Karta atleta

Export do excelu
  • Matouš Veselý
  • Narozen: 2009
  • Klub / oddíl: VESELÁ ATLETIKA, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Atletická přípravka-hoši
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 09.03 h Jablonec nad Nisou 16.03.2019
50 m 09.04 České Budějovice - Čtyři Dvory 13.10.2019
60 m 10.64 h Praha - Strahov 16.02.2019
60 m 10.01 Nová Včelnice 06.07.2020
150 m 25.22 České Budějovice 08.09.2019
150 m 25.55 h Praha - Strahov 18.01.2020
300 m 57.58 h Jablonec nad Nisou 16.03.2019
600 m 2:24.89 h Praha - Strahov 16.02.2019
600 m 2:05.56 Veselí nad Lužnicí 21.09.2019
800 m 2:58.76 Nová Včelnice 06.07.2020
60 m překážek (0.76) 13.33 Nová Včelnice 06.07.2020
skok vysoký 1.09 Jindřichův Hradec 28.06.2020
skok daleký 3.46 h Praha - Strahov 18.01.2020
skok daleký 3.58 Nová Včelnice 06.07.2020
hod kriketovým míčkem 21.88 Veselí nad Lužnicí 21.09.2019
hod plným míčem 1kg 04.78 České Budějovice - Čtyři Dvory 14.10.2018
hod plným míčem 1kg 06.13 h Praha - Strahov 16.02.2019
pětiboj 0663 České Budějovice - Čtyři Dvory 14.10.2018
čtyřboj 0346 Jablonné v Podještědí 23.06.2018
čtyřboj 0000 h Praha - Strahov 16.02.2019
trojboj 0407 h Jablonec nad Nisou 16.03.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 09.37 České Budějovice - Čtyři Dvory 14.10.2018
60 m 10.94 České Budějovice - Čtyři Dvory 02.09.2018
150 m 27.26 Písek 03.06.2018
600 m 2:14.77 České Budějovice - Čtyři Dvory 14.10.2018
skok daleký 3.27 České Budějovice - Čtyři Dvory 14.10.2018
hod kriketovým míčkem 21.43 Jablonné v Podještědí 23.06.2018
hod plným míčem 1kg 04.78 České Budějovice - Čtyři Dvory 14.10.2018
pětiboj 0663 České Budějovice - Čtyři Dvory 14.10.2018
čtyřboj 0346 Jablonné v Podještědí 23.06.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.10.2018 Závody ve vícebojích o pohár předsedy KAS Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 50 m/EleH/B01 5 České Budějovice - Čtyři Dvory 09.37
14.10.2018 Závody ve vícebojích o pohár předsedy KAS Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 600 m/EleH 4 České Budějovice - Čtyři Dvory 2:14.77
14.10.2018 Závody ve vícebojích o pohár předsedy KAS Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) skok daleký/EleH/F 6 České Budějovice - Čtyři Dvory 3.27
14.10.2018 Závody ve vícebojích o pohár předsedy KAS Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) hod kriketovým míčkem/EleH 12 České Budějovice - Čtyři Dvory 16.58
14.10.2018 Závody ve vícebojích o pohár předsedy KAS Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) hod plným míčem 1kg/EleH 9 České Budějovice - Čtyři Dvory 04.78
14.10.2018 Závody ve vícebojích o pohár předsedy KAS Jihočeského kraje (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) pětiboj/EleH 7 České Budějovice - Čtyři Dvory 0663
02.09.2018 3. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 60 m/EleH/B06 4 České Budějovice - Čtyři Dvory 10.94
02.09.2018 3. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) skok daleký/EleH 27 České Budějovice - Čtyři Dvory 3.15
02.09.2018 3. kolo krajského přeboru družstev starších žáků, starších žákyň a přípravek (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 150 m/EleH/B05 2 České Budějovice - Čtyři Dvory 28.17
23.06.2018 Krajský přebor ve vícebojích nejmladšího žactva (Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podještědí ) čtyřboj/EleHm 12 Jablonné v Podještědí 0346
23.06.2018 Krajský přebor ve vícebojích nejmladšího žactva (Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podještědí ) hod kriketovým míčkem/EleHm 10 Jablonné v Podještědí 21.43
23.06.2018 Krajský přebor ve vícebojích nejmladšího žactva (Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podještědí ) skok daleký/EleHm 13 Jablonné v Podještědí 2.87
23.06.2018 Krajský přebor ve vícebojích nejmladšího žactva (Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podještědí ) 50 m/EleHm/B04 4 Jablonné v Podještědí 09.36
23.06.2018 Krajský přebor ve vícebojích nejmladšího žactva (Sportovní klub ZŠ Jablonné v Podještědí ) 600 m/EleHm/B02 6 Jablonné v Podještědí 2:26.89
03.06.2018 2. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a přípravek (Atletika Písek, z.s.) 150 m/EleH/B03 6 Písek 27.26
03.06.2018 2. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a přípravek (Atletika Písek, z.s.) skok daleký/EleH/F 23 Písek 3.08
03.06.2018 2. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva a přípravek (Atletika Písek, z.s.) hod kriketovým míčkem/EleH/F 32 Písek 17.04
27.05.2018 Krajský přebor staršího žactva a přípravek na dráze (Atletika Písek) hod kriketovým míčkem/EleH/F 24 Písek 17.28
27.05.2018 Krajský přebor staršího žactva a přípravek na dráze (Atletika Písek) skok vysoký/EleH/F Písek NM