Karta atleta

Export do excelu
  • Bělík David
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Jaroměř
  • Trenér Mgr. Roman Kopecký
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.96 Nové Město nad Metují 7.5.2019
600 m 2:32.81 Týniště nad Orlicí 3.5.2018
pohár rozhlasu 0069 Nové Město nad Metují 7.5.2019
čtyřboj 0201 Jaroměř 24.5.2018
hod kriketovým míčkem 25.00 Jaroměř 15.9.2019
skok daleký 3.03 Nové Město nad Metují 7.5.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 10.96 Nové Město nad Metují 7.5.2019
pohár rozhlasu 0069 Nové Město nad Metují 7.5.2019
hod kriketovým míčkem 25.00 Jaroměř 15.9.2019
skok daleký 3.03 Nové Město nad Metují 7.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.09.2018 4. kolo KPD ml. žactva (TJ Sokol Jaroměř) kriket/Žcm/F 26 Jaroměř 22.52
16.09.2018 4. kolo KPD ml. žactva (TJ Sokol Jaroměř) dálka/Žcm/F 27 Jaroměř 2.29
14.06.2018 3. kolo KPD přípravky skupina A (TJ Sokol Hradec Králové) čtyřboj/EleH 34 Hradec Králové 0193
14.06.2018 3. kolo KPD přípravky skupina A (TJ Sokol Hradec Králové) dálka/EleH 13 Hradec Králové 2.77
14.06.2018 3. kolo KPD přípravky skupina A (TJ Sokol Hradec Králové) kriket/EleH 11 Hradec Králové 20.15
14.06.2018 3. kolo KPD přípravky skupina A (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/EleH/B06 4 Hradec Králové 11.62
14.06.2018 3. kolo KPD přípravky skupina A (TJ Sokol Hradec Králové) 600 m/EleH/B03 8 Hradec Králové 2:39.99
31.05.2018 2. kolo KPD a J mladšího žactva (TJ Dvůr Králové nad Labem) 60 m/Žcm/R05 6 Dvůr Králové nad Labem 11.04
31.05.2018 2. kolo KPD a J mladšího žactva (TJ Dvůr Králové nad Labem) dálka/Žcm/F 23 Dvůr Králové nad Labem 2.67
24.05.2018 2. kolo KPD přípravky skupina A (TJ Sokol Jaroměř) čtyřboj/EleH 35 Jaroměř 0201
24.05.2018 2. kolo KPD přípravky skupina A (TJ Sokol Jaroměř) 60 m/EleH Jaroměř 11.29
24.05.2018 2. kolo KPD přípravky skupina A (TJ Sokol Jaroměř) kriket/EleH 8 Jaroměř 22.02
24.05.2018 2. kolo KPD přípravky skupina A (TJ Sokol Jaroměř) dálka/EleH 8 Jaroměř 2.79
24.05.2018 2. kolo KPD přípravky skupina A (TJ Sokol Jaroměř) 600 m/EleH 4 Jaroměř 2:41.73
03.05.2018 Krajský přebor družstev Královéhradeckého kraje přípravky žáků a žákyň – skupina A (Sportovní klub Týniště nad Orl) 60 m/EleH/B5 4 Týniště nad Orlicí 11.36
03.05.2018 Krajský přebor družstev Královéhradeckého kraje přípravky žáků a žákyň – skupina A (Sportovní klub Týniště nad Orl) 600 m/EleH/B3 7 Týniště nad Orlicí 2:32.81
03.05.2018 Krajský přebor družstev Královéhradeckého kraje přípravky žáků a žákyň – skupina A (Sportovní klub Týniště nad Orl) dálka/EleH 6 Týniště nad Orlicí 3.18
03.05.2018 Krajský přebor družstev Královéhradeckého kraje přípravky žáků a žákyň – skupina A (Sportovní klub Týniště nad Orl) kriket/EleH 11 Týniště nad Orlicí 18.56