Karta atleta

Export do excelu
  • Kánský Vladimír
  • Narozen: 1940
  • Klub / oddíl: Spartak Praha 4
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
chůze dráha 1000m 6:24.2 Rumburk 1.7.2017
chůze dráha 3000 m 17:03.3 Beroun 27.4.2014
chůze dráha 3000 m 17:12.65 h Praha-Stromovka 10.3.2012
chůze dráha 5000 m 29:26.09 Trutnov 20.6.2015
chůze dráha 5000 m 29:41.3 h Jablonec nad Nisou 27.12.2011
chůze dráha 10000 m 59:53.0 Mladá Boleslav 9.10.2011
hodinovka chůze 10017.00 Mladá Boleslav 9.10.2011
5 km chůze 29:20 Poděbrady 11.4.2015
10 km chůze 59:18 Poděbrady 12.4.2014
20 km chůze 2:13:09 Přerov 16.8.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
chůze dráha 3000 m 21:36.98 h Jablonec nad Nisou 9.3.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
20.10.2018 Pražská chodecká hodinovka - 6. ročník (AC Rumburk, z.s. ve spolupráci) chůze 1hod./M 4 Praha - Stromovka 09451
06.10.2018 MČR veteránů v chůzi na 10km (AC Rumburk, z.s.) 10km chůze/M 11 Šluknov 66:21
04.09.2018 MISTROVSTVÍ SVĚTA VETERÁNŮ chůze 5000m/M Malaga 33:31.34
04.09.2018 MISTROVSTVÍ SVĚTA VETERÁNŮ 10km chůze/M 31 Malaga 66:00
04.09.2018 MISTROVSTVÍ SVĚTA VETERÁNŮ 20km chůze/M/F1 42 Malaga 2:21:57
26.08.2018 Okolo Máchova jezírka (TJ Spartak Třebíč, spolek) 10km chůze/M 5 Třebíč 65:06
27.07.2018 Zlatý maraton Emila Zátopka (SC MARATHON PLZEŇ , z.s. ) 10km chůze/M 4 Praha-Stromovka 79:26
14.07.2018 10000 m chůze pro 4. kolo I. ligy mužů, skupina A, B a 10000 m chůze pro 4. kolo II. ligy mužů, skupina A, B, C (SK Nové Město nad Metují) chůze 10000m/M 20 Nové Město nad Metují 65:04.85
10.06.2018 ELEVEN PŮLMARATON PRAHA - BRANDÝS 21 km, 10 km, 10 km chůze, 3 km chůze (AC Praha 1890) 10km chůze/M 18 Zeleneč 67:08
26.05.2018 10 km chůze pro 3. kolo II. ligy mužů, skupina A, B, D, E a 10 km chůze pro 3. kolo I. ligy mužů, skupina C (Sportovní chůze Praha, z. s.) 10km chůze/M 19 Praha 67:29
02.05.2018 Veřejné závody žactva + vložený závod Dorostu, Juniorstva a Dospělých v chůzi na 3km (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) chůze 3000m/M/B 2 Praha-Vinohrady 20:00.6
14.04.2018 10 km chůze pro 2. kolo I. ligy mužů a 2. kolo II. ligy mužů (Sportovní chůze Praha, z. s.) 10km chůze/M 34 Milovice 67:18
07.04.2018 Mítink EA v chůzi-Poděbrady Walking 2018 (Český atletický svaz) 5km chůze/V 15 Poděbrady 31:49
30.03.2018 52. ročník Olomoucké dvacítky v chůzi (MMaS, chůze do extraligy, I. a II. ligy) (Atletický klub Olomouc z.s.) 10km chůze/M 47 Olomouc 66:53
10.03.2018 Mistrovství ČR veteránů v hale chůze 3000m/M 9 Praha - Stromovka 22:07.02
14.01.2018 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň + (KP v chůzi) (A. C. TEPO Kladno, TJ Lokomoti) chůze 3000m/M/F MS Praha-Strahov 18:55.01