10.2019
hod plným míčem 1kg 10.00 h Jablonec nad Nisou 2.12.2018
vrh koulí 3kg 11.00 Stará Boleslav 11.9.2019
vrh koulí 3kg 09.22 h Praha - Stromovka 17.2.2019
skok daleký 4.86 Stará Boleslav 11.4.2019
skok daleký 5.03 h Český Brod 24.11.2018
skok vysoký 1.45 Stará Boleslav 28.8.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.47 Stará Boleslav 5.10.2019
60 m 08.44 h Praha - Strahov 2.2.2019
100 m 13.34 Stará Boleslav 11.9.2019
150 m 19.77 Kutná Hora 21.9.2019
150 m 20.05 h Praha - Stromovka 17.2.2019
300 m 43.11 Stará Boleslav 21.8.2019
300 m 47.21 h Jablonec nad Nisou 16.3.2019
800 m 2:34.87 Vlašim 26.4.2019
60 m překážek 10.80 Stará Boleslav 5.10.2019
60 m překážek 11.12 h Jablonec nad Nisou 16.3.2019
200 m překážek 33.16 Stará Boleslav 11.9.2019
pětiboj 2169 Stará Boleslav 5.10.2019
hod oštěpem 500g 43.81 Kladno 29.9.2019
hod kriketovým míčkem 74.02 Stará Boleslav 5.10.2019
vrh koulí 3kg 11.00 Stará Boleslav 11.9.2019
vrh koulí 3kg 09.22 h Praha - Stromovka 17.2.2019
skok daleký 4.86 Stará Boleslav 11.4.2019
skok daleký 4.77 h Praha - Strahov 2.2.2019
skok vysoký 1.45 Stará Boleslav 28.8.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.12.2018 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m př./Žcm 7 Český Brod 11.1
15.12.2018 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žcm 5= Český Brod 08.5
15.12.2018 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) dálka/Žcm 6 Český Brod 4.80
02.12.2018 Pomerančový mítink (nejmladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 300 m/EleH/B10 1 Jablonec nad Nisou 47.03
02.12.2018 Pomerančový mítink (nejmladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 50 m/EleH/B14 2 Jablonec nad Nisou 07.39
02.12.2018 Pomerančový mítink (nejmladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 50 m/EleH/B05 Jablonec nad Nisou DNS
02.12.2018 Pomerančový mítink (nejmladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) plný míč 1kg/EleH/F Jablonec nad Nisou 10.00
02.12.2018 Pomerančový mítink (nejmladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 300 m/EleHm/B09 Jablonec nad Nisou DNS
02.12.2018 Pomerančový mítink (nejmladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 50 m/EleHm/B10 Jablonec nad Nisou DNS
02.12.2018 Pomerančový mítink (nejmladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) plný míč 1kg/EleHm/F Jablonec nad Nisou DNS
24.11.2018 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žcm Český Brod 08.3
24.11.2018 Veřejné halové atletické závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) dálka/Žcm Český Brod 5.03
12.09.2018 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/M/B2 2 Stará Boleslav 14.07
12.09.2018 Atletická středa (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 300 m/M/B1 1 Stará Boleslav 48.65
22.06.2018 3.kolo KP družstev ml.žactva Středočeského kraje skupiny B (AC Čáslav z.s.) 150 m/Žcm/B05 1 Čáslav 21.45
22.06.2018 3.kolo KP družstev ml.žactva Středočeského kraje skupiny B (AC Čáslav z.s.) kriket/Žcm/F Čáslav 60.55
12.06.2018 Zlatá tretra Ostrava (TK Plus s.r.o.) 300 m/EleH/F Ostrava - Vítkovice 45.42
11.06.2018 Čokoládová tretra - krajské finále 300 m/EleHm/B1 1 Ostrava 45.98
11.06.2018 Ostravský běžecký pohár mládeže (SSK Vítkovice, z.s.) 400 m/EleH Ostrava - Vítkovice 69.81
10.06.2018 KP Středočeského kraje mladšího žactva (TJ Spartak Vlašim) oštěp 500g/Žcm Vlašim 28.26
10.06.2018 KP Středočeského kraje mladšího žactva (TJ Spartak Vlašim) kriket/Žcm Vlašim 57.97
04.06.2018 Čokoládová tretra - základní kolo 300 m/EleH/B03 1 Ostrava 46.10
18.05.2018 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina B (Atletika Stará Boleslav, z.s.) dálka/Žcm 10 Stará Boleslav 4.04
18.05.2018 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina B (Atletika Stará Boleslav, z.s.) kriket/Žcm Stará Boleslav 53.38
11.02.2018 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň dálka/Žcm/F 7 Praha - Strahov 4.34
11.02.2018 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň 150 m/Žcm/B01 3 Praha - Strahov 21.75
11.02.2018 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň 60 m/Žcm/R03 1 Praha - Strahov 08.93