Karta atleta

Export do excelu
  • Svobodová Jitka
  • Narozen: 1984
  • Klub / oddíl: SK Hranice, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.74 Olomouc 17.08.2011
60 m 09.64 h Olomouc 14.01.2012
150 m 23.2 Brno 22.08.2011
200 m 30.82 Břeclav 25.08.2007
300 m 48.36 Opava 16.08.2005
400 m 66.68 Šumperk 18.06.2005
600 m 2:17.75 Třebíč 26.05.2009
800 m 3:11.92 Olomouc 12.10.2012
800 m 3:21.09 h Olomouc 26.01.2013
60 m překážek 11.98 h Olomouc 28.01.2012
100 m překážek 19.07 Třinec 02.06.2012
200 m překážek 38.16 Břeclav 14.08.2013
400 m překážek 78.43 Břeclav 26.06.2011
pětiboj hala 1318 h Olomouc 26.01.2013
sedmiboj 1867 Olomouc 12.10.2012
hod oštěpem 600g 22.85 Hranice 11.06.2016
vrh koulí 4kg 06.48 Přerov 18.06.2013
vrh koulí 4kg 05.95 h Olomouc 26.01.2013
skok daleký 4.03 Třebíč 19.05.2011
skok daleký 3.70 h Olomouc 28.01.2012
skok vysoký 1.20 Olomouc 09.09.2011
skok vysoký 1.23 h Olomouc 26.01.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
31.10.2018 5.podzimní házení (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) oštěp 600g/Ž Přerov 20.44
19.09.2018 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) oštěp 600g/Ž Brno 21.04
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 100 m př./Ž/B02 3 Šumperk 21.47
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) oštěp 600g/Ž/F 6 Šumperk 19.79
01.08.2018 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) oštěp 600g/Ž Brno 21.10
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) oštěp 600g/Ž/F 15 Hranice 20.64
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 100 m př./Ž/B02 5 Hranice 21.35
06.06.2018 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) oštěp 600g/Ž Brno 22.45
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s. ) oštěp 600g/Ž 11 Olomouc 22.13
19.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s. ) 100 m př./Ž/B02 5 Olomouc 22.09
16.05.2018 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno - Žabovřesky) oštěp 600g/Ž Brno 20.30