Karta atleta

Export do excelu
  • Lenka Borovičková
  • Narozen: 1973
  • Klub / oddíl: SK Nové Město nad Metují
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2025
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - 2 - - - - - - - - - - - -
- - 1 - - - - - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
500 m 1:37.71 h Jablonec nad Nisou 15.01.2014
500 m 1:46.00 Praha-Juliska 01.05.2018
800 m 2:48.28 h Jablonec nad Nisou 21.01.2015
1000 m 3:46.6 Beroun 18.04.2015
1000 m 3:35.7 h Praha-Stromovka 16.03.2016
1500 m 5:32.69 Hradec Králové 24.08.2013
1500 m 5:27.32 h Jablonec nad Nisou 19.02.2014
1 anglická míle 6:17.99 Praha 07.10.2015
3000 m 11:21.64 Liberec 02.06.2013
3000 m 11:45.90 h Jablonec nad Nisou 15.01.2014
5000 m 19:39.41 Jablonec nad Nisou 18.05.2013
10000 m 40:59.72 Domažlice 04.05.2013
10 km silnice 45:27 Běchovice-Praha 30.09.2012
půlmaratón 1:42:11 Nasavrky 25.05.2014
hodinovka běh 13138 Vlašim 27.10.2012
2000 m překážek 8:19.90 Děčín 28.06.2014
3000 m překážek 12:25.37 Hradec Králové 24.08.2013
chůze dráha 2000 m 11:09.4 Praha-Vinohrady 02.05.2018
chůze dráha 2000 m 10:27.3 h Jablonec nad Nisou 27.12.2018
chůze dráha 3000 m 15.23.53 h Jablonec nad Nisou 21.01.2015
chůze dráha 3000 m 15:40.98 Kladno 15.07.2017
chůze dráha 5000 m 26:55.84 h Jablonec nad Nisou 10.01.2015
chůze dráha 5000 m 26:21.38 Ostrava - Vítkovice 02.07.2017
chůze dráha 1000m 4:44.97 h Jablonec nad Nisou 21.01.2015
chůze dráha 1000m 4:51.2 Rumburk 07.07.2019
chůze dráha 10000 m 54:26.97 Nové Město nad Metují 08.06.2013
hodinovka chůze 10786 Praha 10.10.2015
5 km chůze 27:13 Šluknov 06.10.2018
10 km chůze 52:36 Benátky 11.09.2019
20 km chůze 1:55:37 Poděbrady 08.04.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
500 m 1:46.00 Praha-Juliska 01.05.2018
1000 m 3:58.42 h Jablonec nad Nisou 31.01.2018
1000 m 3:54.85 Praha-Juliska 01.05.2018
1500 m 6:09.94 h Praha - Stromovka 10.03.2018
1500 m 6:10.37 Jablonec nad Nisou 17.06.2018
1 anglická míle 6:40.38 Praha - Stadion mládeže 03.10.2018
3000 m 13:00.16 h Praha-Stromovka 04.02.2018
3000 m 13:08.38 Lovosice 07.10.2018
2000 m překážek 9:02.18 Rumburk 23.06.2018
chůze dráha 2000 m 11:09.4 Praha-Vinohrady 02.05.2018
chůze dráha 2000 m 10:27.3 h Jablonec nad Nisou 27.12.2018
chůze dráha 3000 m 15:37.18 h Jablonec nad Nisou 21.02.2018
chůze dráha 3000 m 15:52.1 Jablonec nad Nisou 17.06.2018
chůze dráha 5000 m 26:53.91 Ostrava - Vítkovice 01.07.2018
chůze dráha 5000 m 29:16.3 h Jablonec nad Nisou 27.12.2018
chůze dráha 10000 m 58:05.19 Nové Město nad Metují 14.07.2018
hodinovka chůze 10337 Praha - Stromovka 20.10.2018
5 km chůze 27:13 Šluknov 06.10.2018
10 km chůze 56:40 Olomouc 30.03.2018
20 km chůze 1:59:57 Poděbrady 07.04.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
27.12.2018 Silvestrovská hala (AC Slovan Liberec, z.s.) chůze dráha 2000 m/Vky Jablonec nad Nisou 10:27.3
27.12.2018 Silvestrovská hala (AC Slovan Liberec, z.s.) chůze dráha 5000 m/Ž Jablonec nad Nisou 29:16.3
20.10.2018 Pražská chodecká hodinovka - 6. ročník (AC Rumburk, z.s. ve spolupráci) hodinovka chůze/Ž mix Praha - Stromovka 10337
07.10.2018 Soutěž veteránských družstev 2018 (AC Slovan Liberec, z.s.) 1500 m/Ž Lovosice 6:21.77
07.10.2018 Soutěž veteránských družstev 2018 (AC Slovan Liberec, z.s.) 3000 m/Ž Lovosice 13:08.38
07.10.2018 Soutěž veteránských družstev 2018 (AC Slovan Liberec, z.s.) chůze dráha 3000 m/Ž Lovosice 15:58.72
06.10.2018 MČR veteránů v chůzi na 10km (AC Rumburk, z.s.) 5 km chůze/Ž Šluknov 27:13
03.10.2018 Kotlářská míle a desítka (SK Kotlářka Praha, z.s.) 1 anglická míle/Ž Praha - Stadion mládeže 6:40.38
22.09.2018 Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (TJ Baník Stříbro, spolek) chůze dráha 3000 m/Ž/F MS Stříbro 15:58.88
05.09.2018 MISTROVSTVÍ SVĚTA VETERÁNŮ chůze dráha 5000 m/Ž 5 Malaga 28:15.47
10.09.2018 MISTROVSTVÍ SVĚTA VETERÁNŮ 10 km chůze/Ž 20 Malaga 58:41
04.09.2018 MISTROVSTVÍ SVĚTA VETERÁNŮ 20 km chůze/Ž 14 Malaga 2:01:44
26.08.2018 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (AC TJ Slovácká Slavia Uherské ) chůze dráha 5000 m/Ž 4 Uherské Hradiště 27:21.23
28.07.2018 MAELO 2018 (ASK Lovosice) chůze dráha 5000 m/Ž mix Lovosice 27:57.12
27.07.2018 Zlatý maraton Emila Zátopka (SC MARATHON PLZEŇ,z.s.) 10 km chůze/Ž Praha-Stromovka 62:54
14.07.2018 10000 m chůze pro 4. kolo I. ligy mužů, skupina A, B a 10000 m chůze pro 4. kolo II. ligy mužů, skupina A, B, C (SK Nové Město nad Metují) chůze dráha 10000 m/Ž Mix Nové Město nad Metují 58:05.19
01.07.2018 2. kolo extraligy mužů a žen (SSK Vítkovice, z.s.) chůze dráha 5000 m/Ž/F Ostrava - Vítkovice 26:53.91
23.06.2018 MČR veteránů na dráze (AC Rumburk, z.s.) chůze dráha 5000 m/Ž Rumburk 27:17.41
23.06.2018 MČR veteránů na dráze (AC Rumburk, z.s.) 2000 m překážek/Ž Rumburk 9:02.18
17.06.2018 3. kolo KPD dospělých (AC Jablonec nad Nisou, z. s.) 1500 m/Ž/F MS Jablonec nad Nisou 6:10.37
17.06.2018 3. kolo KPD dospělých (AC Jablonec nad Nisou, z. s.) chůze dráha 3000 m/Ž/F MS Jablonec nad Nisou 15:52.1
10.06.2018 ELEVEN PŮLMARATON PRAHA - BRANDÝS 21 km, 10 km, 10 km chůze, 3 km chůze (AC Praha 1890) 10 km chůze/Ž Zeleneč 60:09
26.05.2018 10 km chůze pro 3. kolo II. ligy mužů, skupina A, B, D, E a 10 km chůze pro 3. kolo I. ligy mužů, skupina C (Sportovní chůze Praha, z. s.) 5 km chůze/Ž Praha 28:53
02.05.2018 Veřejné závody žactva + vložený závod Dorostu, Juniorstva a Dospělých v chůzi na 3km (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) chůze dráha 3000 m/Ž/B 1 Praha-Vinohrady 16:08.4
02.05.2018 Veřejné závody žactva + vložený závod Dorostu, Juniorstva a Dospělých v chůzi na 3km (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) chůze dráha 2000 m/Žkm/B MS Praha-Vinohrady 11:09.4
01.05.2018 4. Veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 1000 m/Ž 4 Praha-Juliska 3:54.85
01.05.2018 4. Veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 500 m/Ž/F 10 Praha-Juliska 1:46.00
18.04.2018 Veřejné závody žactva (TJ Sokol Praha Královské Vinohrady) chůze dráha 3000 m/Ž/F Praha-Vinohrady 15:56.5
14.04.2018 10 km chůze pro 2. kolo I. ligy mužů a 2. kolo II. ligy mužů (Sportovní chůze Praha, z. s.) 10 km chůze/Ž Milovice 59:40
07.04.2018 Mistrovství ČR v chůzi na 20 km mužů a žen (Český atletický svaz) 20 km chůze/Ž Poděbrady 1:59:57
07.04.2018 Mítink EA v chůzi-Poděbrady Walking 2018 (Český atletický svaz) 20 km chůze/Ž 36 Poděbrady 1:59:57
30.03.2018 52. ročník Olomoucké dvacítky v chůzi (MMaS, chůze do extraligy, I. a II. ligy) (Atletický klub Olomouc z.s.) 10 km chůze/Ž 5 Olomouc 56:40
10.03.2018 Mistrovství ČR veteránů v hale 1500 m/Ž Praha - Stromovka 6:09.94
10.03.2018 Mistrovství ČR veteránů v hale chůze dráha 3000 m/Ž Praha - Stromovka 16:24.96
24.02.2018 2. Otevřené Mistrovství Severních Čech a Saska v hale veteránů (AC Slovan Liberec, z.s.) chůze dráha 3000 m/Vky Jablonec nad Nisou 15:43.09
21.02.2018 7. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) chůze dráha 3000 m/Ž/B01 1 Jablonec nad Nisou 15:37.18
03.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 1500 m/Ž/F 8 Praha-Stromovka 6:12.95
04.02.2018 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 3000 m/Ž/F 6 Praha-Stromovka 13:00.16
31.01.2018 4. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 1000 m/Ž 8 Jablonec nad Nisou 3:58.42
31.01.2018 4. halová středa (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) chůze dráha 3000 m/Ž Jablonec nad Nisou 15:56.65
14.01.2018 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň + (KP v chůzi) (A. C. TEPO Kladno, TJ Lokomoti) chůze dráha 3000 m/Ž/F MS Praha-Strahov 16:03.96
13.01.2018 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) chůze dráha 3000 m/Ž Jablonec nad Nisou 15:59.71