Karta atleta

Export do excelu
  • Václavíková Anna
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.06 Frýdek-Místek 1.5.2019
60 m 09.28 h Ostrava 9.2.2019
150 m 21.54 Frýdek-Místek 17.6.2019
300 m 45.82 Frýdek-Místek 17.6.2019
500 m 1:27.8 Frýdek-Místek 22.5.2019
600 m 1:47.76 Brno 10.9.2018
600 m 1:55.02 h Ostrava - Vítkovice 10.2.2018
800 m 2:35.44 Ostrava - Vítkovice 7.5.2019
800 m 2:40.18 h Ostrava 9.2.2019
1500 m 5:21.61 Frýdek-Místek 3.9.2019
1500 m 5:31.87 h Ostrava - Vítkovice 21.2.2019
60 m překážek 14.15 Třinec 24.4.2019
pohár rozhlasu 1257 TJ Slezan Frýdek-Místek 9.5.2019
pětiboj 1495 Třinec 24.4.2019
hod kriketovým míčkem 30.99 Třinec 24.4.2019
skok daleký 3.65 Třinec 24.4.2019
skok daleký 3.34 h Ostrava - Vítkovice 10.2.2018
skok vysoký 1.38 Brno 9.9.2019
chůze dráha 1000m 7:21.3 Frýdek-Místek 12.6.2017
Přespolní běh 07:51 Mladá Boleslav 30.3.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.06 Frýdek-Místek 1.5.2019
60 m 09.28 h Ostrava 9.2.2019
150 m 21.54 Frýdek-Místek 17.6.2019
300 m 45.82 Frýdek-Místek 17.6.2019
500 m 1:27.8 Frýdek-Místek 22.5.2019
600 m 1:49.10 TJ Slezan Frýdek-Místek 9.5.2019
800 m 2:35.44 Ostrava - Vítkovice 7.5.2019
800 m 2:40.18 h Ostrava 9.2.2019
1500 m 5:21.61 Frýdek-Místek 3.9.2019
1500 m 5:31.87 h Ostrava - Vítkovice 21.2.2019
60 m překážek 14.15 Třinec 24.4.2019
pohár rozhlasu 1257 TJ Slezan Frýdek-Místek 9.5.2019
pětiboj 1495 Třinec 24.4.2019
hod kriketovým míčkem 30.99 Třinec 24.4.2019
skok daleký 3.65 Třinec 24.4.2019
skok vysoký 1.38 Brno 9.9.2019
Přespolní běh 07:51 Mladá Boleslav 30.3.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
20.09.2018 Krajský přebor přípravek 2018 - Beskydský pohár (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 800 m/EleZ Frýdek-Místek 2:42.40
20.09.2018 Krajský přebor přípravek 2018 - Beskydský pohár (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) dálka/EleZ 8 Frýdek-Místek 3.58
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 60 m/EleZ/R6 1 Brno 09.38
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) výška/EleZ/FA 7 Brno 1.23
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 600 m/EleZ/F1 Brno 1:47.76
20.06.2018 Desítka na dráze (TJ TŽ Třinec) 300 m/EleZ/B01 2 Třinec 48.40
12.06.2018 Zlatá tretra Ostrava (TK Plus s.r.o.) 300 m/EleZ/F 5 Ostrava - Vítkovice 46.72
11.06.2018 Čokoládová tretra - krajské finále 300 m/EleZm/B1 2 Ostrava 47.59
23.05.2018 Pětka na dráze (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 500 m/EleZ Frýdek-Místek 1:33.1
01.05.2018 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) 60 m/EleZ/B03 1 Frýdek-Místek 09.32
01.05.2018 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) 300 m/EleZ Frýdek-Místek 50.48
01.05.2018 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) kriket/EleZ 24 Frýdek-Místek 25.09
01.05.2018 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek) dálka/EleZ 26 Frýdek-Místek 3.37
18.04.2018 Čokoládová tretra - základní kolo (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 300 m/EleZ/B01 1 Frýdek-Místek 49.93
11.04.2018 27. ročník Trojka na dráze (TJ Slezan Frýdek-Místek z.s.) 600 m/EleZ Frýdek-Místek 2:01.3
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba z.s.) 60 m/EleZ/R12 2 Ostrava - Vítkovice 09.54
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba z.s.) dálka/EleZ/F2 14 Ostrava - Vítkovice 3.34
10.02.2018 KIDS ATHLETICS PORUBA 2018 (Atletika Poruba z.s.) 600 m/EleZ/B1 2 Ostrava - Vítkovice 1:55.02