Karta atleta

Export do excelu
  • Široká Andrea
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: SKOK J. Hradec, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.11 České Budějovice (Čtyři Dvory) 10.9.2017
50 m 08.01 h České Budějovice 11.11.2017
60 m 09.30 České Budějovice - Čtyři Dvory 2.9.2018
60 m 09.49 h Praha - Strahov 26.1.2019
150 m 23.16 Nová Včelnice 12.5.2018
150 m 24.02 h Praha - Strahov 26.1.2019
300 m 71.21 h České Budějovice 12.11.2016
400 m 78.56 Jindřichův Hradec 1.5.2017
600 m 2:09.67 Veselí nad Lužnicí 22.9.2018
60 m překážek 12.24 Nová Včelnice 15.9.2019
pohár rozhlasu 0395 Nová Včelnice 15.5.2019
čtyřboj 1231 Veselí nad Lužnicí 22.9.2018
hod kriketovým míčkem 29.42 Veselí nad Lužnicí 22.9.2018
vrh koulí 2kg 09.65 Nová Včelnice 15.9.2019
skok daleký 3.62 Veselí nad Lužnicí 22.9.2018
skok daleký 3.63 h Praha - Strahov 26.1.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.49 h Praha - Strahov 26.1.2019
150 m 24.02 h Praha - Strahov 26.1.2019
60 m překážek 12.24 Nová Včelnice 15.9.2019
pohár rozhlasu 0395 Nová Včelnice 15.5.2019
hod kriketovým míčkem 25.14 Nová Včelnice 15.5.2019
vrh koulí 2kg 09.65 Nová Včelnice 15.9.2019
skok daleký 3.58 Nová Včelnice 15.5.2019
skok daleký 3.63 h Praha - Strahov 26.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
22.09.2018 KP ve vícebojích ml. žactva a přípravek (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) čtyřboj/EleZ 8 Veselí nad Lužnicí 1231
22.09.2018 KP ve vícebojích ml. žactva a přípravek (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) 600 m/EleZ/B01 8 Veselí nad Lužnicí 2:09.67
22.09.2018 KP ve vícebojích ml. žactva a přípravek (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) dálka/EleZ/F 8 Veselí nad Lužnicí 3.62
22.09.2018 KP ve vícebojích ml. žactva a přípravek (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) kriket/EleZ/F 6 Veselí nad Lužnicí 29.42
22.09.2018 KP ve vícebojích ml. žactva a přípravek (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) 60 m/EleZ/B02 2 Veselí nad Lužnicí 09.69
02.09.2018 3. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 60 m/EleZ/B02 2 České Budějovice - Čtyři Dvory 09.30
02.09.2018 3. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 150 m/EleZ/B02 1 České Budějovice - Čtyři Dvory 23.36
27.05.2018 Krajský přebor staršího žactva a přípravek na dráze (Atletika Písek) dálka/EleZ/F 15 Písek 3.50
27.05.2018 Krajský přebor staršího žactva a přípravek na dráze (Atletika Písek) 150 m/EleZ/B01 6 Písek 23.53
20.05.2018 KP jednotlivců mladšího žactva (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí) 150 m/Žkm/B02 4 Veselí nad Lužnicí 23.75
12.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva a přípravek (TJ Nová Včelnice, z.s.) 60 m/EleZ/B06 3 Nová Včelnice 09.45
12.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva a přípravek (TJ Nová Včelnice, z.s.) 150 m/EleZ/B07 1 Nová Včelnice 23.16