Karta atleta

Export do excelu
  • Ondřej Konfršt
  • Narozen: 2009
  • Klub / oddíl: Atletika Písek, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Atletická přípravka-hoši
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.41 Písek 08.05.2018
50 m 08.32 h České Budějovice 08.12.2018
60 m 09.63 h Praha - Strahov 22.02.2020
60 m 09.56 Prachatice 27.09.2020
100 m 15.89 Písek 10.06.2018
600 m 2:04.04 h Praha - Strahov 22.02.2020
600 m 2:04.75 Prachatice 27.09.2020
60 m překážek (0.76) 12.74 h Praha - Strahov 18.01.2020
60 m překážek (0.76) 12.30 České Budějovice 13.06.2020
skok vysoký 1.26 h Praha - Strahov 18.01.2020
skok vysoký 1.33 Jindřichův Hradec 06.09.2020
skok daleký 3.63 h Praha - Strahov 22.02.2020
skok daleký 3.70 Lomnice nad Lužnicí 19.09.2020
hod kriketovým míčkem 38.38 Jindřichův Hradec 28.09.2019
hod plným míčem 1kg 06.74 Tábor 31.05.2019
hod plným míčem 1kg 08.08 h Praha - Strahov 22.02.2020
pětiboj 0973 České Budějovice - Čtyři Dvory 14.10.2018
čtyřboj 0927 h Praha - Strahov 16.02.2019
čtyřboj 0973 Lomnice nad Lužnicí 19.09.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 08.41 Písek 08.05.2018
50 m 08.32 h České Budějovice 08.12.2018
60 m 09.97 h Praha - Strahov 17.02.2018
100 m 15.89 Písek 10.06.2018
600 m 2:10.87 h Praha - Strahov 17.02.2018
600 m 2:06.69 Písek 03.06.2018
skok daleký 3.15 h Praha - Strahov 17.02.2018
skok daleký 3.34 Písek 27.05.2018
hod kriketovým míčkem 32.27 Písek 27.05.2018
hod plným míčem 1kg 05.41 h Praha - Strahov 17.02.2018
hod plným míčem 1kg 05.65 České Budějovice - Čtyři Dvory 14.10.2018
pětiboj 0973 České Budějovice - Čtyři Dvory 14.10.2018
čtyřboj 0784 h Praha - Strahov 17.02.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.12.2018 14. ročník Mikulášské haly pro přípravku, ml. a st. žactvo a dorost (TJ SK Čéčova Č.Budějovice) 50 m/EleHm/B1 2 České Budějovice 08.32
08.12.2018 14. ročník Mikulášské haly pro přípravku, ml. a st. žactvo a dorost (TJ SK Čéčova Č.Budějovice) 60 m/EleHm/B1 4 České Budějovice 10.32
14.10.2018 Závody ve vícebojích o pohár předsedy KAS Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 50 m/EleH/B01 2 České Budějovice - Čtyři Dvory 08.49
14.10.2018 Závody ve vícebojích o pohár předsedy KAS Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 600 m/EleH České Budějovice - Čtyři Dvory 2:13.26
14.10.2018 Závody ve vícebojích o pohár předsedy KAS Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) skok daleký/EleH/F České Budějovice - Čtyři Dvory 3.55
14.10.2018 Závody ve vícebojích o pohár předsedy KAS Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) hod kriketovým míčkem/EleH 4 České Budějovice - Čtyři Dvory 27.59
14.10.2018 Závody ve vícebojích o pohár předsedy KAS Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) hod plným míčem 1kg/EleH 6 České Budějovice - Čtyři Dvory 05.65
14.10.2018 Závody ve vícebojích o pohár předsedy KAS Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) pětiboj/EleH 3= České Budějovice - Čtyři Dvory 0973
10.06.2018 24. ročník Běhu Tolerance a 12. ročník Memoriálu Luboše Kučery (Atletika Písek) 100 m/EleHm/B02 1 Písek 15.89
03.06.2018 2. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a přípravek (Atletika Písek, z.s.) 600 m/EleH/B 11 Písek 2:06.69
03.06.2018 2. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a přípravek (Atletika Písek, z.s.) skok daleký/EleH/F 13 Písek 3.43
03.06.2018 2. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a přípravek (Atletika Písek, z.s.) hod kriketovým míčkem/EleH/F 12 Písek 32.03
27.05.2018 Krajský přebor staršího žactva a přípravek na dráze (Atletika Písek) hod kriketovým míčkem/EleH/F 9 Písek 32.27
27.05.2018 Krajský přebor staršího žactva a přípravek na dráze (Atletika Písek) skok daleký/EleH/F 15 Písek 3.34
27.05.2018 Krajský přebor staršího žactva a přípravek na dráze (Atletika Písek) 600 m/EleH/B01 5 Písek 2:09.71
08.05.2018 Písecký kilometr (Atletika Písek, z.s.) 50 m překážek/EleH/F Písek 10.64
08.05.2018 Písecký kilometr (Atletika Písek, z.s.) 50 m/EleHm/F Písek 08.41
24.02.2018 8. ročník Velké ceny SK Čéčova pro dorost, st. a ml. žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.) 50 m/EleH 9 České Budějovice 08.61
24.02.2018 8. ročník Velké ceny SK Čéčova pro dorost, st. a ml. žactvo a přípravku (TJ SK Čéčova Č.Budějovice, z.s.) 60 m/EleH 9= České Budějovice 10.29
17.02.2018 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích čtyřboj/EleH 15 Praha - Strahov 0784
17.02.2018 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích 600 m/EleH/B01 3 Praha - Strahov 2:10.87
17.02.2018 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích skok daleký/EleH 18 Praha - Strahov 3.15
17.02.2018 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích hod plným míčem 1kg/EleH 26 Praha - Strahov 05.41
17.02.2018 Přebor Jihočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích 60 m/EleH/B06 4 Praha - Strahov 09.97