Karta atleta

Export do excelu
  • Martin Lukeš
  • Narozen: 1986
  • Klub / oddíl: Spartak Praha 4
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 yardů 13.06 Praha 06.10.2014
60 m 08.04 Praha 01.07.2015
100 m 12.59 Praha 01.07.2015
200 m 25.12 Praha 01.07.2015
300 m 40.37 h Praha-Stromovka 27.01.2004
300 m 38.89 Praha 13.06.2005
400 m 54.00 Jihlava 13.06.2015
500 m 1:09.23 h Praha-Strahov 12.01.2007
600 m 1:32.40 h Praha-Strahov 20.01.2005
600 m 1:31.77 Praha - Děkanka 26.04.2018
800 m 2:02.89 Ostrava 01.10.2005
800 m 2:01.13 h Praha-Stromovka 21.01.2007
1000 m 2:51.63 h Praha-Stromovka 25.01.2005
1000 m 2:43.37 Praha 01.05.2007
1500 m 4:33.41 h Praha 07.02.2004
1500 m 4:29.47 Praha - Děkanka 12.06.2016
3000 m 10:32.98 h Jablonec nad Nisou 14.03.2015
5000 m 17:44.84 Česká Lípa 02.10.2004
10000 m 40:16.84 Bílina 03.06.2007
půlmaratón 1:35:14 Praha-Brandýs nad Labem 07.05.2006
skok vysoký 1.25 Praha 27.09.2014
skok daleký 4.72 Praha 27.09.2014
vrh koulí 7,26kg 05.50 Praha 27.09.2014
hod diskem 2kg 13.53 Praha 27.09.2014
sprintérský trojboj 1684 Praha 01.07.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
300 m 40.57 Praha - Děkanka 26.04.2018
400 m 57.65 Sušice 25.08.2018
600 m 1:31.77 Praha - Děkanka 26.04.2018
800 m 2:03.59 Plzeň 09.06.2018
1000 m 2:46.49 Kolín 01.05.2018
1500 m 4:32.79 Plzeň 09.06.2018

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) 800 m/M/B02 2 Sušice 2:07.94
25.08.2018 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Sušice) 400 m/M/B03 5 Sušice 57.65
18.08.2018 Bílinská půlka (AK Bílina) 800 m/M/B02 4 Bílina 2:09.49
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 800 m/M/B02 2 Vlašim 2:05.06
30.06.2018 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Vlašim) 1500 m/M/B02 5 Vlašim 4:35.39
18.06.2018 11. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 800 m/M/F 10 Praha - Eden 2:04.79
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň) 1500 m/M/F 9 Plzeň 4:32.79
09.06.2018 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (AK ŠKODA Plzeň) 800 m/M/B01 8 Plzeň 2:03.59
20.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 400 m/M/B03 Praha - Děkanka DNS
20.05.2018 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 800 m/M/B01 8 Praha - Děkanka 2:04.32
12.05.2018 Přebor Prahy mužů a žen (Univerzitní sportovní klub Praha) 800 m/M/B02 5 Praha - Přátelství 2:05.44
01.05.2018 Polabské závody a Středočeský pohár smíšených družstev mužů a žen (TJ Sokol Kolín – atletika) 1000 m/M/F 5 Kolín 2:46.49
26.04.2018 1. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 600 m/M/F 4 Praha - Děkanka 1:31.77
26.04.2018 1. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 300 m/M/B02 4 Praha - Děkanka 40.57