Karta atleta

Export do excelu
  • Josef Vondra
  • Narozen: 1971
  • Klub / oddíl: Hvězda Pardubice z.s.
  • Trenér: Vondřejc Jiří
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.78 h Jablonec nad Nisou 24.02.2016
60 m 08.82 Litomyšl 06.08.2016
100 m 12.92 Hradec Králové 06.09.2017
200 m 28.27 h Praha-Stromovka 12.03.2016
200 m 28.40 Hradec Králové 06.09.2017
300 m 46.28 h Jablonec nad Nisou 23.02.2020
300 m 45.62 Litomyšl 23.05.2020
400 m 59.83 Nová Paka 16.07.2016
400 m 65.01 h Jablonec nad Nisou 04.02.2018
600 m 1:49.24 Pardubice 17.05.2016
800 m 2:21.22 Rumburk 23.06.2018
800 m 2:25.09 h Jablonec nad Nisou 09.03.2019
1000 m 3:10.80 h Jablonec nad Nisou 24.02.2018
1000 m 3:07.9 Ústí nad Orlicí 10.06.2020
1500 m 5:03.62 h Praha - Stromovka 10.03.2018
1500 m 4:55.5 Hradec Králové 17.06.2018
1 anglická míle 5:27.46 Litomyšl 03.08.2019
2000 m 6:52.03 Dvůr Králové nad Labem 21.08.2019
3000 m 11:39.18 h Jablonec nad Nisou 31.01.2016
5000 m 20:40.49 Pardubice 30.06.2019
vrh koulí 7,26kg 07.72 Nové Město nad Metují 22.06.2020
hod diskem 2kg 18.95 Trutnov 23.10.2019
sprintérský trojboj 1158 Hradec Králové 06.09.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 28.54 h Praha - Stromovka 10.03.2018
300 m 46.60 h Jablonec nad Nisou 24.02.2018
400 m 65.01 h Jablonec nad Nisou 04.02.2018
400 m 63.85 Týniště nad Orlicí 12.08.2018
800 m 2:25.31 h Jablonec nad Nisou 04.02.2018
800 m 2:21.22 Rumburk 23.06.2018
1000 m 3:10.80 h Jablonec nad Nisou 24.02.2018
1500 m 5:03.62 h Praha - Stromovka 10.03.2018
1500 m 4:55.5 Hradec Králové 17.06.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.09.2018 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) sprintérský trojboj/M Hradec Králové DNS
05.09.2018 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 200 m/M/B05 Hradec Králové DNS
05.09.2018 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/M/B04 Hradec Králové DNS
05.09.2018 Hradecké memoriály (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/M/B02 Hradec Králové DNS
12.08.2018 Týnišťské memoriály a veřejné závody (SK Týniště nad Orlicí, z. s.) 400 m/M/B2 2 Týniště nad Orlicí 63.85
12.08.2018 Týnišťské memoriály a veřejné závody (SK Týniště nad Orlicí, z. s.) 800 m/M/F 6 Týniště nad Orlicí 2:25.50
23.06.2018 MČR veteránů na dráze (AC Rumburk, z.s.) 800 m/M/B1 3 Rumburk 2:21.22
23.06.2018 MČR veteránů na dráze (AC Rumburk, z.s.) 1500 m/M 7 Rumburk 4:57.85
17.06.2018 3. kolo KPD mužů a žen (TJ Sokol Hradec Králové) 1500 m/M/F 8 Hradec Králové 4:55.5
04.06.2018 Mítink EA - Memoriál Josefa Odložila (Český atletický svaz ve spolupráci s MJO s.r.o.) 1500 m/V 8 Praha 4:57.73
20.05.2018 1. kolo společného KPD mužů a žen (Pardubického a Královéhradeckého KAS) (SK Týniště nad Orlicí, z.s.) 800 m/M/F 12 Týniště nad Orlicí 2:24.74
20.05.2018 1. kolo společného KPD mužů a žen (Pardubického a Královéhradeckého KAS) (SK Týniště nad Orlicí, z.s.) 1500 m/M/F 11 Týniště nad Orlicí 4:57.09
10.03.2018 Mistrovství ČR veteránů v hale 1500 m/M 5 Praha - Stromovka 5:03.62
10.03.2018 Mistrovství ČR veteránů v hale 200 m/M 10 Praha - Stromovka 28.54
10.03.2018 Mistrovství ČR veteránů v hale 400 m/M 4 Praha - Stromovka 65.67
24.02.2018 2. Otevřené Mistrovství Severních Čech a Saska v hale veteránů (AC Slovan Liberec, z.s.) 1000 m/V/B1 3 Jablonec nad Nisou 3:10.80
24.02.2018 2. Otevřené Mistrovství Severních Čech a Saska v hale veteránů (AC Slovan Liberec, z.s.) 300 m/V/B1 3 Jablonec nad Nisou 46.60
04.02.2018 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický svaz) 800 m/M/B02 4 Jablonec nad Nisou 2:25.31
04.02.2018 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický svaz) 400 m/M/B03 3 Jablonec nad Nisou 65.01
04.02.2018 Přebor Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Pardubický krajský atletický svaz) 200 m/M/B03 3 Jablonec nad Nisou 28.85