Karta atleta

Export do excelu
  • Kateřina Matoušková
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: TJ ČZ Strakonice
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.38 České Budějovice (Čtyři Dvory) 10.09.2017
60 m 09.40 Nová Včelnice 15.09.2019
150 m 23.29 Veselí nad Lužnicí 26.05.2019
600 m 2:04.42 České Budějovice (Čtyři Dvory) 10.09.2017
800 m 3:07.32 Nová Včelnice 19.05.2019
skok daleký 3.45 Veselí nad Lužnicí 22.09.2018
vrh koulí 2kg 05.12 Nová Včelnice 19.05.2019
hod kriketovým míčkem 21.97 Veselí nad Lužnicí 22.09.2018
pohár rozhlasu 0869 Blatná 14.05.2019
hod plným míčem 1kg 05.36 Tábor 10.06.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.60 Nová Včelnice 12.05.2018
600 m 2:04.67 Písek 03.06.2018
skok daleký 3.45 Veselí nad Lužnicí 22.09.2018
hod kriketovým míčkem 21.97 Veselí nad Lužnicí 22.09.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
22.09.2018 KP ve vícebojích ml. žactva a přípravek (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) čtyřboj/EleZ 21 Veselí nad Lužnicí 0894
22.09.2018 KP ve vícebojích ml. žactva a přípravek (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) skok daleký/EleZ/F 15 Veselí nad Lužnicí 3.45
22.09.2018 KP ve vícebojích ml. žactva a přípravek (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) hod kriketovým míčkem/EleZ/F 26 Veselí nad Lužnicí 21.97
22.09.2018 KP ve vícebojích ml. žactva a přípravek (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) 60 m/EleZ/B03 4 Veselí nad Lužnicí 10.22
22.09.2018 KP ve vícebojích ml. žactva a přípravek (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) 600 m/EleZ/B03 11 Veselí nad Lužnicí 2:18.77
02.09.2018 3. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 60 m/EleZ/B02 4 České Budějovice - Čtyři Dvory 09.72
02.09.2018 3. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 600 m/EleZ/F 10 České Budějovice - Čtyři Dvory 2:18.37
02.09.2018 3. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 50 m překážek/EleZ/B02 4 České Budějovice - Čtyři Dvory 10.02
03.06.2018 2. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a přípravek (Atletika Písek, z.s.) 600 m/EleZ/B 8 Písek 2:04.67
03.06.2018 2. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a přípravek (Atletika Písek, z.s.) 50 m překážek/EleZ/B01 2 Písek 09.81
27.05.2018 Krajský přebor staršího žactva a přípravek na dráze (Atletika Písek) 600 m/EleZ/B02 5 Písek 2:09.55
27.05.2018 Krajský přebor staršího žactva a přípravek na dráze (Atletika Písek) 50 m překážek/EleZ/B01 2 Písek 09.87
12.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva a přípravek (TJ Nová Včelnice, z.s.) 60 m/EleZ/B05 2 Nová Včelnice 09.60
12.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva a přípravek (TJ Nová Včelnice, z.s.) 600 m/EleZ/B01 5 Nová Včelnice 2:05.99
12.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva a přípravek (TJ Nová Včelnice, z.s.) 50 m překážek/EleZ/B02 2 Nová Včelnice 09.94