Karta atleta

Export do excelu
  • Štěpán Ptáček
  • Narozen: 2008
  • Klub / oddíl: Hvězda Pardubice z.s.
  • Trenér: Vondřejc Jiří st.
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.98 Litomyšl 03.08.2019
60 m 08.95 Pardubice 05.06.2019
60 m 09.25 h Praha - Strahov 02.02.2020
100 m 15.42 Litomyšl 05.08.2017
150 m 23.66 Dvůr Králové nad Labem 22.08.2018
150 m 23.13 h Praha - Strahov 02.02.2020
200 m 34.86 Litomyšl 05.08.2017
300 m 54.97 Pardubice 05.09.2018
600 m 2:09.24 Pardubice 06.06.2018
skok daleký 3.68 Pardubice 12.09.2018
hod kriketovým míčkem 26.30 Pardubice 12.09.2018
sprintérský trojboj 0383 Litomyšl 05.08.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.33 Nové Město nad Metují 21.07.2018
100 m 15.60 Dvůr Králové nad Labem 22.08.2018
150 m 23.66 Dvůr Králové nad Labem 22.08.2018
300 m 54.97 Pardubice 05.09.2018
600 m 2:09.24 Pardubice 06.06.2018
skok daleký 3.68 Pardubice 12.09.2018
hod kriketovým míčkem 26.30 Pardubice 12.09.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
16.09.2018 KP jednotlivců Pardubického kraje přípravek (Atletika Chrudim) 150 m/EleH/B02 3 Chrudim 23.82
16.09.2018 KP jednotlivců Pardubického kraje přípravek (Atletika Chrudim) 60 m/EleH/R02 5 Chrudim 09.48
16.09.2018 KP jednotlivců Pardubického kraje přípravek (Atletika Chrudim) skok daleký/EleH/F 11 Chrudim 3.34
12.09.2018 4. kolo KP družstev přípravky, sk. A (Hvězda Pardubice z.s.) hod kriketovým míčkem/EleH 32 Pardubice 26.30
12.09.2018 4. kolo KP družstev přípravky, sk. A (Hvězda Pardubice z.s.) skok daleký/EleH 9 Pardubice 3.68
12.09.2018 4. kolo KP družstev přípravky, sk. A (Hvězda Pardubice z.s.) 60 m/EleH/B07 1 Pardubice 09.65
12.09.2018 4. kolo KP družstev přípravky, sk. A (Hvězda Pardubice z.s.) 600 m/EleH/B03 Pardubice DNS
05.09.2018 4. kolo KP družstev mladšího žactva, sk. A (Hvězda Pardubice z.s.) 300 m/Žcm/B04 3 Pardubice 54.97
05.09.2018 4. kolo KP družstev mladšího žactva, sk. A (Hvězda Pardubice z.s.) skok daleký/Žcm/F 28 Pardubice 3.13
05.09.2018 4. kolo KP družstev mladšího žactva, sk. A (Hvězda Pardubice z.s.) 60 m/Žcm/R05 5 Pardubice 09.74
22.08.2018 Letní mítink a memoriál K.Štěpána v hodu diskem (TJ Dvůr Králové n/L.) 150 m/Žcm Dvůr Králové nad Labem 23.66
22.08.2018 Letní mítink a memoriál K.Štěpána v hodu diskem (TJ Dvůr Králové n/L.) 60 m/Žcm Dvůr Králové nad Labem 09.60
22.08.2018 Letní mítink a memoriál K.Štěpána v hodu diskem (TJ Dvůr Králové n/L.) 100 m/Žcm Dvůr Králové nad Labem 15.60
12.08.2018 Týnišťské memoriály a veřejné závody (SK Týniště nad Orlicí, z. s.) 100 m/M/B2 4 Týniště nad Orlicí 14.78
12.08.2018 Týnišťské memoriály a veřejné závody (SK Týniště nad Orlicí, z. s.) skok daleký/M 9 Týniště nad Orlicí 3.35
21.07.2018 Velká cena Nového Města nad Metují (SK Nové Město nad Metují) 60 m/Žcm/F 5 Nové Město nad Metují 09.33
06.06.2018 2. kolo KP družstev přípravky,sk.A (Hvězda Pardubice) skok daleký/EleH/F 19 Pardubice 3.32
06.06.2018 2. kolo KP družstev přípravky,sk.A (Hvězda Pardubice) hod kriketovým míčkem/EleH/F 41 Pardubice 23.44
06.06.2018 2. kolo KP družstev přípravky,sk.A (Hvězda Pardubice) 60 m/EleH/B07 1 Pardubice 09.42
06.06.2018 2. kolo KP družstev přípravky,sk.A (Hvězda Pardubice) 600 m/EleH/B03 1 Pardubice 2:09.24
23.05.2018 1. kolo KP družstev přípravky,sk.A (Hvězda Pardubice) skok daleký/EleH/F 17 Pardubice 3.22
23.05.2018 1. kolo KP družstev přípravky,sk.A (Hvězda Pardubice) hod kriketovým míčkem/EleH/F 43 Pardubice 23.71
23.05.2018 1. kolo KP družstev přípravky,sk.A (Hvězda Pardubice) 60 m/EleH/B05 1 Pardubice 09.68
23.05.2018 1. kolo KP družstev přípravky,sk.A (Hvězda Pardubice) 600 m/EleH/B03 4 Pardubice 2:11.31