Karta atleta

Export do excelu
  • Samek Jonáš
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: AC Česká Lípa
  • Trenér Veronika Süssnerová
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.66 Jablonné v Podještědí 23.6.2018
50 m 07.51 h Jablonec nad Nisou 2.12.2018
60 m 09.11 Bílina 17.8.2019
60 m 08.99 h Jablonec nad Nisou 1.2.2019
100 m 15.06 Bílina 17.8.2019
150 m 20.51 Mladá Boleslav 16.6.2019
200 m 30.48 Bílina 17.8.2019
300 m 46.57 h Jablonec nad Nisou 16.2.2019
600 m 1:54.82 Jablonné v Podještědí 23.6.2018
600 m 1:58.85 h Ostrava - Vítkovice 10.2.2018
800 m 2:42.71 Turnov 30.9.2018
1000 m 3:25.64 Turnov 21.5.2019
60 m překážek 10.30 Česká Lípa 12.9.2019
60 m překážek 10.67 h Jablonec nad Nisou 16.2.2019
sprintérský trojboj 0684 Bílina 17.8.2019
pohár rozhlasu 0435 Turnov 21.5.2019
pětiboj 1222 Česká Lípa 12.5.2018
čtyřboj 1388 Jablonné v Podještědí 23.6.2018
trojboj 1472 Česká Lípa 20.9.2018
trojboj 1661 h Jablonec nad Nisou 2.2.2018
hod oštěpem 500g 22.61 Rumburk 6.6.2019
hod kriketovým míčkem 38.89 Česká Lípa 20.9.2018
hod plným míčem 1kg 08.50 h Jablonec nad Nisou 2.12.2018
vrh koulí 3kg 05.70 h Jablonec nad Nisou 1.2.2019
skok daleký 4.03 Česká Lípa 12.5.2018
skok daleký 4.18 h Jablonec nad Nisou 17.3.2018
skok vysoký 1.30 Jablonné v Podještědí 7.6.2018
skok vysoký 1.30 h Česká Lípa 6.1.2019
Přespolní běh 0:01:16 Mladá Boleslav - park Štěpánka 7.4.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.11 Bílina 17.8.2019
60 m 08.99 h Jablonec nad Nisou 1.2.2019
100 m 15.06 Bílina 17.8.2019
150 m 20.51 Mladá Boleslav 16.6.2019
200 m 30.48 Bílina 17.8.2019
300 m 46.57 h Jablonec nad Nisou 16.2.2019
1000 m 3:25.64 Turnov 21.5.2019
60 m překážek 10.30 Česká Lípa 12.9.2019
60 m překážek 10.67 h Jablonec nad Nisou 16.2.2019
sprintérský trojboj 0684 Bílina 17.8.2019
pohár rozhlasu 0435 Turnov 21.5.2019
trojboj 0721 h Jablonec nad Nisou 1.2.2019
hod oštěpem 500g 22.61 Rumburk 6.6.2019
vrh koulí 3kg 05.70 h Jablonec nad Nisou 1.2.2019
skok daleký 4.59 Mladá Boleslav 16.6.2019
skok daleký 4.16 h Jablonec nad Nisou 16.2.2019
skok vysoký 1.30 h Česká Lípa 6.1.2019
Přespolní běh 0:03:27 Mladá Boleslav - park Štěpánka 23.3.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
02.12.2018 Pomerančový mítink (nejmladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 300 m/EleH/B14 1 Jablonec nad Nisou 47.47
02.12.2018 Pomerančový mítink (nejmladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 50 m/EleH/B11 1 Jablonec nad Nisou 07.51
02.12.2018 Pomerančový mítink (nejmladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) plný míč 1kg/EleH/F 11 Jablonec nad Nisou 08.50
30.09.2018 Finále KPD mladšího žactva - Libereckého kraje (AC Turnov, z.s.) dálka/Žcm 12 Turnov 3.92
30.09.2018 Finále KPD mladšího žactva - Libereckého kraje (AC Turnov, z.s.) 800 m/Žcm/B01 11 Turnov 2:42.71
23.09.2018 Finále KPD nejmladšího žactva (AC TJ Jičín) kriket/EleH/F1 6 Jičín 37.05
23.09.2018 Finále KPD nejmladšího žactva (AC TJ Jičín) 50 m/EleH/B1 3 Jičín 07.91
23.09.2018 Finále KPD nejmladšího žactva (AC TJ Jičín) dálka/EleH/F1 Jičín 4.23
20.09.2018 3. kolo KPD nejmladšího žactva skupina B (AC Česká Lípa) trojboj/EleHm Česká Lípa 1472
20.09.2018 3. kolo KPD nejmladšího žactva skupina B (AC Česká Lípa) kriket/EleHm 4 Česká Lípa 38.89
20.09.2018 3. kolo KPD nejmladšího žactva skupina B (AC Česká Lípa) 600 m/EleHm Česká Lípa 1:55.87
19.09.2018 3. kolo KPD mladšího žactva skupina B (TJ Slovan Varnsdorf, z.s.) dálka/Žcm 4 Varnsdorf 4.11
19.09.2018 3. kolo KPD mladšího žactva skupina B (TJ Slovan Varnsdorf, z.s.) 800 m/Žcm/F Varnsdorf 2:46.74
23.06.2018 Krajský přebor ve vícebojích nejmladšího žactva (Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podještědí ) čtyřboj/EleH Jablonné v Podještědí 1388
23.06.2018 Krajský přebor ve vícebojích nejmladšího žactva (Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podještědí ) 600 m/EleH/B01 1 Jablonné v Podještědí 1:54.82
23.06.2018 Krajský přebor ve vícebojích nejmladšího žactva (Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podještědí ) dálka/EleH Jablonné v Podještědí 4.40
23.06.2018 Krajský přebor ve vícebojích nejmladšího žactva (Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podještědí ) kriket/EleH 7 Jablonné v Podještědí 35.64
23.06.2018 Krajský přebor ve vícebojích nejmladšího žactva (Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podještědí ) 50 m/EleH/B02 2 Jablonné v Podještědí 07.66
19.06.2018 Krajské finále Trojboje všestrannosti s Adamem (OR AŠSK Semily+ SVČ Žlutá pono) dálka/Žcm 4 Turnov 4.30
19.06.2018 Krajské finále Trojboje všestrannosti s Adamem (OR AŠSK Semily+ SVČ Žlutá pono) kriket/Žcm 10 Turnov 36.44
17.06.2018 KPJ mladší žactvo (AC TJ Jičín) dálka/Žcm/F 8 Jičín 4.23
17.06.2018 KPJ mladší žactvo (AC TJ Jičín) výška/Žcm/F 8 Jičín 1.25
17.06.2018 KPJ mladší žactvo (AC TJ Jičín) 800 m/Žcm/F 9 Jičín 2:46.42
07.06.2018 2. kolo KPD mladšího žactva skupina B (SK ZŠ Jablonné v Podj. z.s) výška/Žcm Jablonné v Podještědí 1.30
07.06.2018 2. kolo KPD mladšího žactva skupina B (SK ZŠ Jablonné v Podj. z.s) 150 m/Žcm/B02 3 Jablonné v Podještědí 22.27
02.06.2018 Veřejné závody Athletic Club Ústí n/L. z.s. (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) 800 m/EleH/B02 1 Ústí nad Labem 2:42.81
02.06.2018 Veřejné závody Athletic Club Ústí n/L. z.s. (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) kriket/EleH/F Ústí nad Labem 37.84
02.06.2018 Veřejné závody Athletic Club Ústí n/L. z.s. (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) dálka/EleH/F Ústí nad Labem 4.22
02.06.2018 Veřejné závody Athletic Club Ústí n/L. z.s. (Athletic Club Ústí n/L. z.s.) 60 m/EleH/B01 2 Ústí nad Labem 09.22
17.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva skupina B (AC Česká Lípa) dálka/Žcm Česká Lípa 4.04
17.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva skupina B (AC Česká Lípa) 800 m/Žcm Česká Lípa 2:47.91
12.05.2018 KPJ ve vícebojích (AC Česká Lípa) pětiboj/Žcm 14 Česká Lípa 1222
12.05.2018 KPJ ve vícebojích (AC Česká Lípa) 800 m/Žcm/B02 5 Česká Lípa 2:44.24
12.05.2018 KPJ ve vícebojích (AC Česká Lípa) 60 m/Žcm/B03 1 Česká Lípa 09.23
12.05.2018 KPJ ve vícebojích (AC Česká Lípa) 60 m př./Žcm/B03 1 Česká Lípa 11.87
12.05.2018 KPJ ve vícebojích (AC Česká Lípa) dálka/Žcm 12 Česká Lípa 4.03
12.05.2018 KPJ ve vícebojích (AC Česká Lípa) kriket/Žcm 20 Česká Lípa 32.50
28.04.2018 4. Horst-Seifert-Meeting (HSG Turbine Zittau) 50 m/EleH/R1 3 Zittau 07.82
28.04.2018 4. Horst-Seifert-Meeting (HSG Turbine Zittau) dálka/EleH Zittau 4.16
07.04.2018 Krajský přebor Libereckého kraje v přespolním běhu (AC Mladá Boleslav z.s. ) Přespolní běh/EleH/B03 3 Mladá Boleslav - park Štěpánka 0:01:16
17.03.2018 Velikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) trojboj/EleH 4 Jablonec nad Nisou 0821
17.03.2018 Velikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) dálka/EleH 4 Jablonec nad Nisou 4.18
17.03.2018 Velikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) plný míč 1kg/EleH 14= Jablonec nad Nisou 07.05
17.03.2018 Velikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 50 m/EleH/B05 2 Jablonec nad Nisou 07.91
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba z.s.) 60 m/EleH/R1 2 Ostrava - Vítkovice 09.16
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba z.s.) 60 m/EleH/F Ostrava - Vítkovice 09.13
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba z.s.) dálka/EleH/F2 Ostrava - Vítkovice 3.96
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba z.s.) 600 m/EleH/B2 1 Ostrava - Vítkovice 1:58.85
02.02.2018 Krajské přebory v hale čtyřčlenných družstev předžactva a mladšího žactva ve víceboji (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) trojboj/EleH Jablonec nad Nisou 1661
02.02.2018 Krajské přebory v hale čtyřčlenných družstev předžactva a mladšího žactva ve víceboji (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) plný míč 1kg/EleH Jablonec nad Nisou 07.60
02.02.2018 Krajské přebory v hale čtyřčlenných družstev předžactva a mladšího žactva ve víceboji (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 50 m/EleH Jablonec nad Nisou 07.86
02.02.2018 Krajské přebory v hale čtyřčlenných družstev předžactva a mladšího žactva ve víceboji (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) dálka/EleH Jablonec nad Nisou 4.15
28.01.2018 Přebor Libereckého kraje nejmladších žáků a nejmladších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 50 m/EleH/B7 1 Jablonec nad Nisou 07.80
28.01.2018 Přebor Libereckého kraje nejmladších žáků a nejmladších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) dálka/EleH/FB Jablonec nad Nisou 4.03
28.01.2018 Přebor Libereckého kraje nejmladších žáků a nejmladších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) plný míč 1kg/EleH/FB 8= Jablonec nad Nisou 06.70
28.01.2018 Přebor Libereckého kraje nejmladších žáků a nejmladších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) trojboj/EleH 4 Jablonec nad Nisou 0804
06.01.2018 Českolipský Kvakoš (AC Česká Lípa) výška/EleH/F Česká Lípa 1.20