Karta atleta

Export do excelu
  • Jeník Marek
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: SKP Nymburk, z.s.
  • Trenér Vejvarová Hana
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.09 h Jablonec nad Nisou 02.12.2018
60 m 09.46 Brno 09.09.2019
60 m 09.49 h Nymburk 09.12.2018
100 m 16.68 Nymburk 25.06.2018
150 m 23.26 Stará Boleslav 17.05.2019
150 m 23.90 h Praha - Strahov 02.02.2019
200 m 34.81 Nymburk 25.06.2018
300 m 51.38 Vlašim 07.06.2019
300 m 51.67 h Jablonec nad Nisou 02.12.2018
600 m 2:05.46 Kolín 09.09.2018
800 m 2:50.55 Nymburk 29.09.2019
60 m překážek 13.26 Kolín 10.05.2019
sprintérský trojboj 0215 Nymburk 25.06.2018
čtyřboj 1034 Nymburk 29.09.2019
trojboj 0948 Nymburk 07.10.2018
hod oštěpem 500g 22.07 Kutná Hora 06.09.2019
hod kriketovým míčkem 40.82 Brno 09.09.2019
hod plným míčem 1kg 12.80 Nymburk 07.10.2018
hod plným míčem 1kg 08.00 h Jablonec nad Nisou 02.12.2018
vrh koulí 3kg 06.24 Nymburk 30.08.2019
skok daleký 3.99 Kutná Hora 06.09.2019
skok daleký 3.89 h Nymburk 01.12.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
150 m 24.68 h Praha - Strahov 01.02.2020
skok daleký 3.88 h Nymburk 08.03.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.12.2018 O nejrychlejšího Nymburáka (SKP Nymburk, z.s. ) 60 m/Žcm Nymburk 09.49
02.12.2018 Pomerančový mítink (nejmladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 300 m/EleH/B06 3 Jablonec nad Nisou 51.67
02.12.2018 Pomerančový mítink (nejmladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 50 m/EleH/B05 2 Jablonec nad Nisou 08.09
02.12.2018 Pomerančový mítink (nejmladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) plný míč 1kg/EleH/F 15= Jablonec nad Nisou 08.00
07.10.2018 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk) trojboj/EleH 6 Nymburk 0948
07.10.2018 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk) 150 m/EleH/B04 2 Nymburk 23.97
07.10.2018 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk) 60 m/EleH/B04 2 Nymburk 09.72
07.10.2018 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk) plný míč 1kg/EleH Nymburk 12.80
09.09.2018 Kolínské závody přípravek (TJ Sokol Kolín-atletika) čtyřboj/EleH 5 Kolín 0000
09.09.2018 Kolínské závody přípravek (TJ Sokol Kolín-atletika) 600 m/EleH/F 5 Kolín 2:05.46
09.09.2018 Kolínské závody přípravek (TJ Sokol Kolín-atletika) kriket/EleH/F 4 Kolín 37.31
09.09.2018 Kolínské závody přípravek (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/EleH/B01 4 Kolín 09.77
09.09.2018 Kolínské závody přípravek (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/EleH/F 8 Kolín 3.69
07.09.2018 4.kolo KP družstev mladšího žactva Středočeského kraje, sk. B (TJ Sokol Kolín-atletika) koule 3kg/Žcm 19 Kolín 05.04
07.09.2018 4.kolo KP družstev mladšího žactva Středočeského kraje, sk. B (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žcm/R05 3 Kolín 09.74
27.06.2018 Kontrolní vrhy (SKP Nymburk) oštěp 500g/Žcm Nymburk 13.19
27.06.2018 Kontrolní vrhy (SKP Nymburk) koule 3kg/Žcm Nymburk 05.69
25.06.2018 Kontrolní sprinty (SKP Nymburk) sprint. tr/Žcm 7 Nymburk 0215
25.06.2018 Kontrolní sprinty (SKP Nymburk) 200 m/Žcm/B02 2 Nymburk 34.81
25.06.2018 Kontrolní sprinty (SKP Nymburk) 100 m/Žcm/B02 3 Nymburk 16.68
25.06.2018 Kontrolní sprinty (SKP Nymburk) 60 m/Žcm/B02 3 Nymburk 09.96
10.06.2018 KP Středočeského kraje mladšího žactva (TJ Spartak Vlašim) 150 m/Žcm/B07 5 Vlašim 24.50
10.06.2018 KP Středočeského kraje mladšího žactva (TJ Spartak Vlašim) kriket/Žcm 18 Vlašim 36.26
01.06.2018 2. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina východ (TJ Spartak Vlašim) koule 3kg/Žcm 19 Vlašim 04.08
01.06.2018 2. kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva - skupina východ (TJ Spartak Vlašim) oštěp 500g/Žcm 14 Vlašim 13.34
20.05.2018 Nymburské závody atletických přípravek (SKP Nymburk, z.s.) 60 m/EleH/B1 3 Nymburk 09.90
20.05.2018 Nymburské závody atletických přípravek (SKP Nymburk, z.s.) dálka/EleH 11 Nymburk 3.34
20.05.2018 Nymburské závody atletických přípravek (SKP Nymburk, z.s.) kriket/EleH 4 Nymburk 35.81
18.05.2018 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina B (Atletika Stará Boleslav, z.s.) kriket/Žcm 19 Stará Boleslav 35.97
18.05.2018 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina B (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 150 m/Žcm/B05 5 Stará Boleslav 24.40
22.04.2018 Zahajovací atletické závody žactva (SKP Nymburk, z.s.) koule 3kg/Žcm Nymburk DNS
22.04.2018 Zahajovací atletické závody žactva (SKP Nymburk, z.s.) dálka/Žcm Nymburk DNS