Karta atleta

Export do excelu
  • Daniela Králová
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: T. J. Sokol České Budějovice
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.91 České Budějovice (Čtyři Dvory) 10.09.2017
60 m 09.70 Nová Včelnice 19.05.2019
60 m 09.93 h Praha-Stromovka 07.12.2019
150 m 26.11 Nová Včelnice 12.05.2018
600 m 2:27.14 h Praha - Strahov 17.02.2018
600 m 2:15.8 České Budějovice 02.05.2018
800 m 3:21.57 h Praha - Strahov 16.02.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 13.59 h Praha - Strahov 16.02.2019
skok vysoký 1.35 České Budějovice 01.06.2020
skok daleký 3.50 h České Budějovice 21.01.2018
skok daleký 3.63 Veselí nad Lužnicí 26.05.2019
vrh koulí 2kg 04.76 h Praha - Strahov 16.02.2019
hod oštěpem 400g 11.98 České Budějovice 13.06.2020
hod kriketovým míčkem 25.49 Veselí nad Lužnicí 22.09.2018
pohár rozhlasu 0000 SK Čtyři Dvory Č.Budějovice 06.05.2019
hod plným míčem 1kg 07.18 h Praha - Strahov 17.02.2018
čtyřboj 0968 h Praha - Strahov 17.02.2018
čtyřboj 0820 Veselí nad Lužnicí 22.09.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 10.23 h Praha - Strahov 17.02.2018
60 m 09.97 Písek 03.06.2018
150 m 26.11 Nová Včelnice 12.05.2018
600 m 2:27.14 h Praha - Strahov 17.02.2018
600 m 2:15.8 České Budějovice 02.05.2018
skok daleký 3.50 h České Budějovice 21.01.2018
skok daleký 3.43 Veselí nad Lužnicí 22.09.2018
hod kriketovým míčkem 25.49 Veselí nad Lužnicí 22.09.2018
hod plným míčem 1kg 07.18 h Praha - Strahov 17.02.2018
čtyřboj 0968 h Praha - Strahov 17.02.2018
čtyřboj 0820 Veselí nad Lužnicí 22.09.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.10.2018 Podzimní oddílový žákovský vrhačský trojboj (T. J. Sokol České Budějovice) hod kriketovým míčkem/EleZ/F 6 České Budějovice 22.56
22.09.2018 KP ve vícebojích ml. žactva a přípravek (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) čtyřboj/EleZ 26 Veselí nad Lužnicí 0820
22.09.2018 KP ve vícebojích ml. žactva a přípravek (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) skok daleký/EleZ/F 17 Veselí nad Lužnicí 3.43
22.09.2018 KP ve vícebojích ml. žactva a přípravek (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) hod kriketovým míčkem/EleZ/F 15 Veselí nad Lužnicí 25.49
22.09.2018 KP ve vícebojích ml. žactva a přípravek (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) 60 m/EleZ/B02 6 Veselí nad Lužnicí 10.49
22.09.2018 KP ve vícebojích ml. žactva a přípravek (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) 600 m/EleZ/B03 13 Veselí nad Lužnicí 2:24.62
03.06.2018 2. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a přípravek (Atletika Písek, z.s.) 60 m/EleZ/B03 1 Písek 09.97
03.06.2018 2. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a přípravek (Atletika Písek, z.s.) 50 m překážek/EleZ/B02 5 Písek 10.87
03.06.2018 2. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a přípravek (Atletika Písek, z.s.) skok daleký/EleZ/F 16 Písek 3.58
12.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva a přípravek (TJ Nová Včelnice, z.s.) 60 m/EleZ/B06 4 Nová Včelnice 10.25
12.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva a přípravek (TJ Nová Včelnice, z.s.) 150 m/EleZ/B05 3 Nová Včelnice 26.11
12.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva a přípravek (TJ Nová Včelnice, z.s.) 50 m překážek/EleZ/B03 3 Nová Včelnice 10.72
02.05.2018 Oddílový čtyřboj (T. J. Sokol České Budějovice) čtyřboj/EleZ 5 České Budějovice 0685
02.05.2018 Oddílový čtyřboj (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m/EleZ 4 České Budějovice 10.9
02.05.2018 Oddílový čtyřboj (T. J. Sokol České Budějovice) 600 m/EleZ 4 České Budějovice 2:15.8
02.05.2018 Oddílový čtyřboj (T. J. Sokol České Budějovice) skok daleký/EleZ 5 České Budějovice 3.26
02.05.2018 Oddílový čtyřboj (T. J. Sokol České Budějovice) hod kriketovým míčkem/EleZ 7 České Budějovice 17.20
17.02.2018 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích čtyřboj/EleZ 19 Praha - Strahov 0968
17.02.2018 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích skok daleký/EleZ 17 Praha - Strahov 3.22
17.02.2018 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích hod plným míčem 1kg/EleZ 14 Praha - Strahov 07.18
17.02.2018 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích 60 m/EleZ/B04 3 Praha - Strahov 10.23
17.02.2018 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích 600 m/EleZ/B02 9 Praha - Strahov 2:27.14
21.01.2018 Halové oddílové závody (T. J. Sokol České Budějovice) 60 m/EleZ 7 České Budějovice 10.1
21.01.2018 Halové oddílové závody (T. J. Sokol České Budějovice) skok daleký/EleZ/F2 6 České Budějovice 3.50
21.01.2018 Halové oddílové závody (T. J. Sokol České Budějovice) hod plným míčem 1kg/EleZ/F2 České Budějovice 06.90