Karta atleta

Export do excelu
  • Jakub Němec
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: TJ Jiskra Litomyšl
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.29 h Jablonec nad Nisou 02.12.2018
50 m 06.8 Litomyšl 15.04.2019
60 m 08.47 Brno 12.09.2018
60 m 08.57 h Praha - Stromovka 27.01.2019
100 m 14.31 Litomyšl 28.07.2018
150 m 21.22 h Praha - Stromovka 27.01.2019
150 m 21.15 Ústí nad Orlicí 08.09.2019
200 m 30.99 Litomyšl 05.08.2017
300 m 48.30 Svitavy 30.05.2018
300 m 48.32 h Jablonec nad Nisou 02.12.2018
500 m 1:41.9 Litomyšl 15.04.2019
600 m 2:18.0 h Brno-Nový Lískovec 12.01.2018
600 m 2:00.48 Svitavy 28.04.2018
800 m 2:50.50 Ústí nad Orlicí 11.05.2019
60 m překážek (0.76) 12.34 Ústí nad Orlicí 11.05.2019
200 m překážek (0.76) 41.41 Litomyšl 27.08.2018
skok vysoký 1.21 Litomyšl 28.07.2018
skok daleký 4.59 Svitavy 10.06.2018
skok daleký 4.78 h Praha - Strahov 02.02.2020
vrh koulí 2kg 07.98 Litomyšl 27.08.2018
vrh koulí 3kg 06.82 Litomyšl 15.04.2019
hod diskem 0,75kg 15.74 Litomyšl 28.07.2018
hod diskem 1kg 20.26 Litomyšl 26.08.2019
hod oštěpem 500g 14.38 Litomyšl 29.04.2019
hod kriketovým míčkem 47.98 Ústí nad Orlicí 11.05.2019
hod plným míčem 1kg 09.60 h Jablonec nad Nisou 02.12.2018
čtyřboj 0930 Svitavy 29.04.2017
sprintérský trojboj 0761 Litomyšl 05.08.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.29 h Jablonec nad Nisou 02.12.2018
60 m 08.83 h Jablonec nad Nisou 04.02.2018
60 m 08.47 Brno 12.09.2018
100 m 14.31 Litomyšl 28.07.2018
150 m 22.17 h Jablonec nad Nisou 04.02.2018
150 m 21.81 Svitavy 10.06.2018
300 m 48.30 Svitavy 30.05.2018
300 m 48.32 h Jablonec nad Nisou 02.12.2018
600 m 2:18.0 h Brno-Nový Lískovec 12.01.2018
600 m 2:00.48 Svitavy 28.04.2018
200 m překážek (0.76) 41.41 Litomyšl 27.08.2018
skok vysoký 1.21 Litomyšl 28.07.2018
skok daleký 4.59 Svitavy 10.06.2018
skok daleký 4.69 h Jablonec nad Nisou 08.12.2018
vrh koulí 2kg 07.98 Litomyšl 27.08.2018
hod diskem 0,75kg 15.74 Litomyšl 28.07.2018
hod kriketovým míčkem 47.77 Brno 12.09.2018
hod plným míčem 1kg 09.60 h Jablonec nad Nisou 02.12.2018
čtyřboj 0393 Chrudim 20.06.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.12.2018 Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva - skupina B (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/Žcm 8 Jablonec nad Nisou 4.69
02.12.2018 Pomerančový mítink (nejmladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 300 m/EleH/B11 2 Jablonec nad Nisou 48.32
02.12.2018 Pomerančový mítink (nejmladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 50 m/EleH/B08 2 Jablonec nad Nisou 07.29
02.12.2018 Pomerančový mítink (nejmladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) hod plným míčem 1kg/EleH/F 4 Jablonec nad Nisou 09.60
01.12.2018 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/Žcm 10 Jablonec nad Nisou 4.63
15.10.2018 Atletické pondělí (TJ Jiskra Litomyšl) hod kriketovým míčkem/Žcm Litomyšl 35.27
15.10.2018 Atletické pondělí (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/Žcm Litomyšl 08.75
01.10.2018 Atletické pondělí (TJ Jiskra Litomyšl) skok daleký/Žci Litomyšl 4.83
01.10.2018 Atletické pondělí (TJ Jiskra Litomyšl) hod kriketovým míčkem/Žci Litomyšl 46.82
16.09.2018 KP jednotlivců Pardubického kraje přípravek (Atletika Chrudim) 60 m/EleH/R03 1 Chrudim 08.60
16.09.2018 KP jednotlivců Pardubického kraje přípravek (Atletika Chrudim) skok daleký/EleH/F Chrudim 4.53
16.09.2018 KP jednotlivců Pardubického kraje přípravek (Atletika Chrudim) 150 m/EleH/B01 2 Chrudim 21.00
16.09.2018 KP jednotlivců Pardubického kraje přípravek (Atletika Chrudim) 60 m/EleH/F Chrudim 08.47
15.09.2018 Finále KPD mladšího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/Žcm/R03 1 Litomyšl 08.55
15.09.2018 Finále KPD mladšího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/Žcm/FA Litomyšl 08.52
15.09.2018 Finále KPD mladšího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) skok daleký/Žcm Litomyšl 4.82
15.09.2018 Finále KPD mladšího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) hod kriketovým míčkem/Žcm 9 Litomyšl 44.48
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) skok daleký/EleH/KA 2 Brno 4.73
11.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 60 m/EleH/R1 3 Brno 08.81
11.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) hod kriketovým míčkem/EleH/KA 4 Brno 46.04
12.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 60 m/EleH/FA Brno 08.47
12.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) hod kriketovým míčkem/EleH/F Brno 47.77
12.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) skok daleký/EleH/F Brno 4.86
05.09.2018 4. kolo KPD mladšího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/Žcm/FA Litomyšl 08.54
05.09.2018 4. kolo KPD mladšího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/Žcm/R02 1 Litomyšl 08.52
05.09.2018 4. kolo KPD mladšího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) skok daleký/Žcm Litomyšl 4.68
27.08.2018 Atletické pondělí (TJ Jiskra Litomyšl) 200 m překážek (0.76)/Žci/B01 3 Litomyšl 41.41
27.08.2018 Atletické pondělí (TJ Jiskra Litomyšl) skok daleký/EleH Litomyšl 4.83
27.08.2018 Atletické pondělí (TJ Jiskra Litomyšl) vrh koulí 2kg/EleH Litomyšl 07.98
28.07.2018 Jandíkův šestiboj (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m/EleH Litomyšl 14.31
28.07.2018 Jandíkův šestiboj (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/EleH Litomyšl 08.73
28.07.2018 Jandíkův šestiboj (TJ Jiskra Litomyšl) skok daleký/EleH Litomyšl 4.78
28.07.2018 Jandíkův šestiboj (TJ Jiskra Litomyšl) hod diskem 0,75kg/EleH Litomyšl 15.74
28.07.2018 Jandíkův šestiboj (TJ Jiskra Litomyšl) vrh koulí 2kg/EleH Litomyšl 07.53
28.07.2018 Jandíkův šestiboj (TJ Jiskra Litomyšl) skok vysoký/EleH Litomyšl 1.21
20.06.2018 3. kolo KPD Pardubického kraje, skupiny B přípravek (Atletika Chrudim, z.s.) čtyřboj/EleH Chrudim 0393
20.06.2018 3. kolo KPD Pardubického kraje, skupiny B přípravek (Atletika Chrudim, z.s.) 60 m/EleH Chrudim 08.62
20.06.2018 3. kolo KPD Pardubického kraje, skupiny B přípravek (Atletika Chrudim, z.s.) 600 m/EleH 5 Chrudim 2:01.14
20.06.2018 3. kolo KPD Pardubického kraje, skupiny B přípravek (Atletika Chrudim, z.s.) skok daleký/EleH Chrudim 4.42
20.06.2018 3. kolo KPD Pardubického kraje, skupiny B přípravek (Atletika Chrudim, z.s.) hod kriketovým míčkem/EleH Chrudim 46.71
10.06.2018 KPJ mladšího žactva (TJ Svitavy) 150 m/Žcm/B02 2 Svitavy 21.81
10.06.2018 KPJ mladšího žactva (TJ Svitavy) 60 m/Žcm/R02 2 Svitavy 08.73
10.06.2018 KPJ mladšího žactva (TJ Svitavy) 60 m/Žcm/F 5 Svitavy 08.85
10.06.2018 KPJ mladšího žactva (TJ Svitavy) skok daleký/Žcm/F Svitavy 4.59
30.05.2018 2. kolo KPD mladšího žactva (TJ Svitavy, z.s.) 60 m/Žcm/FA Svitavy 08.72
30.05.2018 2. kolo KPD mladšího žactva (TJ Svitavy, z.s.) 60 m/Žcm/R03 1 Svitavy 08.74
30.05.2018 2. kolo KPD mladšího žactva (TJ Svitavy, z.s.) skok daleký/Žcm/F Svitavy 4.42
30.05.2018 2. kolo KPD mladšího žactva (TJ Svitavy, z.s.) 300 m/Žcm/B01 1 Svitavy 48.30
16.05.2018 1. kolo KP družstev Pardubického kraje mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 60 m/Žcm/R01 2 Ústí nad Orlicí 08.74
16.05.2018 1. kolo KP družstev Pardubického kraje mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 150 m/Žcm/B01 1 Ústí nad Orlicí 21.43
16.05.2018 1. kolo KP družstev Pardubického kraje mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) skok daleký/Žcm/F Ústí nad Orlicí 4.41
16.05.2018 1. kolo KP družstev Pardubického kraje mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 60 m/Žcm/FA Ústí nad Orlicí 08.85
30.04.2018 "Atletické pondělí v Litomyšli" (TJ Jiskra Litomyšl) 150 m/Žci/F Litomyšl 21.96
30.04.2018 "Atletické pondělí v Litomyšli" (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/Žci/F Litomyšl 08.61
28.04.2018 Svitavské víceboje (TJ Svitavy) 60 m/EleH/B2 1 Svitavy 08.91
28.04.2018 Svitavské víceboje (TJ Svitavy) 600 m/EleH/F Svitavy 2:00.48
28.04.2018 Svitavské víceboje (TJ Svitavy) skok daleký/EleH Svitavy 4.47
28.04.2018 Svitavské víceboje (TJ Svitavy) hod kriketovým míčkem/EleH Svitavy 43.73
16.04.2018 "Atletické pondělí v Litomyšli" (TJ Jiskra Litomyšl) 300 m/EleH/B02 1 Litomyšl 51.14
16.04.2018 "Atletické pondělí v Litomyšli" (TJ Jiskra Litomyšl) hod kriketovým míčkem/EleH Litomyšl 36.30
17.03.2018 Velikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) trojboj/EleH Jablonec nad Nisou 1016
17.03.2018 Velikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/EleH Jablonec nad Nisou 4.48
17.03.2018 Velikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) hod plným míčem 1kg/EleH 4 Jablonec nad Nisou 08.15
17.03.2018 Velikonoční hala (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 50 m/EleH/B04 1 Jablonec nad Nisou 07.60
04.02.2018 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický svaz) skok daleký/Žcm/F 5 Jablonec nad Nisou 4.35
04.02.2018 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický svaz) 60 m/Žcm/R01 2 Jablonec nad Nisou 08.91
04.02.2018 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický svaz) 60 m/Žcm/F 7 Jablonec nad Nisou 08.83
04.02.2018 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický svaz) 150 m/Žcm/B06 1 Jablonec nad Nisou 22.17
28.01.2018 Přebor Libereckého kraje nejmladších žáků a nejmladších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 50 m/EleH/B5 1 Jablonec nad Nisou 07.56
28.01.2018 Přebor Libereckého kraje nejmladších žáků a nejmladších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/EleH/FB Jablonec nad Nisou 4.32
28.01.2018 Přebor Libereckého kraje nejmladších žáků a nejmladších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) hod plným míčem 1kg/EleH/FB Jablonec nad Nisou 08.20
28.01.2018 Přebor Libereckého kraje nejmladších žáků a nejmladších žákyň (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) trojboj/EleH Jablonec nad Nisou 1002
12.01.2018 Halové klubové přebory mladšího žactva a starších přípravek (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/EleH/R 1 Brno-Nový Lískovec 09.00
12.01.2018 Halové klubové přebory mladšího žactva a starších přípravek (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/EleH/FA Brno-Nový Lískovec 08.89
12.01.2018 Halové klubové přebory mladšího žactva a starších přípravek (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 600 m/EleH 5 Brno-Nový Lískovec 2:18.0
12.01.2018 Halové klubové přebory mladšího žactva a starších přípravek (AC Moravská Slavia Brno, spolek) skok daleký/EleH Brno-Nový Lískovec 3.76