Karta atleta

Export do excelu
  • Preislerová Emma
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: PSK Olymp Praha, z.s.
  • Trenér Jan Pleschinger
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.62 Praha - Děkanka 9.5.2019
60 m 08.88 h Praha-Stromovka 20.12.2018
150 m 21.48 Praha - Děkanka 18.9.2019
150 m 21.90 h Praha - Stromovka 9.1.2019
300 m 49.15 Praha - Děkanka 9.5.2019
300 m 48.30 h Praha - Stromovka 16.1.2019
600 m 2:05.13 h Praha-Stromovka 20.12.2018
800 m 3:05.34 Praha-Stromovka 21.6.2018
hod kriketovým míčkem 14.72 Praha-Stromovka 21.6.2018
vrh koulí 2kg 07.14 Praha - Stromovka 14.5.2019
skok daleký 3.86 Praha - Děkanka 9.5.2019
skok daleký 3.66 h Praha-Stromovka 20.12.2018
skok vysoký 1.18 Praha - Jeseniova 17.6.2019
Přespolní běh 0:05:08 Praha - Vítkov 27.3.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.62 Praha - Děkanka 9.5.2019
60 m 08.89 h Praha - Stromovka 9.1.2019
150 m 21.48 Praha - Děkanka 18.9.2019
150 m 21.90 h Praha - Stromovka 9.1.2019
300 m 49.15 Praha - Děkanka 9.5.2019
300 m 48.30 h Praha - Stromovka 16.1.2019
vrh koulí 2kg 07.14 Praha - Stromovka 14.5.2019
skok daleký 3.86 Praha - Děkanka 9.5.2019
skok vysoký 1.18 Praha - Jeseniova 17.6.2019
Přespolní běh 0:05:08 Praha - Vítkov 27.3.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
20.12.2018 Vánoční halový víceboj (SPS PSK Olymp Praha z.s.) 60 m/EleZ/B04 1 Praha-Stromovka 08.88
20.12.2018 Vánoční halový víceboj (SPS PSK Olymp Praha z.s.) dálka/EleZ/F 10 Praha-Stromovka 3.66
20.12.2018 Vánoční halový víceboj (SPS PSK Olymp Praha z.s.) 600 m/EleZ/B01 3 Praha-Stromovka 2:05.13
25.09.2018 Veřejné závody přípravek (ASK Slavia Praha) 150 m/EleZ/B2 1 Praha-Eden 23.32
25.09.2018 Veřejné závody přípravek (ASK Slavia Praha) 60 m/EleZ/B2 1 Praha-Eden 09.43
11.09.2018 Semifinále MPD mladšího žactva, skupina A (Spartak Praha 4) 150 m/Žkm/B03 1 Praha - Děkanka 23.87
11.09.2018 Semifinále MPD mladšího žactva, skupina A (Spartak Praha 4) 60 m/Žkm/B02 4 Praha - Děkanka 09.72
21.06.2018 4.kolo MPD kvalifikace mladšího žactva skupina D (PSK Olymp Praha, z.s.) kriket/Žkm 17 Praha-Stromovka 14.72
21.06.2018 4.kolo MPD kvalifikace mladšího žactva skupina D (PSK Olymp Praha, z.s.) 800 m/Žkm/B02 2 Praha-Stromovka 3:05.34
30.05.2018 III. kolo MPD mladšího žactva dvojboje, skupina D (SK Jeseniova) výška/Žkm Praha - Jeseniova 0.00
30.05.2018 III. kolo MPD mladšího žactva dvojboje, skupina D (SK Jeseniova) 60 m/Žkm/B07 3 Praha - Jeseniova 09.52
17.05.2018 II. kolo MPD mladšího žactva dvojboje skupina, D (SK Jeseniova) 150 m/Žkm/B05 3 Praha - Jeseniova 24.36
17.05.2018 II. kolo MPD mladšího žactva dvojboje skupina, D (SK Jeseniova) koule 2kg/Žkm 19 Praha - Jeseniova 05.28