Karta atleta

Export do excelu
  • Markéta Andrlová
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: TJ Baník Stříbro, spolek
  • Trenér: Matulková Veronika
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.04 h Praha - Stromovka 16.02.2020
60 m 08.92 Stříbro 30.05.2021
100 m 14.39 Stříbro 05.06.2021
150 m 21.66 h Praha - Stromovka 16.02.2020
150 m 22.07 Stříbro 30.05.2021
300 m 50.82 Stříbro 09.05.2019
600 m 2:29.62 h Praha-Strahov 27.02.2016
600 m 2:18.31 Domažlice 19.08.2017
800 m 2:58.74 Domažlice 16.08.2020
1000 m 4:20.62 Nýřany 25.05.2016
60 m překážek (0.76/7.70) 13.04 Stříbro 13.06.2020
skok daleký 3.85 Nýřany 25.08.2020
vrh koulí 2kg 08.09 h Praha - Stromovka 16.02.2020
vrh koulí 2kg 09.92 Plzeň 13.09.2020
vrh koulí 3kg 07.93 Plzeň 17.06.2021
hod oštěpem 500g 27.75 Plzeň 17.06.2021
pohár rozhlasu 1048 Planá 16.05.2019
hod kriketovým míčkem 42.01 Plzeň 13.09.2020
pětiboj 1669 Ostrov 29.09.2020
čtyřboj 1257 Stříbro 07.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.67 h Praha - Strahov 10.03.2018
60 m 09.52 Stříbro 09.05.2018
150 m 23.83 h Praha - Strahov 10.03.2018
150 m 22.88 Plzeň 16.09.2018
300 m 55.09 Nýřany 22.05.2018
skok daleký 3.52 Nýřany 14.06.2018
hod kriketovým míčkem 34.79 Plzeň- Petřín 04.09.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.09.2018 Finále oblastního mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje družstev mladších žáků a mladších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) 150 m/Žkm/B04 2 Plzeň 22.88
16.09.2018 Finále oblastního mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje družstev mladších žáků a mladších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) hod kriketovým míčkem/Žkm 18 Plzeň 33.32
04.09.2018 4. kolo KMD mladších žáků, mladších žákyň Plzeňského kraje (TJ Sokol SG Plzeň - Petřín) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 8 Plzeň- Petřín 34.79
04.09.2018 4. kolo KMD mladších žáků, mladších žákyň Plzeňského kraje (TJ Sokol SG Plzeň - Petřín) 150 m/Žkm/B03 1 Plzeň- Petřín 23.63
14.06.2018 3. kolo KMD mladších žáků a žákyň Plzeňského kraje, skupina B (ATLETCLUB Nýřany, z.s.) skok daleký/Žkm/F 12 Nýřany 3.52
14.06.2018 3. kolo KMD mladších žáků a žákyň Plzeňského kraje, skupina B (ATLETCLUB Nýřany, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 9 Nýřany 29.81
22.05.2018 2. kolo OMD SZA mladších žáků a žákyní - sk. B (AKM Viktoria Plzeň) 300 m/Žkm/B02 1 Nýřany 55.09
22.05.2018 2. kolo OMD SZA mladších žáků a žákyní - sk. B (AKM Viktoria Plzeň) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 8 Nýřany 28.35
09.05.2018 1. kolo KMD mladších žáků a mladších žákyň Plzeňského kraje skupina B (TJ Baník Stříbro, spolek) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 6 Stříbro 33.32
09.05.2018 1. kolo KMD mladších žáků a mladších žákyň Plzeňského kraje skupina B (TJ Baník Stříbro, spolek) 150 m/Žkm/B04 2 Stříbro 23.52
09.05.2018 1. kolo KMD mladších žáků a mladších žákyň Plzeňského kraje skupina B (TJ Baník Stříbro, spolek) 60 m/Žkm/R07 3 Stříbro 09.52
10.03.2018 Mistrovství Plzeňského kraje nejmladších žáků a nejmladších žákyň (PKAS) 150 m/EleZ/B2 1 Praha - Strahov 23.83
10.03.2018 Mistrovství Plzeňského kraje nejmladších žáků a nejmladších žákyň (PKAS) 60 m/EleZ/B2 2 Praha - Strahov 09.67