Karta atleta

Export do excelu
  • Nikol Chmelíková
  • Narozen: 2008
  • Klub / oddíl: AK ŠKODA Plzeň
  • Trenér: Rodek Bohumil
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.6 h Plzeň 05.02.2019
60 m 08.88 h Praha - Stromovka 25.01.2020
60 m 08.48 Plzeň 27.05.2021
100 m 14.65 Plzeň - Schwarzova 20.09.2019
150 m 21.17 h Praha - Stromovka 16.02.2020
150 m 20.70 Stříbro 30.05.2021
200 m 29.0 Plzeň - Schwarzova 29.06.2020
300 m 56.93 Nýřany 22.05.2018
500 m 1:35.2 Sušice 26.05.2020
600 m 2:02.82 Plzeň - Schwarzova 20.09.2019
800 m 2:52.37 Sušice 29.06.2021
60 m překážek (0.76/7.70) 10.62 h Praha - Stromovka 16.02.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 09.88 Stříbro 26.06.2021
skok vysoký 1.11 h Plzeň, tělocvična 26. ZŠ 31.01.2020
skok vysoký 1.11 Plzeň - Schwarzova 29.06.2020
skok daleký 4.06 h Plzeň 14.01.2020
skok daleký 4.48 Klatovy 21.06.2021
vrh koulí 2kg 08.43 h Plzeň 07.02.2020
vrh koulí 2kg 10.66 Plzeň 12.09.2021
hod oštěpem 400g 23.56 Plzeň - Schwarzova 29.06.2020
hod kriketovým míčkem 36.26 Sušice 29.06.2021
hod plným míčem 1kg 08.00 h Plzeň 09.03.2019
hod plným míčem 1kg 09.00 Sušice 19.04.2019
hod plným míčem 2kg 06.80 h Sušice 08.02.2020
pětiboj 2587 Sušice 29.06.2021

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.54 Nýřany 14.06.2018
150 m 23.45 Plzeň 16.09.2018
200 m 35.22 Plzeň 26.06.2018
300 m 56.93 Nýřany 22.05.2018
500 m 1:55.8 Plzeň 24.04.2018
skok vysoký 1.01 Plzeň 25.09.2018
skok daleký 3.01 h Plzeň 13.02.2018
skok daleký 3.57 Plzeň 25.09.2018
vrh koulí 2kg 05.98 Plzeň 26.06.2018
hod kriketovým míčkem 21.55 Nýřany 14.06.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
25.09.2018 4. Viktoriánek (AKM Viktoria Plzeň z.s.) skok vysoký/EleZ/F 4 Plzeň 1.01
25.09.2018 4. Viktoriánek (AKM Viktoria Plzeň z.s.) skok daleký/EleZ/F Plzeň 3.57
16.09.2018 Finále oblastního mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje družstev mladších žáků a mladších žákyň (AK ŠKODA Plzeň) 150 m/Žkm/B04 3 Plzeň 23.45
04.09.2018 4. kolo KMD mladších žáků, mladších žákyň Plzeňského kraje (TJ Sokol SG Plzeň - Petřín) 60 m/Žkm/R01 3 Plzeň- Petřín 09.77
04.09.2018 4. kolo KMD mladších žáků, mladších žákyň Plzeňského kraje (TJ Sokol SG Plzeň - Petřín) 150 m/Žkm/B03 3 Plzeň- Petřín 24.18
29.08.2018 Malá cena AKM Viktoria Plzeň 2018 (AKM Viktoria Plzeň z.s.) 150 m/Ž/B04 5 Nýřany 24.50
29.08.2018 Malá cena AKM Viktoria Plzeň 2018 (AKM Viktoria Plzeň z.s.) 60 m/Ž/B06 5= Nýřany 09.78
26.06.2018 3. Viktoriánek (AKM Viktoria Plzeň z.s.) 60 m/Ž/FC 4 Plzeň 09.76
26.06.2018 3. Viktoriánek (AKM Viktoria Plzeň z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm 7 Plzeň 05.98
26.06.2018 3. Viktoriánek (AKM Viktoria Plzeň z.s.) 200 m/Žkm/B04 2 Plzeň 35.22
26.06.2018 3. Viktoriánek (AKM Viktoria Plzeň z.s.) 60 m/Ž/R01 2 Plzeň 09.67
14.06.2018 3. kolo KMD mladších žáků a žákyň Plzeňského kraje, skupina B (ATLETCLUB Nýřany, z.s.) 60 m/Žkm/R03 4 Nýřany 09.54
14.06.2018 3. kolo KMD mladších žáků a žákyň Plzeňského kraje, skupina B (ATLETCLUB Nýřany, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 16 Nýřany 21.55
22.05.2018 2. kolo OMD SZA mladších žáků a žákyní - sk. B (AKM Viktoria Plzeň) 300 m/Žkm/B02 2 Nýřany 56.93
22.05.2018 2. kolo OMD SZA mladších žáků a žákyní - sk. B (AKM Viktoria Plzeň) 60 m/Žkm/R03 3 Nýřany 09.78
09.05.2018 1. kolo KMD mladších žáků a mladších žákyň Plzeňského kraje skupina B (TJ Baník Stříbro, spolek) 150 m/Žkm/B02 2 Stříbro 24.08
09.05.2018 1. kolo KMD mladších žáků a mladších žákyň Plzeňského kraje skupina B (TJ Baník Stříbro, spolek) 60 m/Žkm/R07 4 Stříbro 09.74
04.05.2018 2. Viktoriánek (AKM Viktoria Plzeň z.s.) 60 m/EleZ/B02 1 Plzeň 10.18
04.05.2018 2. Viktoriánek (AKM Viktoria Plzeň z.s.) skok daleký/EleZ 4 Plzeň 3.35
24.04.2018 1. Viktoriánek (AKM Viktoria Plzeň z.s.) skok daleký/EleZ 11 Plzeň 2.72
24.04.2018 1. Viktoriánek (AKM Viktoria Plzeň z.s.) vrh koulí 2kg/EleZ Plzeň 05.70
24.04.2018 1. Viktoriánek (AKM Viktoria Plzeň z.s.) 500 m/EleZ 8 Plzeň 1:55.8
13.02.2018 Halové závody mládeže AKM Viktoria Plzeň (AKM Viktoria Plzeň) skok daleký/EleZ 5 Plzeň 3.01