Karta atleta

Export do excelu
  • Petr Dankanič
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: TRIATLET Karlovy Vary z.s.
  • Trenér: Trubačová Lucie, Triner Václav
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.90 h Sokolov 12.01.2020
60 m 09.20 Karlovy Vary 13.06.2019
60 m 09.30 h Praha - Stromovka 25.01.2020
100 m 15.51 Karlovy Vary 01.05.2019
150 m 22.30 Stříbro 01.06.2019
150 m 21.97 h Praha - Stromovka 25.01.2020
200 m 31.79 Karlovy Vary 01.05.2019
300 m 54.89 Karlovy Vary 20.04.2019
600 m 2:16.06 Karlovy Vary 26.04.2018
800 m 3:15.3 Mariánské Lázně 14.05.2019
60 m překážek (0.76) 13.42 Mariánské Lázně 14.05.2019
skok daleký 3.95 h Sokolov 21.12.2019
skok daleký 3.96 Ostrov 03.09.2020
vrh koulí 3kg 05.90 Chodov 28.09.2020
hod kriketovým míčkem 29.60 Cheb 28.04.2018
hod plným míčem 1kg 02.88 h Praha - Strahov 12.03.2017
hod plným míčem 2kg 03.65 h Praha - Strahov 21.01.2018
pětiboj 0429 Mariánské Lázně 14.05.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.83 h Praha - Strahov 21.01.2018
60 m 09.49 Ostrov 05.09.2018
150 m 23.33 Ostrov 05.09.2018
600 m 2:16.06 Karlovy Vary 26.04.2018
800 m 3:17.48 Mariánské Lázně 14.05.2018
60 m překážek (0.76) 14.87 Chodov 05.05.2018
skok daleký 3.72 h Praha - Strahov 21.01.2018
skok daleký 3.70 Karlovy Vary 26.04.2018
hod kriketovým míčkem 29.60 Cheb 28.04.2018
hod plným míčem 2kg 03.65 h Praha - Strahov 21.01.2018
pětiboj 0429 Mariánské Lázně 14.05.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2018 Krajské mistrovství atletických přípravek jednotlivců (TJ MDDM Ostrov) 60 m překážek/EleH/B01 3 Ostrov 11.23
28.09.2018 Krajské mistrovství atletických přípravek jednotlivců (TJ MDDM Ostrov) hod kriketovým míčkem/EleH 11 Ostrov 28.98
28.09.2018 Krajské mistrovství atletických přípravek jednotlivců (TJ MDDM Ostrov) 60 m/EleH/B01 5 Ostrov 09.67
16.09.2018 Finále oblastního mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje družstev mladších žáků a mladších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) skok daleký/Žcm Plzeň DNS
16.09.2018 Finále oblastního mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje družstev mladších žáků a mladších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) 150 m/Žcm/B03 3 Plzeň 23.75
16.09.2018 Finále oblastního mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje družstev mladších žáků a mladších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) 60 m/Žcm/R01 7 Plzeň 09.60
05.09.2018 2. kolo staršího a 3. kolo mladšího žactva - mistrovství družstev KKAS (TJ MDDM Ostrov) 60 m/Žcm/B03 1 Ostrov 09.49
05.09.2018 2. kolo staršího a 3. kolo mladšího žactva - mistrovství družstev KKAS (TJ MDDM Ostrov) 150 m/Žcm/B02 3 Ostrov 23.33
14.05.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mladšího žactva ve vícebojích a I. kolo OMD mladšího žactva skupina C (Athletic Club Mariánské Lázně ) pětiboj/Žcm 23 Mariánské Lázně 0429
14.05.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mladšího žactva ve vícebojích a I. kolo OMD mladšího žactva skupina C (Athletic Club Mariánské Lázně ) 800 m/Žcm 21 Mariánské Lázně 3:17.48
14.05.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mladšího žactva ve vícebojích a I. kolo OMD mladšího žactva skupina C (Athletic Club Mariánské Lázně ) hod kriketovým míčkem/Žcm 19 Mariánské Lázně 27.20
14.05.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mladšího žactva ve vícebojích a I. kolo OMD mladšího žactva skupina C (Athletic Club Mariánské Lázně ) skok daleký/Žcm 22 Mariánské Lázně 3.20
14.05.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mladšího žactva ve vícebojích a I. kolo OMD mladšího žactva skupina C (Athletic Club Mariánské Lázně ) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B03 5 Mariánské Lázně 15.35
14.05.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mladšího žactva ve vícebojích a I. kolo OMD mladšího žactva skupina C (Athletic Club Mariánské Lázně ) 60 m/Žcm/B03 5 Mariánské Lázně 10.07
05.05.2018 27. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov) 60 m/EleH/R03 4 Chodov 10.21
05.05.2018 27. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov) 60 m překážek (0.76)/Žcm Chodov 14.87
28.04.2018 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb) 60 m/M/B05 3 Cheb 09.63
28.04.2018 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb) 150 m/EleH/F Cheb 24.88
28.04.2018 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb) hod kriketovým míčkem/M 17 Cheb 29.60
26.04.2018 Oddílové přebory Triatlet Karlovy Vary (Triatlet Karlovy Vary z.s.) 60 m/EleH/B02 1 Karlovy Vary 09.76
26.04.2018 Oddílové přebory Triatlet Karlovy Vary (Triatlet Karlovy Vary z.s.) 600 m/EleH 4 Karlovy Vary 2:16.06
26.04.2018 Oddílové přebory Triatlet Karlovy Vary (Triatlet Karlovy Vary z.s.) skok daleký/EleH Karlovy Vary 3.70
26.04.2018 Oddílové přebory Triatlet Karlovy Vary (Triatlet Karlovy Vary z.s.) hod kriketovým míčkem/EleH 4 Karlovy Vary 28.37
21.01.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mladšího a staršího předžactva 2018 (uzavřené) (KKAS) skok daleký/EleH 4 Praha - Strahov 3.72
21.01.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mladšího a staršího předžactva 2018 (uzavřené) (KKAS) hod plným míčem 2kg/EleH 23 Praha - Strahov 03.65
21.01.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mladšího a staršího předžactva 2018 (uzavřené) (KKAS) 60 m/EleH/B06 2 Praha - Strahov 09.83
21.01.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mladšího a staršího předžactva 2018 (uzavřené) (KKAS) 60 m překážek/EleH/B03 3 Praha - Strahov 10.80