Karta atleta

Export do excelu
  • Václav Apltauer
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: AC Čáslav z.s.
  • Trenér: Červenková Jana, Formanová Ludmila
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.49 h Praha - Strahov 26.01.2019
60 m 08.26 Kolín 18.06.2021
150 m 20.35 h Praha - Stromovka 16.02.2020
150 m 19.41 Čáslav 02.06.2021
300 m 46.31 Kolín 07.09.2018
600 m 1:49.62 Brno 12.09.2018
800 m 2:34.22 Chrudim 11.07.2020
60 m překážek (0.76) 10.86 Chrudim 11.07.2020
skok vysoký 1.25 Čáslav 08.10.2018
skok vysoký 1.25 h Čáslav 01.03.2019
skok daleký 4.01 h Praha - Strahov 11.02.2018
skok daleký 4.97 Vlašim 25.06.2021
hod kriketovým míčkem 50.65 Stará Boleslav 05.10.2019
pětiboj 1787 Stará Boleslav 05.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.72 h Praha - Strahov 11.02.2018
60 m 08.49 Brno 12.09.2018
150 m 20.81 Kutná Hora 16.09.2018
300 m 46.31 Kolín 07.09.2018
600 m 1:49.62 Brno 12.09.2018
800 m 2:51.13 Kolín 12.05.2018
60 m překážek (0.76) 12.34 Kolín 12.05.2018
skok vysoký 1.25 Čáslav 08.10.2018
skok daleký 4.01 h Praha - Strahov 11.02.2018
skok daleký 4.37 Kolín 07.09.2018
hod kriketovým míčkem 41.04 Brno 11.09.2018
pětiboj 1217 Kolín 12.05.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
10.10.2018 Oddílové závody ve skoku dalekém (AC Čáslav z.s.) skok daleký/Žcm Čáslav 4.59
08.10.2018 Oddílové závody ve skoku do výšky (AC Čáslav z.s.) skok vysoký/Žcm 4 Čáslav 1.25
16.09.2018 Krajské finále mladšího žactva - Středočeský kraj (SKP Olympia Kutná Hora) 150 m/Žcm/B03 2 Kutná Hora 20.81
16.09.2018 Krajské finále mladšího žactva - Středočeský kraj (SKP Olympia Kutná Hora) 60 m/Žcm/R04 2 Kutná Hora 08.55
16.09.2018 Krajské finále mladšího žactva - Středočeský kraj (SKP Olympia Kutná Hora) 60 m/Žcm/FA 5 Kutná Hora 08.59
11.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 60 m/EleH/R1 2 Brno 08.73
11.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) hod kriketovým míčkem/EleH/KA 10 Brno 41.04
12.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 60 m/EleH/FA Brno 08.49
12.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 600 m/EleH/F1 Brno 1:49.62
07.09.2018 4.kolo KP družstev mladšího žactva Středočeského kraje, sk. B (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žcm 7 Kolín 4.37
07.09.2018 4.kolo KP družstev mladšího žactva Středočeského kraje, sk. B (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/Žcm/B01 5 Kolín 46.31
22.06.2018 3.kolo KP družstev ml.žactva Středočeského kraje skupiny B (AC Čáslav z.s.) 60 m/Žcm/FB Čáslav 08.87
22.06.2018 3.kolo KP družstev ml.žactva Středočeského kraje skupiny B (AC Čáslav z.s.) 60 m/Žcm/R02 1 Čáslav 08.73
22.06.2018 3.kolo KP družstev ml.žactva Středočeského kraje skupiny B (AC Čáslav z.s.) skok daleký/Žcm/F 9 Čáslav 4.05
10.06.2018 KP Středočeského kraje mladšího žactva (TJ Spartak Vlašim) 150 m/Žcm/B03 2 Vlašim 21.17
10.06.2018 KP Středočeského kraje mladšího žactva (TJ Spartak Vlašim) skok daleký/Žcm Vlašim DNS
10.06.2018 KP Středočeského kraje mladšího žactva (TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žcm/R04 3 Vlašim 08.61
01.06.2018 2. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina východ (TJ Spartak Vlašim) 300 m/Žcm/B01 3 Vlašim 47.13
01.06.2018 2. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina východ (TJ Spartak Vlašim) skok daleký/Žcm 9 Vlašim 4.19
18.05.2018 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina B (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok daleký/Žcm 12 Stará Boleslav 4.03
18.05.2018 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina B (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/Žcm/B01 2 Stará Boleslav 08.72
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) pětiboj/Žcm 10 Kolín 1217
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žcm 12 Kolín 3.91
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B05 3 Kolín 12.34
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žcm/B05 2 Kolín 08.83
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) hod kriketovým míčkem/Žcm 8 Kolín 37.95
12.05.2018 Přebor Středočeského a mistrovství Plzeňského kraje ve vícebojích (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žcm/B03 4 Kolín 2:51.13
11.02.2018 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň skok daleký/Žcm/F 18 Praha - Strahov 4.01
11.02.2018 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň 60 m/Žcm/FB 4 Praha - Strahov 08.72
11.02.2018 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň 60 m/Žcm/R04 1 Praha - Strahov 08.78