Karta atleta

Export do excelu
  • Filip Komárek
  • Narozen: 2008
  • Klub / oddíl: T. J. Sokol České Budějovice
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.4 h České Budějovice 21.01.2018
60 m 09.52 h Praha - Strahov 16.02.2019
60 m 09.56 České Budějovice 31.05.2020
150 m 24.01 h Praha - Strahov 18.01.2020
150 m 23.76 České Budějovice 31.05.2020
600 m 2:07.14 Veselí nad Lužnicí 22.09.2018
600 m 2:00.06 h Praha - Strahov 16.02.2019
800 m 3:02.76 h Praha - Strahov 22.02.2020
60 m překážek (0.76) 12.20 h Praha - Strahov 22.02.2020
skok vysoký 1.35 České Budějovice 01.06.2020
skok daleký 3.50 Písek 27.05.2018
skok daleký 4.03 h Praha - Strahov 18.01.2020
vrh koulí 3kg 04.50 h Praha - Strahov 22.02.2020
hod kriketovým míčkem 29.68 Veselí nad Lužnicí 22.09.2018
hod plným míčem 1kg 07.62 h Praha - Strahov 16.02.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 08.4 h České Budějovice 21.01.2018
60 m 10.00 h Praha - Strahov 17.02.2018
60 m 10.14 Veselí nad Lužnicí 22.09.2018
150 m 24.57 České Budějovice - Čtyři Dvory 02.09.2018
600 m 2:21.19 h Praha - Strahov 17.02.2018
600 m 2:07.14 Veselí nad Lužnicí 22.09.2018
skok daleký 3.57 h České Budějovice 21.01.2018
skok daleký 3.50 Písek 27.05.2018
hod kriketovým míčkem 29.68 Veselí nad Lužnicí 22.09.2018
hod plným míčem 1kg 06.25 h Praha - Strahov 17.02.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
22.09.2018 KP ve vícebojích ml. žactva a přípravek (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) čtyřboj/EleH 14 Veselí nad Lužnicí 0770
22.09.2018 KP ve vícebojích ml. žactva a přípravek (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) skok daleký/EleH/F 11 Veselí nad Lužnicí 3.42
22.09.2018 KP ve vícebojích ml. žactva a přípravek (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) hod kriketovým míčkem/EleH/F 18 Veselí nad Lužnicí 29.68
22.09.2018 KP ve vícebojích ml. žactva a přípravek (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) 60 m/EleH/B05 1 Veselí nad Lužnicí 10.14
22.09.2018 KP ve vícebojích ml. žactva a přípravek (TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.) 600 m/EleH/B02 4 Veselí nad Lužnicí 2:07.14
02.09.2018 3. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 50 m překážek/EleH/B02 4 České Budějovice - Čtyři Dvory 10.01
02.09.2018 3. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) skok daleký/EleH 10 České Budějovice - Čtyři Dvory 3.54
02.09.2018 3. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 150 m/EleH/B04 1 České Budějovice - Čtyři Dvory 24.57
27.05.2018 Krajský přebor staršího žactva a přípravek na dráze (Atletika Písek) 150 m/EleH/B02 3 Písek 25.35
27.05.2018 Krajský přebor staršího žactva a přípravek na dráze (Atletika Písek) 50 m překážek/EleH/B01 5 Písek 10.22
27.05.2018 Krajský přebor staršího žactva a přípravek na dráze (Atletika Písek) skok daleký/EleH/F 12 Písek 3.50
12.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva a přípravek (TJ Nová Včelnice, z.s.) 600 m/EleH/B02 10 Nová Včelnice 2:19.72
12.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva a přípravek (TJ Nová Včelnice, z.s.) skok daleký/EleH/F 8 Nová Včelnice 3.72
12.05.2018 1. kolo KP družstev staršího žactva a přípravek (TJ Nová Včelnice, z.s.) 50 m překážek/EleH/B02 2 Nová Včelnice 10.39
17.02.2018 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích čtyřboj/EleH 20 Praha - Strahov 0713
17.02.2018 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích skok daleký/EleH 16= Praha - Strahov 3.18
17.02.2018 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích hod plným míčem 1kg/EleH 17 Praha - Strahov 06.25
17.02.2018 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích 60 m/EleH/B02 5 Praha - Strahov 10.00
17.02.2018 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích 600 m/EleH/B02 6 Praha - Strahov 2:21.19
21.01.2018 Halové oddílové závody (T. J. Sokol České Budějovice) 50 m/EleH/B1 2 České Budějovice 08.4
21.01.2018 Halové oddílové závody (T. J. Sokol České Budějovice) skok daleký/EleH/F1 České Budějovice 3.57
21.01.2018 Halové oddílové závody (T. J. Sokol České Budějovice) hod plným míčem 1kg/EleH/F1 České Budějovice 06.10