Karta atleta

Export do excelu
  • Bára Borová
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: TJ VS Tábor, z. s.
  • Trenér: Monika Pincová
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.54 h Nová Včelnice 18.02.2017
50 m 09.03 Veselí nad Lužnicí 23.09.2017
60 m 09.32 Nová Včelnice 04.05.2019
60 m 09.28 h Praha - Strahov 22.02.2020
150 m 23.23 Nová Včelnice 12.05.2018
300 m 51.22 Veselí nad Lužnicí 26.05.2019
600 m 2:07.00 Veselí nad Lužnicí 23.09.2017
800 m 2:53.70 h Praha - Strahov 16.02.2019
800 m 2:52.81 Veselí nad Lužnicí 21.09.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 11.85 Nová Včelnice 19.05.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 11.78 h České Budějovice 07.02.2020
skok daleký 4.02 Nová Včelnice 04.05.2019
skok daleký 4.03 h Praha - Strahov 22.02.2020
vrh koulí 2kg 06.29 h Praha - Strahov 22.02.2020
hod oštěpem 400g 18.42 Veselí nad Lužnicí 26.05.2019
hod kriketovým míčkem 28.18 Nová Včelnice 04.05.2019
pětiboj 1760 Veselí nad Lužnicí 21.09.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.52 České Budějovice - Čtyři Dvory 02.09.2018
150 m 23.23 Nová Včelnice 12.05.2018
600 m 2:09.45 Veselí nad Lužnicí 22.09.2018
skok daleký 3.60 Veselí nad Lužnicí 22.09.2018
hod kriketovým míčkem 22.24 Veselí nad Lužnicí 22.09.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
22.09.2018 KP ve vícebojích ml. žactva a přípravek (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) čtyřboj/EleZ 13 Veselí nad Lužnicí 1078
22.09.2018 KP ve vícebojích ml. žactva a přípravek (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) 600 m/EleZ/B01 6 Veselí nad Lužnicí 2:09.45
22.09.2018 KP ve vícebojích ml. žactva a přípravek (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) skok daleký/EleZ/F 9 Veselí nad Lužnicí 3.60
22.09.2018 KP ve vícebojích ml. žactva a přípravek (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) hod kriketovým míčkem/EleZ/F 23 Veselí nad Lužnicí 22.24
22.09.2018 KP ve vícebojích ml. žactva a přípravek (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) 60 m/EleZ/B05 4 Veselí nad Lužnicí 10.01
02.09.2018 3. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 60 m/EleZ/B07 1 České Budějovice - Čtyři Dvory 09.52
02.09.2018 3. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 50 m překážek/EleZ/B01 3 České Budějovice - Čtyři Dvory 09.84
02.09.2018 3. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) skok daleký/EleZ 21 České Budějovice - Čtyři Dvory 3.27
03.06.2018 2. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a přípravek (Atletika Písek, z.s.) hod kriketovým míčkem/EleZ/F 20 Písek 18.40
03.06.2018 2. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a přípravek (Atletika Písek, z.s.) 50 m překážek/EleZ/B01 1 Písek 09.74
03.06.2018 2. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a přípravek (Atletika Písek, z.s.) 150 m/EleZ/B01 5 Písek 23.46
27.05.2018 Krajský přebor staršího žactva a přípravek na dráze (Atletika Písek) 50 m překážek/EleZ/B03 1 Písek 09.74
27.05.2018 Krajský přebor staršího žactva a přípravek na dráze (Atletika Písek) skok daleký/EleZ/F 18 Písek 3.37
12.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva a přípravek (TJ Nová Včelnice, z.s.) 150 m/EleZ/B07 2 Nová Včelnice 23.23
12.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva a přípravek (TJ Nová Včelnice, z.s.) skok daleký/EleZ 11 Nová Včelnice 3.68