Karta atleta

Export do excelu
  • Dominika Škrletová
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: TJ Nová Včelnice, z.s.
  • Trenér: Zikmund Miroslav
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.59 h Nová Včelnice 08.12.2017
50 m 08.41 České Budějovice - Čtyři Dvory 14.10.2018
60 m 09.42 h Nová Včelnice 06.12.2019
60 m 08.94 Nová Včelnice 01.06.2020
100 m 14.72 Nová Včelnice 01.06.2020
150 m 23.38 Nová Včelnice 01.06.2020
600 m 2:31.24 h Praha - Strahov 17.02.2018
600 m 2:26.16 České Budějovice - Čtyři Dvory 14.10.2018
800 m 3:20.80 Veselí nad Lužnicí 21.09.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 13.16 Nová Včelnice 06.07.2020
skok vysoký 1.00 Nová Včelnice 07.10.2019
skok vysoký 1.10 h Nová Včelnice 04.12.2019
skok daleký 4.06 h Praha - Strahov 18.01.2020
skok daleký 4.11 Veselí nad Lužnicí 27.06.2020
vrh koulí 2kg 06.19 Nová Včelnice 27.09.2019
vrh koulí 2kg 07.04 h Praha - Strahov 18.01.2020
hod diskem 0,75kg 13.79 Nová Včelnice 30.09.2019
hod oštěpem 400g 23.10 Veselí nad Lužnicí 27.06.2020
hod oštěpem 500g 17.86 České Budějovice 06.06.2020
hod kriketovým míčkem 44.94 Veselí nad Lužnicí 27.06.2020
hod plným míčem 1kg 07.60 h Praha - Strahov 17.02.2018
hod plným míčem 1kg 07.86 České Budějovice - Čtyři Dvory 14.10.2018
pětiboj 1413 České Budějovice - Čtyři Dvory 15.10.2018
čtyřboj 0978 h Praha - Strahov 17.02.2018
čtyřboj 0825 Veselí nad Lužnicí 23.09.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 08.5 h Nová Včelnice 16.02.2018
50 m 08.41 České Budějovice - Čtyři Dvory 14.10.2018
60 m 09.74 České Budějovice - Čtyři Dvory 02.09.2018
60 m 09.80 h Nová Včelnice 14.12.2018
600 m 2:31.24 h Praha - Strahov 17.02.2018
600 m 2:26.16 České Budějovice - Čtyři Dvory 14.10.2018
skok daleký 3.31 h Praha - Strahov 17.02.2018
skok daleký 3.42 Veselí nad Lužnicí 22.09.2018
hod kriketovým míčkem 27.39 České Budějovice - Čtyři Dvory 14.10.2018
hod plným míčem 1kg 07.60 h Praha - Strahov 17.02.2018
hod plným míčem 1kg 07.86 České Budějovice - Čtyři Dvory 14.10.2018
pětiboj 1413 České Budějovice - Čtyři Dvory 14.10.2018
čtyřboj 0978 h Praha - Strahov 17.02.2018
čtyřboj 0825 Veselí nad Lužnicí 22.09.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2018 Vánoční halové oddílové závody (TJ Nová Včelnice) 60 m/EleZ/B03 2 Nová Včelnice 10.05
14.12.2018 Vánoční halové oddílové závody (TJ Nová Včelnice) 60 m/EleZ/B07 2 Nová Včelnice 09.80
14.10.2018 Závody ve vícebojích o pohár předsedy KAS Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 600 m/EleZ 13 České Budějovice - Čtyři Dvory 2:26.16
14.10.2018 Závody ve vícebojích o pohár předsedy KAS Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) skok daleký/EleZ České Budějovice - Čtyři Dvory 3.75
14.10.2018 Závody ve vícebojích o pohár předsedy KAS Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) hod plným míčem 1kg/EleZ České Budějovice - Čtyři Dvory 07.86
14.10.2018 Závody ve vícebojích o pohár předsedy KAS Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 50 m/EleZ/B01 3 České Budějovice - Čtyři Dvory 08.41
14.10.2018 Závody ve vícebojích o pohár předsedy KAS Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) hod kriketovým míčkem/EleZ/F 5 České Budějovice - Čtyři Dvory 27.39
14.10.2018 Závody ve vícebojích o pohár předsedy KAS Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) pětiboj/EleZ 5 České Budějovice - Čtyři Dvory 1413
22.09.2018 KP ve vícebojích ml. žactva a přípravek (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) čtyřboj/EleZ 24 Veselí nad Lužnicí 0825
22.09.2018 KP ve vícebojích ml. žactva a přípravek (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) skok daleký/EleZ/F 18 Veselí nad Lužnicí 3.42
22.09.2018 KP ve vícebojích ml. žactva a přípravek (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) hod kriketovým míčkem/EleZ/F 16 Veselí nad Lužnicí 25.36
22.09.2018 KP ve vícebojích ml. žactva a přípravek (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) 60 m/EleZ/B03 3 Veselí nad Lužnicí 10.18
22.09.2018 KP ve vícebojích ml. žactva a přípravek (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) 600 m/EleZ/B03 14 Veselí nad Lužnicí 2:29.80
02.09.2018 3. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 60 m/EleZ/B07 2 České Budějovice - Čtyři Dvory 09.74
02.09.2018 3. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) skok daleký/EleZ 4 České Budějovice - Čtyři Dvory 3.78
03.06.2018 2. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a přípravek (Atletika Písek, z.s.) 50 m překážek/EleZ/B03 1 Písek 10.44
03.06.2018 2. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a přípravek (Atletika Písek, z.s.) skok daleký/EleZ/F 11 Písek 3.64
27.05.2018 Krajský přebor staršího žactva a přípravek na dráze (Atletika Písek) 50 m překážek/EleZ/B04 4 Písek 10.79
27.05.2018 Krajský přebor staršího žactva a přípravek na dráze (Atletika Písek) skok daleký/EleZ/F 29 Písek 2.98
12.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva a přípravek (TJ Nová Včelnice, z.s.) hod plným míčem 1kg/EleZ/F 8 Nová Včelnice 07.41
12.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva a přípravek (TJ Nová Včelnice, z.s.) skok daleký/EleZ 9 Nová Včelnice 3.71
17.02.2018 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích čtyřboj/EleZ 18 Praha - Strahov 0978
17.02.2018 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích 60 m/EleZ/B01 3 Praha - Strahov 10.22
17.02.2018 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích skok daleký/EleZ 12 Praha - Strahov 3.31
17.02.2018 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích hod plným míčem 1kg/EleZ 9 Praha - Strahov 07.60
17.02.2018 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích 600 m/EleZ/B02 10 Praha - Strahov 2:31.24
16.02.2018 Oddílové sprinty (TJ Nová Včelnice, z.s.) 50 m překážek/EleZ/B01 1 Nová Včelnice 10.4
16.02.2018 Oddílové sprinty (TJ Nová Včelnice, z.s.) 50 m/EleZ/B03 1 Nová Včelnice 08.5