Karta atleta

Export do excelu
  • Vetchá Rozálie
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: Atletický klub ISCAREX Česká Třebová, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.73 Ústí nad Orlicí 17.08.2019
150 m 24.85 Svitavy 17.09.2017
150 m 22.80 h Praha - Strahov 02.02.2020
600 m 1:51.68 Jablonec nad Nisou 29.09.2019
800 m 2:31.30 Nové Město nad Metují 07.09.2019
800 m 2:29.62 h Ostrava - Vítkovice 08.02.2020
60 m překážek 13.58 Ústí nad Orlicí 15.05.2019
hod kriketovým míčkem 32.94 Chrudim 16.09.2018
vrh koulí 2kg 06.93 Litomyšl 04.09.2019
vrh koulí 2kg 06.31 h Praha - Stromovka 27.01.2019
Přespolní běh 07:52 Mladá Boleslav 30.03.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
150 m 22.80 h Praha - Strahov 02.02.2020
800 m 2:29.62 h Ostrava - Vítkovice 08.02.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.09.2018 KP jednotlivců Pardubického kraje přípravek (Atletika Chrudim) kriket/EleZ/F Chrudim 32.94
16.09.2018 KP jednotlivců Pardubického kraje přípravek (Atletika Chrudim) 600 m/EleZ/F Chrudim 1:54.79
05.09.2018 4. kolo KPD mladšího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) 800 m/Žkm Litomyšl 2:43.80
05.09.2018 4. kolo KPD mladšího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) koule 2kg/Žkm 13 Litomyšl 05.67
05.09.2018 4. kolo KPD mladšího žactva (TJ Jiskra Litomyšl) kriket/Žkm 9 Litomyšl 32.10
13.06.2018 3. kolo KP družstev Pardubického kraje mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 800 m/Žkm/F 4 Ústí nad Orlicí 2:50.14
13.06.2018 3. kolo KP družstev Pardubického kraje mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) kriket/Žkm/F 10 Ústí nad Orlicí 29.02
16.05.2018 1. kolo KP družstev Pardubického kraje mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) dálka/Žkm/F Ústí nad Orlicí DNS
16.05.2018 1. kolo KP družstev Pardubického kraje mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 60 m/Žkm/R02 4 Ústí nad Orlicí 10.17
16.05.2018 1. kolo KP družstev Pardubického kraje mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.) 800 m/Žkm/B02 1 Ústí nad Orlicí 2:51.59