Karta atleta

Export do excelu
  • Vondra Josef
  • Narozen: 1971
  • Klub / oddíl: Hvězda Pardubice z.s.
  • Trenér Jiří Vondřejc
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.82 Litomyšl 06.08.2016
60 m 08.78 h Jablonec nad Nisou 24.02.2016
100 m 12.92 Hradec Králové 06.09.2017
200 m 28.40 Hradec Králové 06.09.2017
200 m 28.27 h Praha-Stromovka 12.03.2016
300 m 46.40 Pardubice 28.04.2016
300 m 46.60 h Jablonec nad Nisou 24.02.2018
400 m 59.83 Nová Paka 16.07.2016
400 m 65.01 h Jablonec nad Nisou 04.02.2018
600 m 1:49.24 Pardubice 17.05.2016
800 m 2:21.22 Rumburk 23.06.2018
800 m 2:25.09 h Jablonec nad Nisou 09.03.2019
1000 m 3:10.80 h Jablonec nad Nisou 24.02.2018
1500 m 4:55.5 Hradec Králové 17.06.2018
1500 m 5:03.62 h Praha - Stromovka 10.03.2018
1 anglická míle 5:27.46 Litomyšl 03.08.2019
2000 m 6:52.03 Dvůr Králové nad Labem 21.08.2019
3000 m 11:39.18 h Jablonec nad Nisou 31.01.2016
5000 m 20:40.49 Pardubice 30.06.2019
sprintérský trojboj 1158 Hradec Králové 06.09.2017
hod diskem 2kg 18.95 Trutnov 23.10.2019
vrh koulí 7,26kg 07.21 Trutnov 23.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 14.36 Týniště nad Orlicí 28.07.2019
200 m 28.85 Svitavy 01.09.2019
400 m 64.42 Týniště nad Orlicí 28.07.2019
400 m 65.61 h Praha - Stromovka 27.01.2019
800 m 2:24.03 Trutnov 23.06.2019
800 m 2:25.09 h Jablonec nad Nisou 09.03.2019
1500 m 5:06.39 Praha - Juliska 03.06.2019
1500 m 5:08.48 h Jablonec nad Nisou 20.02.2019
1 anglická míle 5:27.46 Litomyšl 03.08.2019
2000 m 6:52.03 Dvůr Králové nad Labem 21.08.2019
5000 m 20:40.49 Pardubice 30.06.2019
hod diskem 2kg 18.95 Trutnov 23.10.2019
vrh koulí 7,26kg 07.21 Trutnov 23.10.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.09.2018 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) sprint. tr/M Hradec Králové DNS
05.09.2018 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 200 m/M/B05 Hradec Králové DNS
05.09.2018 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/M/B04 Hradec Králové DNS
05.09.2018 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/M/B02 Hradec Králové DNS
12.08.2018 Týnišťské memoriály a veřejné závody (SK Týniště nad Orlicí, z. s.) 400 m/M/B2 2 Týniště nad Orlicí 63.85
12.08.2018 Týnišťské memoriály a veřejné závody (SK Týniště nad Orlicí, z. s.) 800 m/M/F 6 Týniště nad Orlicí 2:25.50
23.06.2018 MČR veteránů na dráze (AC Rumburk, z.s.) 800 m/M/B1 3 Rumburk 2:21.22
23.06.2018 MČR veteránů na dráze (AC Rumburk, z.s.) 1500 m/M 7 Rumburk 4:57.85
17.06.2018 3. kolo KPD mužů a žen (TJ Sokol Hradec Králové) 1500 m/M/F 8 Hradec Králové 4:55.5
04.06.2018 Mítink EA - Memoriál Josefa Odložila (Český atletický svaz ve spolupráci s MJO s.r.o.) 1500 m/V 8 Praha 4:57.73
20.05.2018 1. kolo společného KPD mužů a žen (Pardubického a Královéhradeckého KAS) (SK Týniště nad Orlicí, z.s.) 800 m/M/F 12 Týniště nad Orlicí 2:24.74
20.05.2018 1. kolo společného KPD mužů a žen (Pardubického a Královéhradeckého KAS) (SK Týniště nad Orlicí, z.s.) 1500 m/M/F 11 Týniště nad Orlicí 4:57.09
10.03.2018 Mistrovství ČR veteránů v hale 1500 m/M 5 Praha - Stromovka 5:03.62
10.03.2018 Mistrovství ČR veteránů v hale 200 m/M 10 Praha - Stromovka 28.54
10.03.2018 Mistrovství ČR veteránů v hale 400 m/M 4 Praha - Stromovka 65.67
24.02.2018 2. Otevřené Mistrovství Severních Čech a Saska v hale veteránů (AC Slovan Liberec, z.s.) 1000 m/V/B1 3 Jablonec nad Nisou 3:10.80
24.02.2018 2. Otevřené Mistrovství Severních Čech a Saska v hale veteránů (AC Slovan Liberec, z.s.) 300 m/V/B1 3 Jablonec nad Nisou 46.60
04.02.2018 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický svaz) 800 m/M/B02 4 Jablonec nad Nisou 2:25.31
04.02.2018 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický svaz) 400 m/M/B03 3 Jablonec nad Nisou 65.01
04.02.2018 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický svaz) 200 m/M/B03 3 Jablonec nad Nisou 28.85