Karta atleta

Export do excelu
  • Aneta Matúšková
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: TJ Baník Stříbro, spolek
  • Trenér: Matulková Veronika
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.52 h Praha - Stromovka 16.02.2020
60 m 08.94 Nýřany 09.06.2021
150 m 22.05 Nýřany 09.06.2021
200 m 30.13 Stříbro 05.06.2021
300 m 47.65 Domažlice 15.08.2021
600 m 2:30.95 h Praha - Strahov 28.02.2015
600 m 2:06.72 Stříbro 09.06.2020
800 m 2:58.13 h Praha - Stromovka 17.02.2019
800 m 2:44.70 Domažlice 16.08.2020
1000 m 3:49.85 Plzeň 02.09.2020
1500 m 6:05.02 Stříbro 13.06.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 12.02 h Plzeň 26.01.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 11.34 Plzeň 13.09.2020
100 m překážek (0.76/8.20) 17.36 České Budějovice 11.09.2021
200 m překážek (0.76) 34.49 Stříbro 26.06.2021
skok vysoký 1.20 h Stříbro 12.12.2018
skok vysoký 1.44 Stříbro 05.09.2021
skok daleký 2.45 h Praha-Strahov 27.02.2016
skok daleký 4.24 Stříbro 18.08.2021
vrh koulí 2kg 07.36 Stříbro 25.05.2020
hod oštěpem 400g 17.38 Stříbro 23.09.2020
hod kriketovým míčkem 28.56 Sušice 21.06.2019
pětiboj 1799 Sušice 21.06.2019
čtyřboj 1297 Stříbro 07.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.86 Nýřany 14.06.2018
150 m 25.12 Stříbro 09.05.2018
600 m 2:09.45 Stříbro 09.05.2018
800 m 3:01.85 Nýřany 22.05.2018
1000 m 3:51.69 Nýřany 14.06.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 13.2 Stříbro 27.09.2018
skok vysoký 1.30 Stříbro 25.09.2018
skok vysoký 1.20 h Stříbro 12.12.2018
skok daleký 2.98 Stříbro 09.05.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
12.12.2018 Stříbrská laťka (TJ Baník Stříbro) skok vysoký/Žkm 6= Stříbro 1.20
27.09.2018 Oddílové víceboje žactva (TJ Baník Stříbro, spolek) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/F Stříbro 13.2
25.09.2018 Oddílové kontrolní skokanské závody (TJ Baník Stříbro, spolek) skok vysoký/Žky 5 Stříbro 1.30
16.09.2018 Finále oblastního mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje družstev mladších žáků a mladších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) 800 m/Žkm/B02 6 Plzeň 3:03.25
04.09.2018 4. kolo KMD mladších žáků, mladších žákyň Plzeňského kraje (TJ Sokol SG Plzeň - Petřín) 600 m/Žkm/B01 6 Plzeň- Petřín 2:10.14
04.09.2018 4. kolo KMD mladších žáků, mladších žákyň Plzeňského kraje (TJ Sokol SG Plzeň - Petřín) 60 m/Žkm/R02 2 Plzeň- Petřín 09.90
14.06.2018 3. kolo KMD mladších žáků a žákyň Plzeňského kraje, skupina B (ATLETCLUB Nýřany, z.s.) 60 m/Žkm/R03 5 Nýřany 09.86
14.06.2018 3. kolo KMD mladších žáků a žákyň Plzeňského kraje, skupina B (ATLETCLUB Nýřany, z.s.) 1000 m/Žkm/F 7 Nýřany 3:51.69
22.05.2018 2. kolo OMD SZA mladších žáků a žákyní - sk. B (AKM Viktoria Plzeň) 800 m/Žkm/B 10 Nýřany 3:01.85
22.05.2018 2. kolo OMD SZA mladších žáků a žákyní - sk. B (AKM Viktoria Plzeň) 60 m/Žkm/R01 3 Nýřany 09.89
09.05.2018 1. kolo KMD mladších žáků a mladších žákyň Plzeňského kraje skupina B (TJ Baník Stříbro, spolek) skok daleký/Žkm/F 19 Stříbro 2.98
09.05.2018 1. kolo KMD mladších žáků a mladších žákyň Plzeňského kraje skupina B (TJ Baník Stříbro, spolek) 600 m/Žkm/B02 3 Stříbro 2:09.45
09.05.2018 1. kolo KMD mladších žáků a mladších žákyň Plzeňského kraje skupina B (TJ Baník Stříbro, spolek) 150 m/Žkm/B05 3 Stříbro 25.12