Karta atleta

Export do excelu
  • Jana Kozáková
  • Narozen: 2008
  • Klub / oddíl: MÍLAŘI Domažlice
  • Trenér: Voják Jiří
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.87 h Praha - Juliska 16.01.2020
60 m 08.47 Sušice 29.06.2021
150 m 21.70 h Praha - Stromovka 16.02.2020
150 m 21.20 Stříbro 09.06.2020
300 m 47.81 h Praha - Strahov 02.02.2020
300 m 45.42 Sušice 22.05.2021
600 m 2:08.94 h Praha - Strahov 10.03.2018
600 m 1:47.62 Písek 28.09.2021
800 m 2:31.46 Chodov 28.09.2020
1000 m 3:34.16 Plzeň - Petřín 09.09.2021
1500 m 5:38.74 Stříbro 13.06.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 11.19 h Praha - Juliska 16.01.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 10.96 Plzeň 15.08.2021
200 m překážek (0.76) 37.62 Domažlice 01.09.2019
skok daleký 3.47 h Praha - Strahov 10.03.2018
skok daleký 4.84 Plzeň 12.09.2021
vrh koulí 2kg 09.42 Plzeň - Petřín 09.09.2021
hod kriketovým míčkem 46.38 Sušice 29.06.2021
pětiboj 2802 Pacov 17.07.2021

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.56 Stříbro 09.05.2018
600 m 2:08.94 h Praha - Strahov 10.03.2018
600 m 2:03.53 Domažlice 18.08.2018
1000 m 3:48.99 Nýřany 14.06.2018
60 m překážek (0.76/7.70) 12.41 Stříbro 09.05.2018
skok daleký 3.47 h Praha - Strahov 10.03.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
04.09.2018 4. kolo KMD mladších žáků, mladších žákyň Plzeňského kraje (TJ Sokol SG Plzeň - Petřín) 600 m/Žkm/B01 2 Plzeň- Petřín 2:04.00
04.09.2018 4. kolo KMD mladších žáků, mladších žákyň Plzeňského kraje (TJ Sokol SG Plzeň - Petřín) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 4 Plzeň- Petřín 13.30
18.08.2018 53. ročník Chodská 1500, VC v běhu na 100m a Cena Jana Mazance na 300m (AC Domažlice) 600 m/EleZ Domažlice 2:03.53
14.06.2018 3. kolo KMD mladších žáků a žákyň Plzeňského kraje, skupina B (ATLETCLUB Nýřany, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 4 Nýřany 17.55
14.06.2018 3. kolo KMD mladších žáků a žákyň Plzeňského kraje, skupina B (ATLETCLUB Nýřany, z.s.) 1000 m/Žkm/F 5 Nýřany 3:48.99
22.05.2018 2. kolo OMD SZA mladších žáků a žákyní - sk. B (AKM Viktoria Plzeň) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B04 1 Nýřany 12.96
22.05.2018 2. kolo OMD SZA mladších žáků a žákyní - sk. B (AKM Viktoria Plzeň) 60 m/Žkm/R07 4 Nýřany 09.66
09.05.2018 1. kolo KMD mladších žáků a mladších žákyň Plzeňského kraje skupina B (TJ Baník Stříbro, spolek) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 4 Stříbro 12.41
09.05.2018 1. kolo KMD mladších žáků a mladších žákyň Plzeňského kraje skupina B (TJ Baník Stříbro, spolek) 60 m/Žkm/R08 2 Stříbro 09.56
10.03.2018 Mistrovství Plzeňského kraje nejmladších žáků a nejmladších žákyň (PKAS) 60 m překážek/EleZ/B2 1 Praha - Strahov 10.25
10.03.2018 Mistrovství Plzeňského kraje nejmladších žáků a nejmladších žákyň (PKAS) 600 m/EleZ/B2 2 Praha - Strahov 2:08.94
10.03.2018 Mistrovství Plzeňského kraje nejmladších žáků a nejmladších žákyň (PKAS) skok daleký/EleZ/F 6 Praha - Strahov 3.47