Karta atleta

Export do excelu
  • Markéta Krámová
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: Atletika Ostrov, z.s.
  • Trenér: Pelcová Lenka
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.3 h Sokolov 18.01.2020
60 m 10.47 h Praha - Stromovka 26.01.2019
60 m 10.05 Karlovy Vary 13.06.2019
100 m 16.12 Karlovy Vary 01.05.2019
150 m 24.43 Cheb 27.04.2019
150 m 24.38 h Praha - Stromovka 25.01.2020
300 m 53.86 Karlovy Vary 13.06.2019
500 m 1:47.99 Ostrov 07.05.2019
800 m 3:04.16 Ostrov 25.09.2019
800 m 2:55.11 h Praha - Stromovka 25.01.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 14.80 Mariánské Lázně 14.05.2019
skok vysoký 1.15 h Ostrov 11.02.2019
skok daleký 3.06 Ostrov 25.09.2019
skok daleký 2.65 h Sokolov 18.01.2020
hod kriketovým míčkem 24.11 Stříbro 27.09.2018
hod plným míčem 1kg 05.65 h Praha - Strahov 21.01.2018
pětiboj 0852 Ostrov 25.09.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 10.65 h Praha - Strahov 21.01.2018
60 m 10.57 Ostrov 28.09.2018
150 m 27.28 Ostrov 28.09.2018
500 m 1:56.00 Ostrov 08.05.2018
800 m 3:08.2 Stříbro 27.09.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 15.5 Stříbro 27.09.2018
skok daleký 2.84 Ostrov 28.09.2018
hod kriketovým míčkem 24.11 Stříbro 27.09.2018
hod plným míčem 1kg 05.65 h Praha - Strahov 21.01.2018
pětiboj 0735 Stříbro 27.09.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
28.09.2018 Krajské mistrovství atletických přípravek jednotlivců (TJ MDDM Ostrov) 150 m/EleZ/B04 4 Ostrov 27.28
28.09.2018 Krajské mistrovství atletických přípravek jednotlivců (TJ MDDM Ostrov) 60 m/EleZ/B05 3 Ostrov 10.57
28.09.2018 Krajské mistrovství atletických přípravek jednotlivců (TJ MDDM Ostrov) skok daleký/EleZ 15= Ostrov 2.84
27.09.2018 Oddílové víceboje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) pětiboj/Žkm 14 Stříbro 0735
27.09.2018 Oddílové víceboje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) 800 m/Žkm 6 Stříbro 3:08.2
27.09.2018 Oddílové víceboje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 8 Stříbro 24.11
27.09.2018 Oddílové víceboje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) skok daleký/Žkm/F 18 Stříbro 2.80
27.09.2018 Oddílové víceboje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) 60 m/Žkm/B03 4 Stříbro 10.7
27.09.2018 Oddílové víceboje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B03 2= Stříbro 15.5
08.05.2018 Memoriál Miroslava Kitzbergera (TJ MDDM Ostrov) skok daleký/EleZ/F 22 Ostrov 1.48
08.05.2018 Memoriál Miroslava Kitzbergera (TJ MDDM Ostrov) 500 m/EleZ/B01 6 Ostrov 1:56.00
08.05.2018 Oddílové závody žákovských kategorií na 60 m (TJ MDDM Ostrov) 60 m/EleZ/B02 4 Ostrov 10.65
05.05.2018 27. ročník Chodovské tretry (ŠAK Chodov) 60 m/EleZ/R01 4 Chodov 10.83
21.01.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mladšího a staršího předžactva 2018 (uzavřené) (KKAS) hod plným míčem 1kg/EleZ 16 Praha - Strahov 05.65
21.01.2018 Mistrovství Karlovarského kraje mladšího a staršího předžactva 2018 (uzavřené) (KKAS) 60 m/EleZ/B03 3 Praha - Strahov 10.65