Karta atleta

Export do excelu
  • Žáková Andrea
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: Atletický klub Kuřim, z.s.
  • Trenér Jiří Halama
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.67 Hodonín 8.9.2018
60 m 08.74 Břeclav 17.5.2019
60 m 08.77 h Ostrava 9.2.2019
100 m 14.77 Brno 30.7.2018
150 m 22.92 Holešov 1.5.2019
150 m 22.63 h Ostrava - Vítkovice 1.2.2019
200 m 31.14 Blansko 28.4.2019
300 m 52.09 Blansko 28.4.2019
300 m 51.60 h Ostrava - Vítkovice 13.1.2019
400 m 77.17 Brno 30.7.2018
600 m 2:13.2 h Brno-Nový Lískovec 11.1.2019
800 m 2:55.60 Třinec 6.10.2018
800 m 2:59.61 h Ostrava 9.2.2019
60 m překážek 10.72 Blansko 9.5.2019
60 m překážek 11.72 h Ostrava - Vítkovice 18.1.2019
200 m překážek 39.92 Zlín 18.8.2018
pohár rozhlasu 1112 Břeclav 17.5.2019
pětiboj 2070 Třinec 11.5.2019
hod oštěpem 400g 09.83 Brno - Horníkova 12.7.2018
hod kriketovým míčkem 31.35 Třinec 11.5.2019
vrh koulí 2kg 07.15 Blansko 10.5.2018
vrh koulí 2kg 07.06 h Ostrava - Vítkovice 13.1.2019
skok daleký 4.69 Břeclav 17.5.2019
skok daleký 4.54 h Ostrava - Vítkovice 1.2.2019
skok vysoký 1.19 Blansko 28.4.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.74 Břeclav 17.5.2019
60 m 08.77 h Ostrava 9.2.2019
150 m 22.92 Holešov 1.5.2019
150 m 22.63 h Ostrava - Vítkovice 1.2.2019
200 m 31.14 Blansko 28.4.2019
300 m 52.09 Blansko 28.4.2019
300 m 51.60 h Ostrava - Vítkovice 13.1.2019
600 m 2:13.2 h Brno-Nový Lískovec 11.1.2019
800 m 2:57.80 Třinec 11.5.2019
800 m 2:59.61 h Ostrava 9.2.2019
60 m překážek 10.72 Blansko 9.5.2019
60 m překážek 11.72 h Ostrava - Vítkovice 18.1.2019
pohár rozhlasu 1112 Břeclav 17.5.2019
pětiboj 2070 Třinec 11.5.2019
hod kriketovým míčkem 31.35 Třinec 11.5.2019
vrh koulí 2kg 07.06 h Ostrava - Vítkovice 13.1.2019
skok daleký 4.69 Břeclav 17.5.2019
skok daleký 4.54 h Ostrava - Vítkovice 1.2.2019
skok vysoký 1.19 Blansko 28.4.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
06.10.2018 Podzimní víceboje (TJ TŽ Třinec) pětiboj/Žkm Třinec 1856
06.10.2018 Podzimní víceboje (TJ TŽ Třinec) 800 m/Žkm 4 Třinec 2:55.60
06.10.2018 Podzimní víceboje (TJ TŽ Třinec) kriket/Žkm 11 Třinec 29.54
06.10.2018 Podzimní víceboje (TJ TŽ Třinec) dálka/Žkm Třinec 4.26
06.10.2018 Podzimní víceboje (TJ TŽ Třinec) 60 m př./Žkm/B03 1 Třinec 11.99
06.10.2018 Podzimní víceboje (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žkm/B04 1 Třinec 09.41
06.10.2018 Podzimní víceboje (TJ TŽ Třinec) oštěp 400g/Žkm/F 4 Třinec 08.60
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) dálka/EleZ/KA 17 Brno 3.81
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 60 m/EleZ/R3 1 Brno 08.88
10.09.2018 EKAG 2018 (JAC Brno) 60 m/EleZ/FA 6 Brno 08.88
08.09.2018 Antošova míle a Memoriál Jardy Pelikána ve sprinterském trojboji (Atletický klub Hodonín,z.s.) 50 m/Žkm/B01 2 Hodonín 07.67
08.09.2018 Antošova míle a Memoriál Jardy Pelikána ve sprinterském trojboji (Atletický klub Hodonín,z.s.) 60 m/Žkm/B01 3 Hodonín 08.95
08.09.2018 Antošova míle a Memoriál Jardy Pelikána ve sprinterském trojboji (Atletický klub Hodonín,z.s.) 100 m/Žkm/B01 4 Hodonín 14.89
18.08.2018 Mítink Zlín 2018 (AK Zlín) dálka/Ž/F 9 Zlín 3.50
18.08.2018 Mítink Zlín 2018 (AK Zlín) 60 m/Žky/B03 3 Zlín 09.21
18.08.2018 Mítink Zlín 2018 (AK Zlín) 100 m/Ž/B03 2 Zlín 15.19
18.08.2018 Mítink Zlín 2018 (AK Zlín) 200 m/Ž/B02 2 Zlín 32.43
18.08.2018 Mítink Zlín 2018 (AK Zlín) 200 m př./Žky/B02 2 Zlín 39.92
13.08.2018 V. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) dálka/Ž/F 8 Brno 3.75
13.08.2018 V. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 200 m/Ž/B03 1 Brno 32.33
13.08.2018 V. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 600 m/Ž/B02 Brno DNS
06.08.2018 IV. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/Ž/B04 1 Brno 09.27
06.08.2018 IV. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) koule 2kg/Žkm/F Brno 06.53
06.08.2018 IV. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 200 m př./Ž/B01 2 Brno 41.26
30.07.2018 III. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 100 m/Ž/B03 1 Brno 14.77
30.07.2018 III. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) koule 2kg/Žkm/F Brno 06.49
30.07.2018 III. pondělní prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 400 m/Ž/B03 1 Brno 77.17
12.07.2018 Atletický prázdninový čtvrtek - 1 (JAC Brno) oštěp 400g/Žkm Brno - Horníkova 09.83
12.07.2018 Atletický prázdninový čtvrtek - 1 (JAC Brno) koule 2kg/Žkm Brno - Horníkova 06.79
12.07.2018 Atletický prázdninový čtvrtek - 1 (JAC Brno) výška/Ž 7 Brno - Horníkova 1.10
12.07.2018 Atletický prázdninový čtvrtek - 1 (JAC Brno) dálka/Ž Brno - Horníkova 4.14
12.07.2018 Atletický prázdninový čtvrtek - 1 (JAC Brno) 200 m/Ž Brno - Horníkova 33.76
12.07.2018 Atletický prázdninový čtvrtek - 1 (JAC Brno) 60 m/Mix/B03 2 Brno - Horníkova 09.19
14.06.2018 II. kolo soutěže družstev mladšího žactva (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/Žkm/B02 2 Brno 09.05
14.06.2018 II. kolo soutěže družstev mladšího žactva (AC Moravská Slavia Brno, spolek) dálka/Žkm/F 20 Brno 3.52
27.05.2018 Přebor JmKAS st. a ml. žactva -2.kolo družstev st.žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/Žkm/R04 3 Břeclav 09.07
27.05.2018 Přebor JmKAS st. a ml. žactva -2.kolo družstev st.žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 150 m/Žkm/B03 2 Břeclav 23.05
27.05.2018 Přebor JmKAS st. a ml. žactva -2.kolo družstev st.žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) koule 2kg/Žkm 11 Břeclav 07.09
27.05.2018 Přebor JmKAS st. a ml. žactva -2.kolo družstev st.žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) dálka/Žkm/F01 10 Břeclav 4.07
10.05.2018 1. kolo soutěže mladšího žactva družstev (ASK Blansko) koule 2kg/Žkm/F 11 Blansko 07.15
10.05.2018 1. kolo soutěže mladšího žactva družstev (ASK Blansko) 60 m/Žkm/B01 5 Blansko 09.12
10.05.2018 1. kolo soutěže mladšího žactva družstev (ASK Blansko) 150 m/Žkm/B03 2 Blansko 23.04
08.05.2018 XXXXVII. ročník Velké a Malé ceny města Olomouce (AK Olomouc) 100 m/Ž/R01 6 Olomouc 14.95
08.05.2018 XXXXVII. ročník Velké a Malé ceny města Olomouce (AK Olomouc) dálka/Žkm 11 Olomouc 3.89
08.05.2018 XXXXVII. ročník Velké a Malé ceny města Olomouce (AK Olomouc) 60 m/Žkm/B02 4 Olomouc 09.13
29.04.2018 Memoriál Věry Bušové Gilkové (ASK Blansko) 100 m/Žky/B03 1 Blansko 14.94
29.04.2018 Memoriál Věry Bušové Gilkové (ASK Blansko) 200 m/Žky/B03 1 Blansko 33.06
21.04.2018 Morenda Kooperativa mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) dálka/Žkm/F 16 Brno 3.89
21.04.2018 Morenda Kooperativa mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/EleZ/B01 1 Brno 09.24
21.04.2018 Morenda Kooperativa mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) dálka/EleZ/F Brno 4.23
21.04.2018 Morenda Kooperativa mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) koule 2kg/EleZ/F Brno 06.94
21.04.2018 Morenda Kooperativa mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/Žkm/B04 1 Brno 09.03
21.04.2018 Morenda Kooperativa mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 300 m/Žkm/B03 4 Brno 53.59
26.01.2018 Kontrolní závody staršího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žky/R10 2 Olomouc 09.20
26.01.2018 Kontrolní závody staršího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m př./Žky/R5 3 Olomouc 12.13
26.01.2018 Kontrolní závody staršího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) dálka/Žky/FB 15 Olomouc 3.64
12.01.2018 Halové klubové přebory mladšího žactva a starších přípravek (AC Moravská Slavia Brno, spole) 60 m/EleZ/R 3 Brno-Nový Lískovec 09.56
12.01.2018 Halové klubové přebory mladšího žactva a starších přípravek (AC Moravská Slavia Brno, spole) 60 m/EleZ/FB Brno-Nový Lískovec 09.36
12.01.2018 Halové klubové přebory mladšího žactva a starších přípravek (AC Moravská Slavia Brno, spole) 600 m/EleZ 7 Brno-Nový Lískovec 2:22.7
12.01.2018 Halové klubové přebory mladšího žactva a starších přípravek (AC Moravská Slavia Brno, spole) dálka/EleZ 6 Brno-Nový Lískovec 3.57
05.01.2018 Halové klubové přebory staršího žactva, mužů a žen (AC Moravská Slavia Brno, spole) 60 m/Žky/R 13 Brno-Nový Lískovec 09.33
05.01.2018 Halové klubové přebory staršího žactva, mužů a žen (AC Moravská Slavia Brno, spole) dálka/Žky 18 Brno-Nový Lískovec 3.21