Karta atleta

Export do excelu
  • Hauk Sebastian
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: TJ Jilemnice
  • Trenér -
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.0 Dvůr Králové nad Labem 28.06.2017
300 m 52.8 Jaroměř 16.09.2018
600 m 2:10.63 Trutnov 20.09.2018
pohár rozhlasu 0000 Turnov 14.05.2019
čtyřboj 0934 Trutnov 20.09.2018
hod kriketovým míčkem 24.85 Trutnov 19.06.2018
skok daleký 3.79 Nové Město nad Metují 23.05.2019
skok vysoký 1.23 Turnov 21.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
pohár rozhlasu 0000 Turnov 14.05.2019
skok daleký 3.79 Nové Město nad Metují 23.05.2019
skok vysoký 1.23 Turnov 21.05.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
20.09.2018 Finále KPD přípravek (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) čtyřboj/EleH 10 Trutnov 0934
20.09.2018 Finále KPD přípravek (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) 600 m/EleH/B02 7 Trutnov 2:10.63
20.09.2018 Finále KPD přípravek (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) 60 m/EleH/B03 1 Trutnov 09.16
20.09.2018 Finále KPD přípravek (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) kriket/EleH 35 Trutnov 24.21
20.09.2018 Finále KPD přípravek (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) dálka/EleH 7 Trutnov 3.98
16.09.2018 4. kolo KPD ml. žactva (TJ Sokol Jaroměř) 300 m/Žcm/B04 2 Jaroměř 52.8
16.09.2018 4. kolo KPD ml. žactva (TJ Sokol Jaroměř) dálka/Žcm/F 24 Jaroměř 3.44
13.09.2018 4. kolo KPD přípravek, skupina C (TJ Dvůr Králové n/L.) čtyřboj/EleH 5 Dvůr Králové nad Labem 0787
13.09.2018 4. kolo KPD přípravek, skupina C (TJ Dvůr Králové n/L.) dálka/EleH Dvůr Králové nad Labem 3.93
13.09.2018 4. kolo KPD přípravek, skupina C (TJ Dvůr Králové n/L.) kriket/EleH 21 Dvůr Králové nad Labem 22.98
13.09.2018 4. kolo KPD přípravek, skupina C (TJ Dvůr Králové n/L.) 60 m/EleH/B07 1 Dvůr Králové nad Labem 09.1
13.09.2018 4. kolo KPD přípravek, skupina C (TJ Dvůr Králové n/L.) 600 m/EleH/B02 8 Dvůr Králové nad Labem 2:18.6
19.06.2018 3. kolo KPD přípravek, skupina C (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) 60 m/EleH/B01 1 Trutnov 09.46
19.06.2018 3. kolo KPD přípravek, skupina C (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) dálka/EleH 12 Trutnov 3.55
19.06.2018 3. kolo KPD přípravek, skupina C (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) kriket/EleH 20 Trutnov 24.85
19.06.2018 3. kolo KPD přípravek, skupina C (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) 600 m/EleH 9 Trutnov 2:20.68
25.05.2018 2. kolo KPD přípravky skupina C (TJ Sokol Nová Paka) čtyřboj/EleH 7 Nová Paka 0724
25.05.2018 2. kolo KPD přípravky skupina C (TJ Sokol Nová Paka) 60 m/EleH/B01 1 Nová Paka 09.1
25.05.2018 2. kolo KPD přípravky skupina C (TJ Sokol Nová Paka) 600 m/EleH/B01 8 Nová Paka 2:17.7
25.05.2018 2. kolo KPD přípravky skupina C (TJ Sokol Nová Paka) dálka/EleH 8 Nová Paka 3.42
25.05.2018 2. kolo KPD přípravky skupina C (TJ Sokol Nová Paka) kriket/EleH 17 Nová Paka 23.40
17.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) 60 m/Žcm/R02 3 Trutnov 09.49
17.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) dálka/Žcm 27 Trutnov 3.33