Karta atleta

Export do excelu
  • Jakub Křížek
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: MÍLAŘI Domažlice
  • Trenér: -
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.48 h Praha - Strahov 10.03.2018
60 m 08.76 Domažlice 19.06.2020
150 m 21.89 h Praha - Stromovka 16.02.2020
150 m 20.45 Stříbro 26.06.2021
300 m 46.37 Domažlice 26.07.2020
800 m 2:51.52 Stříbro 17.06.2020
60 m překážek (0.76) 11.81 h Praha - Stromovka 16.02.2020
60 m překážek (0.76) 10.40 Plzeň 02.09.2020
100 m překážek (0.84) 16.60 Stříbro 05.09.2021
200 m překážek (0.76) 31.81 Plzeň 17.06.2021
skok vysoký 1.67 Stříbro 05.09.2021
skok daleký 3.75 h Praha - Strahov 10.03.2018
skok daleký 4.04 Stříbro 17.06.2020
vrh koulí 3kg 07.82 Staňkov 01.06.2020
hod kriketovým míčkem 40.88 Stříbro 17.06.2020
pětiboj 1503 Stříbro 17.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.48 h Praha - Strahov 10.03.2018
60 m 09.43 Stříbro 09.05.2018
800 m 2:57.79 Plzeň 16.09.2018
skok vysoký 1.33 Plzeň- Petřín 04.09.2018
skok daleký 3.75 h Praha - Strahov 10.03.2018
skok daleký 3.66 Stříbro 09.05.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.09.2018 Finále oblastního mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje družstev mladších žáků a mladších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) 800 m/Žcm/B02 5 Plzeň 2:57.79
16.09.2018 Finále oblastního mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje družstev mladších žáků a mladších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) skok vysoký/Žcm 7 Plzeň 1.26
04.09.2018 4. kolo KMD mladších žáků, mladších žákyň Plzeňského kraje (TJ Sokol SG Plzeň - Petřín) skok daleký/Žcm/F 8 Plzeň- Petřín 3.65
04.09.2018 4. kolo KMD mladších žáků, mladších žákyň Plzeňského kraje (TJ Sokol SG Plzeň - Petřín) skok vysoký/Žcm/F Plzeň- Petřín 1.33
14.06.2018 3. kolo KMD mladších žáků a žákyň Plzeňského kraje, skupina B (ATLETCLUB Nýřany, z.s.) skok vysoký/Žcm/F Nýřany 1.29
14.06.2018 3. kolo KMD mladších žáků a žákyň Plzeňského kraje, skupina B (ATLETCLUB Nýřany, z.s.) skok daleký/Žcm/F 4 Nýřany 3.86
22.05.2018 2. kolo OMD SZA mladších žáků a žákyní - sk. B (AKM Viktoria Plzeň) skok daleký/Žcm/F 6 Nýřany 3.80
22.05.2018 2. kolo OMD SZA mladších žáků a žákyní - sk. B (AKM Viktoria Plzeň) 60 m/Žcm/R02 3 Nýřany 09.64
09.05.2018 1. kolo KMD mladších žáků a mladších žákyň Plzeňského kraje skupina B (TJ Baník Stříbro, spolek) 60 m/Žcm/R01 3 Stříbro 09.54
09.05.2018 1. kolo KMD mladších žáků a mladších žákyň Plzeňského kraje skupina B (TJ Baník Stříbro, spolek) skok daleký/Žcm/F 8 Stříbro 3.66
09.05.2018 1. kolo KMD mladších žáků a mladších žákyň Plzeňského kraje skupina B (TJ Baník Stříbro, spolek) 60 m/Žcm/FB Stříbro 09.43
10.03.2018 Mistrovství Plzeňského kraje nejmladších žáků a nejmladších žákyň (PKAS) 60 m/EleH/B1 1 Praha - Strahov 09.48
10.03.2018 Mistrovství Plzeňského kraje nejmladších žáků a nejmladších žákyň (PKAS) 60 m překážek/EleH/B5 2 Praha - Strahov 10.56
10.03.2018 Mistrovství Plzeňského kraje nejmladších žáků a nejmladších žákyň (PKAS) skok daleký/EleH/F Praha - Strahov 3.75